Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czuje się jakbym oglądał mecz Motor - Widzew.
0
@D10SLEO Strzeli w 90 na 5:4
1
@Stoiczkow Ja też... Choć przed 21:02 to byłem do niego neutralnie nastawiony.
0
@Batys Bez przesady, nie każdy jest tak słaby jak Real.
0
@patta A da radę żebyś nauczył się co to żart?
1
Porażkę z Monaco załatwił nam MATS, a dzisiaj z Benficą Szczęsny.
Wszystkie wygrane mecze w LM w tym sezonie były z Pena na bramce.
2
Przepowiednia @Comentateiro już prawie się sprawdziła. 2 farfocle Szczęsnego były, to jeszcze czekamy na czerwo.
1
@dombek12 Męczennik rok temu w superpucharze
0
Nawet jak będzie to i tak nie obroni.
1
@michal26 Przecież Wojtek widział że Balde to miał, to Szczęsny się niepotrzebnie wpieprzył
1
@MessiSuarezNeymar Myślę że nikt się na to nie złapie.
Postaraj się bardziej.
0
@Matheu12 Chciał się popisać
7
W LL daliby Balde żółtą za nurkowanie.
5
Dzisiaj Wojtek z golem.
0
@UriBoyka Barcelona 2-5 Benfica
0
Sprzedać póki coś wart, Ferminek po igrzyskach chyba osiadł na laurach.
1
@PRO100ZMOSTU Nie? On akurat nie grał tak dużo jak na swój wiek w przeciwieństwie do Gaviego, Yamala czy najbardziej poszkodowanego Pedriego. Przed kontuzją w listopadzie 2020 zagrał jedynie 500 minut z czego ani razu 90 minut, on jest po prostu cholernie podatny na kontuzję i nie jest to wina przemęczenia. Zresztą on problemy z kolanem miał jeszcze jak grał ochłapy za Valverde.
1
Ludzie tutaj piszą o LM, zapominając tym samym jaka grobowa atmosfera panuję na Montjuic, co oczywiście przekłada się na słabe wyniki u siebie w tym sezonie. Wenger kiedyś wspominał że największa siłą Liverpoolu jest właśnie Anfield i dlatego zawsze zachodzą tak daleko w LM, za to naszą największą słabością wydaje się właśnie gra u siebie i dopóki Laporta nie pogodzi się z kibicami to nic się w tej kwestii nie zmieni.
1
@Gibbon_FCB Herbatka z ziołami i z prądem.
1
@Andrzej_Majonez Piwo to nie alkohol.
2
@Kapitan hawk Mimo wszystko wolałbym spadek Getafe, a najlepiej obu tych "drużyn", ale to raczej średnio możliwe.
1
Może Balde panu Ismaelowi na parkingu poprawił, tak jak to zrobił pewien Urugwajski pomocnik 2 lata temu.
0
@Gaucho Nerwy to normalna sprawa, nie wiem co ma to wspólnego z dojrzałością.
0
@Gaucho Ja oprócz stwierdzenia faktu że ich kibice zachowują się jak szympansy ich nie wyzywałem.
0
@Gaucho Po to żeby sobie ulżyć, czego tutaj nie rozumieć.
11
@Kgorecki2500 Madryckie fawele i wszystko jasne.
11
Dobrą kartę wyciągnąłeś Balde! Tak trzymaj.
6
@Rifek Może w sezonie 22/23, ale w jego ostatnim by tego nie utrzymał
3
@Who_you_mam Przecież napisałem że Winiary, kielecki to jedzą tylko takie plebsy jak te z Getafe, a później inwazja mózgu i widać efekty
0
@mrboom Strzelać z dystansu, a nie jak Pedri dzisiaj.