Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ronad10 Gdyby nie chciał o nim rozmawiać, to nie rozmawiałby. To takie proste, zwłaszcza gdy wiesz, o co mogą zapytać...
0
@Herbert A, przepraszam, 8 lipca to mówił. W każdym razie trochę minęło. ;)
1
@Ronad10 A co to zmienia, skoro i tak go wskazał? :)
1
@DJ6 I trudno się dziwić. Ja nie mogę aż czasem uwierzyć, że niektórzy nie widzą albo nie chcą widzieć tak oczywistych spraw...
Przecież jak się zastanowić, to takiego Gundogana powinni po nogach całować już za samo to, że z własnej woli przeskoczył z ewidentnie poukładanego klubu do takiego cyrku. Ja do tej pory nie mogę się nadziwić, że to się stało. Jeśli prawdą jest to, że ktoś próbuje go wręcz wypchnąć z Barcelony, bo nie jest w stanie wypchnąć nikogo innego, to słów brak.
I tak się to kręci. Laporta ma wątpliwą wiarygodność od miesięcy, historią z Xavim on i jego przydupasy skompromitowali się na skalę dotąd nie widzianą, a i tego niektórzy nie widzą... Ja mu życzę wszystkiego najlepszego, bo życzę wszystkiego najlepszego klubowi. Ale litości.
1
@Ronad10 A po co miałby mówić o Swift, odpowiadając na pytania o potencjał transferowym Barcelony i możliwy transfer Nico Williamsa? :)
No już naprawdę nie róbmy sobie jaj, mógł wybrać 1500 różnych nazwisk, skoro już chciał jakieś koniecznie podać. Naprawdę już nie wiem, czy kręcisz bekę jeszcze bardziej niż ja i to podpucha, czy jak. :P
0
@kakusus Jak dla mnie cyrk z Xavim jest dużo większą kompromitacją wizerunkową Laporty i ośmieszeniem klubu jako takiego...
2
@DJ6 4 lipca też tego nie było, ale wszystko według Presiego się zgadzało. :P
1
@Ronad10 „Oczywiście Nico mi się podoba i to bardzo. Ale musimy pozwolić pracować tym, którzy są odpowiedzialni, a Deco pracuje nad wzmocnieniami, które zostały omówione z Flickiem i mam nadzieję, że będę miał dobre wieści. Barça odzyskała tę wyjątkową wagę w świecie futbolu i widać, że zawodnicy, którymi interesuje się Barça, są tym podekscytowani. Czy pod względem finansowym Barcelona może sobie pozwolić na taki transfer jak ten Nico Williamsa? Na dzisiaj tak”.
https://www.fcbarca.com/119271-joan-laporta-na-dzis-mozemy-pozwolic-sobie-na-transfer-rozmiarow-nico-williamsa.html
To wystarczy? :)
1
@Ronad10 A Pérez opowiadał o tym publicznie? Nie przypominam sobie, on nie ma paplającego stylu Laporty. ;)
1
@Boss227 Zaraz ktoś się znajdzie, że przecież Laporta nie mówił, że klub stać na transfer Williamsa, tylko „pokroju Williamsa”. Co prawda i tego na razie nie ma (El Presidente mówił to prawie miesiąc temu), ale cóż. :P
0
@Ronad10 A wiesz dlaczego? Bo gdy Laporta coś już mówi publicznie to właśnie to, że... jest optymistycznie nastawiony. No to co się dziwić? :)
0
Ten optymizm to już chyba jest większy niż balon, który wisi nad Paryżem jako znicz olimpijski.
Aż dziw, że Laporty przy zapalaniu nie było. :)
PS. Swoją drogą już minęły ponad dwa tygodnie, odkqd samozwańczy rzecznik prasowy Barcelony Javier Tebas stwierdził, że klub jest już „bardzo blisko” zasady 1:1.
Czyli wyjścia są z grubsza cztery:
1) Tebas robi nas w bambuko,
2) Laporta robi nas w bambuko,
3) obaj robią nas w bambuko,
4) stało się coś, czego nikt nie przewidział i o czym nikt nic nie wie.
1
To szukanie wszędzie ukrytych sygnałów, czytanie między wierszami, dochodzi momentami do paranoi.
Aż mi się przypomniało, jak któryś pismak doszukiwał się rychłego nadejścia Williamsa, bo zadzwonił do jakiegoś chłopa ze sklepu klubowego, a ten coś tam odpalił w stylu, „a, ten nowy zawodnik!”.
5
Tam zaraz rzeczywiście wypróbują Sergiego Roberto. Zawsze jeszcze jest szansa na ściągnięcie z powrotem Busquetsa z Florydy, miejsce w samolocie się znajdzie.
0
@Zoupka Wszystkie mecze idą na Eleven.
1
Co to w ogóle jest za podnieta, że klub pokroju Barcelony ogłosi jakikolwiek transfer „już” na początku sierpnia? Bądźmy poważni na moment.
3
A, czyli powrót Sergiego Roberto nastąpi jeszcze przed rozpoczęciem ligi!
1
@nuevojugador Pierwszym pompującym jest w takim razie sam Joan Laporta i Estruch. :)
0
Igrzyska się zaczęły, więc nie trzeba aż tak zapełniać gazet stekiem bzdur, a do tego pół okienka prawie już za nami.
Oto całe wytłumaczenie, dlaczego lista chętnych niemal się nie powiększyła...
2
@MalanFCB Ale nie ma. Nie wiem, czy taki gość jak Williams będzie stawiał na wciąż tak niepewną opcję, jaką jest dziś Barça.
I nie jest to całkiem wzięte z sufitu, bo już w zeszłym sezonie klub zarejestrował kogoś tylko dlatego, że inny się połamał, a takiego Gaviego trochę na krzywy ryj...
3
@DJ6 Sam nie rozumiem, czemu wielu kibiców ma na tyle klapki na oczach, że nie widzi tak zasadniczego problemu, który przecież nie został nadal rozwiązany. Zasada 1:1 jest na dniach od... tygodni i tyle ją widzieli, jak kasę od Libero.
Niektórzy nawet przekonują, że zarząd wie więcej i tak naprawdę to 1:1 już jest. Aha, na pewno. Przecież sami trąbili o tym dosłownie z minutę po potwierdzeniu od ligi...
0
@Murazor Jedno nie wyklucza drugiego, to, że Laporcie wychodzi to czy tamto, to nie znaczy, że nie leje wody, bo leje na potęgę. :)
0
@Vito9 Gdyby nie przedłużył, to za darmoszkę byłby już teraz. :P
0
Kolejny przyszły news: „Już 31 grudnia okaże się, czy Barcelona powróci na Camp Nou w 2024 roku”.
0
Świetne są te „podpórki” pismaków w stylu „zobaczymy, co wydarzy się dalej” albo „najbliższe godziny powiedzą nam więcej”.
Przecież to samo mógłby napisać red. Stefan Czeczotko z „Tygodnika Zamojskiego” czy red. Waldemar Borowiak z „Panoramy Leszczyńskiej”. :)
0
@KibicBarcy84 Nie wiem, co musiałoby się wydarzyć w Bilbao, żeby w ogóle zaczęli nagle czekać na jakąkolwiek ofertę z Barcelony. Klauzula albo do widzenia.
1
@Never Taki Wijnaldum przed EURO 2020 był w niektórych mediach wymieniany w jednym szeregu z de Jongiem czy Griezmannem jako przedstawiciel Barcelony. :P
0
@Boss227 Niedługo się okaże, że jakiś tam piłkarz X z ligi hiszpańskiej, włoskiej czy angielskiej od dziecka marzył o grze w jakimś Al-Kebabie czy innymi Al-Falafelu w lidze saudyjskiej...
7
Pismacy katalońscy każdego dnia bez problemu podnoszą i przeskakują poprzeczkę absurdu i komedii.
Red. Masnou i jego koledzy ze „Sportu” trafili doskonale z olimpijską formą!
0
@Xonar Aleście się panowie nakręcili. Piszę, że gazety tak twierdzą, a nie ja. Luzu trochę, zwłaszcza że żaden z nas nie wie tak naprawdę, kto rzeczywiście dostał ofertę, a które historie to wymysły prasy. ;)