Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie, jutro ktoś z „Mundo Deportivo” ogłosi, że jednak tak nie jest. ;)
15
Zagrają pewnie w przerwie między spotkaniami Klubowych Mistrzostw Świata. Gdzie to wszystko zmierza...
0
„Deco miał podczas meczu Hiszpanii z Francją w Monachium okazję do spotkania z dyrektorem ds. futbolu Athleticu Mikelem Gonzálezem, który też był na tym pojedynku. Nie wiadomo jednak, czy ostatecznie rozmawiali”.
Robert Iksiński z Fajsławic k. Krasnegostawu miał podczas meczu Hiszpanii z Francją w Monachium okazję do spotkania z dyrektorem ds. futbolu Athleticu Mikelem Gonzálezem, który też był na tym pojedynku. Nie wiadomo jednak, czy ostatecznie rozmawiali.
47
Lamine zakończył krótką w tym okienku historię rzekomego transferu Rabiota do Barcelony. :P
0
A gdzie się w ogóle podział niejaki Alejandro Balde? Dlaczego nie wraca jeszcze i dlaczego Miguel nie wymienia go nawet wśród „innych kontuzjowanych graczy”?
To już od stycznia więcej chyba słyszałem o Marcosie Alonso niż o nim...
0
Ewentualnie na teleks lub telegram...
„Na tę chwilę od strony prawnej Roberto nie jest piłkarzem FC Barcelony i może podpisać kontrakt z dowolnym klubem”.
Tak szczerze to mógł podpisać już i pół roku temu, ale długiej kolejki chętnych nie widać ani teraz, ani wtedy...
4
Formalny ruch? Nie wystarczą mu słowa Potężnego Lapcia? :)
2
@waletpl Pozostaje wierzyć, że jednak nikt w klubie nie upadł aż tak na głowę. Już myślałem, że to błąd w tłumaczeniu, ale w oryginale rzeczywiście pada „exponencialmente”.
Warianty są chyba takie:
1) widocznie to słowo jest jakąś przenośnią,
2) to Pintanel upadł na głowę,
3) ktoś z klubu coś palnął bezmyślnie.
3
Nike już w tym tygodniu, jak... co tydzień?
0
@Ronad10 No widzisz, a jakoś ogromna większość klubów nie ma w zwyczaju opowiadania o potencjalnych transferów konkretnych zawodników innych klubów, póki wszystko nie jest zaklepane, ciekawe dlaczego? :)
0
@Varkond Widocznie nie jest w tej dziesiątce.
0
@Ronad10 No właśnie, „transfer rzędu 150 mln”, a nie „transfer pokroju zawodnika X”. Sam sobie odpowiedziałeś, różnica jest zasadnicza. :)
0
@KibicBarcy84 Ale dlaczego robi to publicznie? No przecież nie na użytek Williamsa i „otoczenia”, tylko dla elektoratu.
0
Spokojnie, jeszcze w tym tygodniu któraś z gazetek barcelońskich ogłosi jak gdyby nigdy nic, że przecież i tak nie byłoby żadnych transferów, póki nie skończy się EURO i Copa América, a w ogóle jeszcze FFP i coś tam jeszcze, a umowa z Nike już na dniach. :P
0
@Ronad10 Pérez powiedziałby „stać na transfer pokroju Mbappé”, tak myślisz? :)
0
@jeonek Fichaje de lujo!
0
„Jeszcze do niedawna wydawało się, że przyszłość Darwina Núñeza jest daleka od Liverpoolu”.
A od Barcelony to nie była daleka? :P
1
@barcelonaLM Nie, nie, te trzy mecze w Ameryce przyklepała Rada FIFA.
1
@Maciej1078 Owej powierzchni. ;)
1
@Destroyer_of_Worlds A słyszałeś kiedyś gwizdy tam lub na innych stadionach hiszpańskich na reprezentantów Hiszpanii, skądkolwiek są? Jakoś nie słyszałem.
Zresztą oni wygwizdywaliby raczej hymn Hiszpanii (a nie samych zawodników w czasie gry) i to byłoby akurat pewne jak w banku, bo było multum takich historii i w Katalonii, i w Kraju Basków.
0
@Elvisek Bo piłkarze nie są od ujadania. Zresztą nieraz sobie tym szkodzą. Jakoś w Polsce tego ganiania za sędziami prawie nie ma, a wałków mamy długą historię. I to udokumentowaną...
0
@Hasszz Zdarza się, że rój pszczół wymusi pokazanie lub rezygnację z kartki. Ale skrajnie rzadko są w stanie wskórać cokolwiek innego.
Do tego matołki (zwłaszcza w Hiszpanii) przeszkadzają sędziemu nawet w komunikacji z resztą kolegów ze składu sędziowskiego, nawet jeśli... mieliby z tego korzyść. :P
0
Mimo wszystko trudno się dziwić. Nie dość, że finały zwykle są w stolicach, to jeszcze nie będą raczej chcieli podejmować ryzyka... wygwizdania gospodarzy przy ewentualnym dojściu Hiszpanii do finału.
Grunt, żeby to nie było w Maroku, no bo jednak bez przesady.
0
@FcPortoFan1999 To już chyba zależy bardziej od samej Ekstraklasy, bo sama UEFA nie może narzucić tego nigdzie indziej niż w swoich rozgrywkach.
0
„Niemożliwym okazało się przyspieszenie tego procesu z powodu ogromu pracy w przygotowaniu oficjalnych sklepów Barçy do sprzedaży”.
Nie no, można było bardziej pokombinować z „wymówką”. :)
1
@JarekS Ale oni „tracili kontrolę” zwykle na korzyść gospodarzy, a tutaj to nawet nie wiadomo. :P
0
@korn234 Lewandowski mógłby nawet pójść do toalety po tym niestrzelonym karnym zamiast „wypłakania”, a i tak by go powtórzyli, bo powtórzyli go słusznie...
5
To ci wszyscy pismacy, którzy co kilka dni podawali, że umowa będzie „jeszcze w tym tygodniu” i inne takie wyssane z palca historie, nie znają tej sprawy z sądem?
Niewiarygodne, takiej nierzetelności żodyn by się po nich nie spodziewał. Żodyn!
0
@pasquda A gdzie ja napisałem, że to „podejście pretensjonalne”? :P
5
Gdzieś to już widziałem. :)
8 czerwca: „Sport: Hansi Flick już zdecydował, gdzie osiedli się w Barcelonie”.
https://www.fcbarca.com/118636-sport-hansi-flick-juz-zdecydowal-gdzie-osiedli-sie-w-barcelonie.html