Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przynajmniej jeden Norweski napastnik pokazuję się w ważnych meczach.
1
Nie no to są żarty
2
Żarłacz ucz się
0
@Rupert_Haubica Jeszcze te nazwiska z małej.
Nie ma co zwracać uwagi na psychiatryk, tam są ludzie ciężko chorzy i nie wolno się z nich śmiać.
7
Rekin jest tragiczny
1
Nawet Montjuic się jakoś obudziło.
3
Atleti już obsrane.
0
Pedri znowu nas ratuje. Niesamowity jest.
1
@FCB24 Raphinha więcej zmarnował, ale jemu nikt tego nie wypomina.
0
Spokojnie.. Słyszałem że szwagry w lato sprowadzą Haalanda i Isaka.
2
Lewy by strzelił
0
@cymanski15 Coś czuję że źle czujesz.
1
Pena to wyciąga
0
Pena by wpuścił
Szczęsny też
0
@Xxxbarca4ever I tak dziwne że odgwizdał faul.
0
@Lewangoooolsky W Anglii nie lepsi.
1
Sędzia chyba serio ma problemy z wzrokiem. Bądź z myśleniem ciężko określić.
13
Gdyby ten jełop w czerwonym tak z Realem sędziował, to już by miał załatwioną aferę i zawieszenie na następne mecze.
0
@Bilon87 Przecież napisałem że charakterów nikt nie porównuje, tylko są porównywani czysto piłkarsko.
0
@FCB_dimiC A co jeśli to Las Palmas samo sobie strzeli?
0
@Bilon87 Ale nikt tutaj nie porównuje charakteru Yamala do Messiego. Oni są porównywani czysto piłkarsko, a ty tutaj wyskakujesz że Yamal nie może być porównywany do Messiego bo ma wysokie ego.
5
@Rupert_Haubica Ktoś tutaj chyba zapomniał wziąć swoich leków.
0
@Bilon87 Co z tego? Ronaldo,Ronaldinho, Neymar, Romario, Maradona - To jest tylko kilka przykładów piłkarzy którzy pokorni nie byli, a są legendami. Pokora to nie jest cecha która Ci bardzo pomoże na boisku. Wysoka samoocena też jest ważna.
8
@Bilon87 Nie no bo jak Messi miał 17 lat to strzelał hat tricki w każdym meczu i też nigdy nie miał słabych meczy.
0
@Maoao Zagrali tylko 2 mecze w 2 tygodnie
0
Męczarnie z Rayo to mogę zrozumieć. Nie wiem za to jak można wyglądać tak średnio na tle takiej drużyny. Dzisiaj przypominamy Real.
0
No nic.. Skoro nie da się po dobroci, to trzeba wpuścić Rekina. Barcelona bez niego nie istnieje.
0
@Matheu12 Torre to co najwyżej nadaje się do Las Palmas.
2
MATS by to wpuścił.
0
@Pedri16Future Szkoda że jak w LM mierzyli się z kimś dobrym to zawsze przegrywali/remisowali. A co do Ligue to żaden wyznacznik.