7

Wypoczęty Kounde to najlepszy PO na świecie. Fort też dowozi więc szkoda że Flick ani trochę nie rotuje na tej prawej stronie.

6

Znowu Yamal z asystą, a Kounde po odpoczynku wygląda tak dobrze jak na początku sezonu.

0

@Batys Może nawet uda mu się pobić rekord R9

2

Głośniej było na "neutralnym" stadionie w Arabii, kibice na Montjuic to porażka.

0

@arasz1819 Martin nie potrafi podać, ile razy on już w tym meczu stracił piłkę? Krytyka w pełni zasłużona.

2

Bezpośrednio, szybko, wertykalnie, pięknie bez zbędnych podań. Trochę musieliśmy się naczekać na takie czasy.

1

@Faro Niektórzy chcieli powrotu Fatiego do I składu

0

Może wreszcie wpuści Forta.

0

Pięknie Yamal znowu.

0

@LionelM95 Głośny komentarz nie znaczy że dobry komentarz.

0

Może wymienimy De Jonga na Busquetsa? W Miami też są piękne plaże i duże pensje więc Frenkie by tej zmiany bardzo nie odczuł.

0

@Faro Nie podoba mi się że De Jong w ogóle gra.

1

@AlexDark00 Dziwnie tak z napastnikiem, który nie potrafi trafić w światło bramki z 10m

0

@Popitek12 Miałeś już taką sytuację Popitku?

1

@Limaker Pewnie De Jong jest jego mentorem.

0

@Faro Gra z paralitykami to gwiazdorzy.

1

@Nightraider I to jeszcze 70 letniego dziadka Pellegriniego

0

@Marcys11 No w akademii był

3

W sierpniu była mowa o potencjalnym przesunięciu Gaviego na 6tke, tymczasem on świetnie sobie radzi na 10tce, w 3 ostatnie mecze zrobił więcej niż Fermin przez cały sezon.

2

Gavi dobrze wszedł w ten rok

2

Nie da się tego Ding Donga wysłać do rezerw? Barcy B przyda się jakiś rezerwowy.

1

@JoseArkadioMorales Przecież Gavi w pucharze króla był świetny.

1

@CLS63AMG Rnald

3

@norbi77 Ale nie dozna, więc jesteś bezpieczny.

0

@vangoor Ja nie widzę duo Dominguez - Martin w obronie więc nie przekombinował. 11tka bardzo podobna do tej z klasyku tylko Martin zamiast Balde, Ding dong zamiast Casado i Olmo za Robercika.

0

@SergioBusquets5 Od początku był słaby, potem był całkiem niezły przez pół roku jak Xavi wystawiał go obok Busiego , a teraz gra gorzej od Sampera.

2

@marcin62 To tydzień trzeba będzie uczcić na bogato jakimś Marlboraskiem

0

@blakkudium Co nie zmienia faktu że Arteta powinien być zwolniony: 6 lat pracy i setki milionów wydane, a jego największe osiągnięcie to wicemistrzostwo, 1 Fa Cup i fartownie wygrany Community Shield.

1

Już się nie mogę doczekać meczu P$G - City pojedynek dwóch paralityków prowadzonych przez legendy Barcelony. Kiedyś pojedynek na najwyższym poziomie, a dzisiaj mem

0

@blakkudium Partey, Merino, Odegaard, Rice, Jorginho, Zinchenko i potencjalnie Havertz, a Artecie wciąż mało pomocników żeby podnieść jakiekolwiek trofeum.
Mam nadzieję że zastąpi go jakiś De Zerbi lub inny Iraola, Motta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?