1

@JarekS Ale oni „tracili kontrolę” zwykle na korzyść gospodarzy, a tutaj to nawet nie wiadomo. :P

0

@korn234 Lewandowski mógłby nawet pójść do toalety po tym niestrzelonym karnym zamiast „wypłakania”, a i tak by go powtórzyli, bo powtórzyli go słusznie...

5

To ci wszyscy pismacy, którzy co kilka dni podawali, że umowa będzie „jeszcze w tym tygodniu” i inne takie wyssane z palca historie, nie znają tej sprawy z sądem?

Niewiarygodne, takiej nierzetelności żodyn by się po nich nie spodziewał. Żodyn!

0

@pasquda A gdzie ja napisałem, że to „podejście pretensjonalne”? :P

5

Gdzieś to już widziałem. :)

8 czerwca: „Sport: Hansi Flick już zdecydował, gdzie osiedli się w Barcelonie”.

https://www.fcbarca.com/118636-sport-hansi-flick-juz-zdecydowal-gdzie-osiedli-sie-w-barcelonie.html

0

Takie wywiady dają do myślenia, jak szybko mija czas i zarazem jak szybko chłopak wskoczył na taki poziom.

Wspomniał Neymara i uświadomiłem sobie, że gdy odchodził do PSG, Yamal dopiero co skończył... 10 lat, pewnie nie tak dawno nauczył się czytać i pisać, a jego „wielkim światem” była jeszcze huśtawka, piaskownica czy rowerek „na komunię”. :)

1

Człowiek bardzo pozytywnie nastawiony uderza pięścią w stół? To są te różnice kulturowe. :)

0

Toż przecież sam Laporta dopiero co w swoim propagandowym „wywiadzie” mówił o grudniu lub styczniu...

0

@MOLESTA To też nie wiem, skąd to wziąłeś, bo jest od 1979. ;)

0

@BarcaToSensZycia A ja myślę, że jednemu z liderów reprezentacji w trakcie turnieju nie wypada odmawiać mediom.

0

@negreanu Większość klubów jest bardzo zadowolona z umowy z CVC. Inna sprawa, czy mają rozum..

0

@MOLESTA Nie wiem, skąd masz takie dane, że Hiszpania jest teraz poza pierwszą dwójką po raz pierwszy w historii. W XXI wieku to prawda, ale wcześniej była tylko incydentalnie, a przeważnie na miejscach 3–5 (nawet za ligą sowiecką, nie mówiąc o francuskiej czy holenderskiej), a raz nawet na ósmym.

Ta strata jest zresztą minimalna.

8

Nie ma to jak przyspieszyć opóźnioną prezentację. :P

0

To są cały czas bajki i bajania, bo tak naprawdę jakieś 90% pismaków nie ma bladego pojęcia o FFP, a z tych pozostałych 10% też mało kto (jeśli ktokolwiek) orientuje się w bieżących i potencjalnych możliwościach Barcelony.

Ale bajkopisarstwo ma się świetnie każdego dnia.

0

„Jeśli w ogóle Barça będzie w stanie dokonać jakichś zakupów tego lata” pisze red. Miguelsanz, który sam sprowadził już w tym okienku do Barcelony chyba z kilkunastu zawodników. :P

0

Hasni Flick to dalszy kuzyn Besnika Hasiego? :)

6

„Stawiają na Ansu”...

...chyba że jednak nie stawiają, bo to zależy od tego, który pismak jaką nogą danego dnia wstanie.

0

Oj, a gdzie Bernardo Silva? Chyba już od kilkunastu dni nic o nim w Barcelonie nie widziałem.

A Bernardo ma przecież jedną wielką przewagę – jest z Portugalii...

1

Coś ten wachlarz ofert z Premier League czy innych MLS-ów na razie chyba niezbyt szeroki...

1

@slayer Pewnie Laporcie wstyd przyznać, że to się rozbija rzeczywiście o sprawę rejestracji. Bo jeśli nie, to ja już nie wiem.

0

On może tak, ale przecież „nie wszyscy” w samym klubie są przekonani, bo nie raczył wymusić niskiej klauzuli. :P

1

@Kalin33 To przepraszam, dorobiłem sobie. Czyli się zgadzamy. :)

0

„Ze swojej strony widzę, że skrajna prawica nigdy nie rozwijała kraju w stronę większej wolności, większej sprawiedliwości i bycia zjednoczonym”.

Trudno powiedzieć o tyle, że... nigdy we Francji nie rządziła. A przynajmniej w tej „normalnej” Francji, poza tą hańbą Vichy pod butem Hitlera.

0

@armin84 Do sprzedaży trzeba jeszcze 1) kupca, 2) chęci bycia sprzedanym. :)

0

Mam wrażenie, że klub w obecnym stanie byłby w stanie wrzucić do sieci nawet grafikę z błędnym wynikiem zakończonego meczu. Albo pomylić rok założenia klubu.

Amatorka czasem poraża. :P

0

@Faro Miał im powiedzieć „tak was kocham, że z tej miłości sprzedajcie mnie ze zniżką, bo Barcelona też mnie kocha i wy musicie to zrozumieć”?

0

@Kalin33 A zdajesz sobie sprawę, że Atletic nie istnieje tylko po to, żeby produkować zawodników dla innych? Oni też chcą jednak wycisnąć jak najwięcej, skoro trafił im się taki talent. A to, że wielu na niego nie stać, to już ich problem, a nie Atleticu...

7

Krytyka gościa za to, że śmiał przedłużyć kontrakt z klubem, który go wychował, i to jeszcze z sensowną klauzulą z perspektywy kupujących i sprzedających, to już mogła się urodzić tylko w gazetkach barcelońskich albo u ludzi zaślepionych wielkością Barçy.

No ręce opadają, skończony drań z tego Williamsa.

0

Zarąbiście spójny jest ten tekst.

„Klub chciałby zaoferować swojemu kapitanowi jeszcze jeden rok umowy”, a Sergi R. „przekazał, że poczeka na ofertę, ale jego cierpliwość ma swoje granice”, tyle że Deco jednak „przedstawił mu propozycję kontraktu, która została zaakceptowana”.

Niezła składanka. :P

0

Drobnostka: „Lekkoatletyka: Adel Mechaal i Esther Guerrero przewodzą katalońskiej federacji na zawodach stanowych”.
Tu chodzi o mistrzostwa Hiszpanii w ten weekend. I nie federacji, tylko delegacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?