Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wypoczęty Kounde to najlepszy PO na świecie. Fort też dowozi więc szkoda że Flick ani trochę nie rotuje na tej prawej stronie.
6
Znowu Yamal z asystą, a Kounde po odpoczynku wygląda tak dobrze jak na początku sezonu.
0
@Batys Może nawet uda mu się pobić rekord R9
2
Głośniej było na "neutralnym" stadionie w Arabii, kibice na Montjuic to porażka.
0
@arasz1819 Martin nie potrafi podać, ile razy on już w tym meczu stracił piłkę? Krytyka w pełni zasłużona.
2
Bezpośrednio, szybko, wertykalnie, pięknie bez zbędnych podań. Trochę musieliśmy się naczekać na takie czasy.
1
@Faro Niektórzy chcieli powrotu Fatiego do I składu
0
Może wreszcie wpuści Forta.
0
Pięknie Yamal znowu.
0
@LionelM95 Głośny komentarz nie znaczy że dobry komentarz.
0
Może wymienimy De Jonga na Busquetsa? W Miami też są piękne plaże i duże pensje więc Frenkie by tej zmiany bardzo nie odczuł.
0
@Faro Nie podoba mi się że De Jong w ogóle gra.
1
@AlexDark00 Dziwnie tak z napastnikiem, który nie potrafi trafić w światło bramki z 10m
0
@Popitek12 Miałeś już taką sytuację Popitku?
1
@Limaker Pewnie De Jong jest jego mentorem.
0
@Faro Gra z paralitykami to gwiazdorzy.
1
@Nightraider I to jeszcze 70 letniego dziadka Pellegriniego
0
@Marcys11 No w akademii był
3
W sierpniu była mowa o potencjalnym przesunięciu Gaviego na 6tke, tymczasem on świetnie sobie radzi na 10tce, w 3 ostatnie mecze zrobił więcej niż Fermin przez cały sezon.
2
Gavi dobrze wszedł w ten rok
2
Nie da się tego Ding Donga wysłać do rezerw? Barcy B przyda się jakiś rezerwowy.
1
@JoseArkadioMorales Przecież Gavi w pucharze króla był świetny.
1
@CLS63AMG Rnald
3
@norbi77 Ale nie dozna, więc jesteś bezpieczny.
0
@vangoor Ja nie widzę duo Dominguez - Martin w obronie więc nie przekombinował. 11tka bardzo podobna do tej z klasyku tylko Martin zamiast Balde, Ding dong zamiast Casado i Olmo za Robercika.
0
@SergioBusquets5 Od początku był słaby, potem był całkiem niezły przez pół roku jak Xavi wystawiał go obok Busiego , a teraz gra gorzej od Sampera.
2
@marcin62 To tydzień trzeba będzie uczcić na bogato jakimś Marlboraskiem
0
@blakkudium Co nie zmienia faktu że Arteta powinien być zwolniony: 6 lat pracy i setki milionów wydane, a jego największe osiągnięcie to wicemistrzostwo, 1 Fa Cup i fartownie wygrany Community Shield.
1
Już się nie mogę doczekać meczu P$G - City pojedynek dwóch paralityków prowadzonych przez legendy Barcelony. Kiedyś pojedynek na najwyższym poziomie, a dzisiaj mem
0
@blakkudium Partey, Merino, Odegaard, Rice, Jorginho, Zinchenko i potencjalnie Havertz, a Artecie wciąż mało pomocników żeby podnieść jakiekolwiek trofeum.
Mam nadzieję że zastąpi go jakiś De Zerbi lub inny Iraola, Motta.