Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To PSG jest strasznie przereklamowane. Enrique klasycznie łatwo rozprawi się z średniakiem, a przed poważnym rywalem znowu spuszczą głowę i uznają wyższość przeciwnika. Niesamowite że ludzie nadal się na to nabierają.
0
@Sebolinho A czy europejskie puchary to jedyne puchary? Zresztą Ancelotti wygrał o 2 więcej trenując 16 lat więcej. Ile pucharów ogólnie wygrał Pep, a ile Carlo? Dziękuje, dobranoc. Kurtyna!!!
0
@Consigliere Tych nieudaczników nie ma co się bać, oni ledwo z City wygrali i zostali zdominowani nawet przez Barcelonę Denzela.
0
@SelloutCrowd Szkoda że Rijkaard z taką paką nie potrafił wygrać chociaż połowy tego co Pep. Zresztą co wyciągnął Ancelotti z tym samym Bayernem? Nic i jeszcze został zwolniony po sezonie. Pep pobił wszystkie rekordy w PL, najwięcej punktów, meczy wygranych z rzędu, lig wygranych z rzędu, wygrał potrójną koronę co tylko wcześniej raz się udało Angielskiemu klubowi, ten sam Klopp którego tak chwalicie nie wygrał nawet 1/4 tego co Pep w samym city, a trenował w tym samym czasie i również potrafił wydać masę kasy na zawodników.
@Sebolinho Ten sam Ancelotti rekordowo zmasakrował tego świetnego wychwalanego przez ciebie Kloppa na Anfield 5-2. Ten wychwalany Ancelotti trenuje drużyny 16 lat dłużej od Guardioli, a i tak ma mniej trofeów od "przereklamowanego" Pepa i myślę że na tym powinniśmy skończyć tą dyskusję.
1
@BarcaFan20048989 Teraz pewnie jest obsrany, więc bez szans.
1
@Sebolinho Zawsze będziecie mu umniejszać, bo nie wygrał LM z klubem pokroju Motoru. Nie pomyśleliście że to przez to że jest tak świetnym trenerem nigdy nie musiał trenować klubu pokroju Leverkusen.
0
@Cule2013 Przecież on ma kategorię E.
3
City spuściło głowę i grzecznie czeka na wpierdol, zupełnie jak reprezentacja Polski. Tu nawet nie ma żadnej złości sportowej, oni po prostu chcą żeby ten mecz się skończył. Różnica między City a naszą repką jest taka, że nasz Probierz przynajmniej trochę powydziera mordę na tej linii, a Guardiola drapie się po głowie siedząc na ławce.
0
@Jersi1 Znam takiego jednego Holenderskiego pomocnika.
0
Liczyłem że Real będzie musiał chociaż wybiegać ten mecz, a tu spacerek.
0
@Faro W międzyczasie komplementując Fatiego, pisząc że za Flicka wróci.
1
Pep popełnił identyczny błąd co Klopp 2 lata temu. Jak można wejść w sezon z tak przestarzałą pomocą, tam w lato trzeba się pożegnać z Gundoganem, Silvą i KDB.
0
@Mitch_Atleta Przecież to tylko City.. Jak spotykają poważne drużyny takie jak Espanyol bądź Osassuna to już nie są tacy "dobrzy"
0
@JoseArkadioMorales Liverpool 22-23? Z prawie poczwórnej korony do Ligi Europy
0
Wojtek to by wyszedł i skasował tego żółwika, Ederson to amator.
8
@kuz A później dwa karne dla Realu w 88 i 92 minucie i wylew Edersona w 95.
1
@FCB24 Za 2-3 sezony w których uratował Barcelonę.
Dałbym Rivaldo, bo jest bardziej zasłużony, ale on jest bardziej 10tką tylko Van Gaal go zmuszał do gry na lewym skrzydle.
@mordini123 Może jeden ale za to jaki. Bardziej brałem tutaj pod uwagę peak formy niż całą karierę. Nie mogę nazwać żadnego napastnika grającego lepiej w peaku formy niż Ronaldo. (Przynajmniej w Barcelonie)
0
@wojopancer
Zubizarreta/MATS
Alves Puyol Pique Koeman
Xavi Iniesta
Messi Cruyff Dinho
Ronaldo
Ewentualnie 4-3-3 z Busim i Cruyffem na 9tce zamiast Ronaldo
0
@Faro Ten po lewej może jedynie dostać nominację do drużyny rezerw.
9
@Roobo Wystarczyło żeby Mentzen zrobił sobie zdjęcie na Montjuic w koszulce Barcelony i już +5% do sondaży.
0
Na Montjuic jest piknik jak na Narodowym, ale co to naszego Lapcia obchodzi. Ważne że turyści są.
2
@Piotr,1985 Te nasze zmarnowane sytuacje to też szczęście?
0
@Szmulek Przecież na tym się opiera 50% goli Raphy
0
@daniel32778 Za Iraoli też byli tak wysoko.
0
@Kubsoleon Skoro chodzi o dwumecze pucharowe to pragnę poinformować że Barcelona wygrała 3 ostatnie dwumecze w CDR z Atletico.
0
@Kubsoleon Po kontrowersjach? Oraz co to zmienia skoro wygrali tylko 7 meczy w ostatnich 17 latach. Wybierzesz dwa bardzo zacięte i kontrowersyjne mecze żeby podeprzeć swoją teorie, że niby to niewygodny rywal dla nas, ale statystyki mówią inaczej.
0
@barcelonaLM Dlatego że Rosja to nie są nasi sojusznicy więc i tak z góry wiadomo że nie ma na co naciskać bo i tak się nie zgodzą, a my gówno z tym możemy zrobić. Co do ziemi odzyskanych to nie były reparacje od Niemców, a od Sowietów którzy postanowili nam zrekompensować utracone kresy i ukarać Niemców jeszcze bardziej. Bezczelni Niemcy nawet tej granicy nie uznawali do czasu aż Polscy biskupi jako pierwsi wystawili do nich rękę słynnym listem. Prędzej za reparacje bym uznał te dofinansowania od Unii bo było ich sporo, ale z pewnością nie ziemie odzyskane które siłą im zabrali Sowieci.
13
@Cvzx Po prostu przewyższał Bravo w każdym aspekcie i zasługiwał na grę w pierwszym składzie, zresztą Pan Bravo w City pokazał swoje prawdziwe umiejętności.
25
Sprzedać póki coś wart.
Młody tylko hamuje rozwój wielkiego żarłacza białego przez co Flick musi wystawiać go na nie swojej pozycji.
0
@Coutinho007 Atleti praktycznie zawsze było dla nas łatwym rywalem. W ostatnich 17 latach wygrali tylko 7 meczy na nas, ostatnio im się udało bo byliśmy w najgorszej formie od czasów Koemana.