Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Jak bezużyteczny? Nikt tak dobrze nie trzyma za pysk naszego budżetu płacowego jak trio Fati, Lewy, Ding Dong, to już jakiś użytek dla Realu.
2
@Eklerek Różnica jest taka że Arsenalowi w tamtym okresie brakowało klasowych piłkarzy i transferów, a United nie ważne kogo sprowadzi to i tak pozostanie co najwyżej średniakiem ligowym.
0
@PizzerMan Podbijam
2
@najcik Ederson to ledwo się do top 10 łapie
Top 10 ostatniej dekady moim zdaniem to: Neuer, Buffon, Courtois, Oblak, Alisson, Ter Stegen, De Gea, Navas, Ederson, Szczęsny
0
@Barca-Messi10 Przecież notatnik to znany psychiatryk dla ludzi nieuleczalnie chorych.
0
@Ptasior Nie, tam zawsze była nuda, a tutaj mecz pełen emocji.
0
@DonAndrzejos Wraz z mentalem w gratisie otrzymaliśmy pomoc sędziowską i wylewy bramkarzy, cały zestaw.
2
@wawrzyn1 Co to za obraza szczurów? One przynajmniej są inteligentne w przeciwieństwie do "kibiców" Realu
4
Rekin znowu kluczowe wejście.
0
@turhiay Z tobą na czele
1
Rekin zaraz strzeli 2 gole z dupy jak to zawsze w LM i uratuje nam remis
Stawiajcie domy na taki scenariusz
0
@July_6_BcN Nie
0
@Esteban_ ?????????? Porażki się zdarzają.
0
Czuje się jakbym oglądał mecz Motor - Widzew.
0
@D10SLEO Strzeli w 90 na 5:4
1
@Stoiczkow Ja też... Choć przed 21:02 to byłem do niego neutralnie nastawiony.
0
@Batys Bez przesady, nie każdy jest tak słaby jak Real.
0
@patta A da radę żebyś nauczył się co to żart?
1
Porażkę z Monaco załatwił nam MATS, a dzisiaj z Benficą Szczęsny.
Wszystkie wygrane mecze w LM w tym sezonie były z Pena na bramce.
2
Przepowiednia @Comentateiro już prawie się sprawdziła. 2 farfocle Szczęsnego były, to jeszcze czekamy na czerwo.
1
@dombek12 Męczennik rok temu w superpucharze
0
Nawet jak będzie to i tak nie obroni.
1
@michal26 Przecież Wojtek widział że Balde to miał, to Szczęsny się niepotrzebnie wpieprzył
1
@MessiSuarezNeymar Myślę że nikt się na to nie złapie.
Postaraj się bardziej.
0
@Matheu12 Chciał się popisać
7
W LL daliby Balde żółtą za nurkowanie.
5
Dzisiaj Wojtek z golem.
0
@UriBoyka Barcelona 2-5 Benfica
0
Sprzedać póki coś wart, Ferminek po igrzyskach chyba osiadł na laurach.
1
@PRO100ZMOSTU Nie? On akurat nie grał tak dużo jak na swój wiek w przeciwieństwie do Gaviego, Yamala czy najbardziej poszkodowanego Pedriego. Przed kontuzją w listopadzie 2020 zagrał jedynie 500 minut z czego ani razu 90 minut, on jest po prostu cholernie podatny na kontuzję i nie jest to wina przemęczenia. Zresztą on problemy z kolanem miał jeszcze jak grał ochłapy za Valverde.