0

@VeB 1899 Jak uda się wyciągnąć za niego 60mln to będzie dobrze, ale zdecydowanie będzie brakować takiej szybkiej fizycznej bestii.
@Kondziubarca Tylko że to zarząd pierwszy wytypował go do sprzedaży?

0

@Gall Ciekawe czy taki Pedri, Olmo czy Martinez nie domagali by się podwyżki gdyby zarabiali tyle ile Araujo. Wystarczy popatrzeć kontekstem poprzedniego sezonu: Araujo po świetnym sezonie 22/23 gdzie był top 3 obrońców nie dostaje podwyżki, za to przychodzi rezerwowy Inigo który zarabia od niego 2 miliony więcej, okazuje się że Inigo ma tragiczny start ciągłe kontuzję słaba forma, a Ronald miał całkiem dobre wejście w sezon tymczasem nadal musi się godzić z faktem że gość który 3/4 sezonu przesiadział na trybunach a 1/4 na ławce zarabia więcej od niego. Wystarczy spojrzeć z perspektywy zawodnika, a nie wszystko będzie takie czarno białe.

0

@mateusz33 10mln nie jest nawet porównywalne z tym co zarabia Fati, De Jong, Lenglet czy wcześniej Umtiti. Zarabiając tyle nadal byłby tylko w top7 najwyżej zarabiających zawodników w Barcelonie. Szczerze nie dziwie się Araujo że chce odejść jak klub prowadzony jest przez szwagrów którzy od lat popełniają te same błędy i zamiast dać świetnemu obrońcy dobry kontrakt, to wolą podpisać wielkie długoterminowe kontrakty z takimi drewnami jak Fati bądz Torres. Nawet Olmo który można powiedzieć że jest wręcz większa szklanką zarabia te 10 baniek, ba nawet Inigo który cały pierwszy sezon nic nie grał zarabia od niego więcej, ale wam to nie przeszkadza, bo przecież zarząd świetnie prowadzi klub!

0

@Nightraider
Tutaj dla przykładu mecze opuszczone przez Araujo z powodu kontuzji (Reprezentacja i klub)
94 od 2018
Pedri
87 od 2021
Oraz oczywiście że klub może zastanowić się nad wywiązaniem obietnicy, ja po prostu piszę że byłoby to niesprawiedliwe oraz że w takiej sytuacji nie powinniśmy się dziwić dlaczego Araujo chce odejść

0

@Nightraider 4 miesiące bez kontuzji to okaz zdrowia? Araujo też przecież grał cały poprzedni sezon bez urazów, kiedy to Pedri ciągle miał jakieś mikro kontuzję.

0

@Nightraider Oczywiście że powinien zarabiać koło 10. Fati ma 14, a nic nie wnosi, Szprotka też zarabia 10, a jedyne co wnosi to trochę śmiechu jak wchodzi na boisko. Warto też wspomnieć o tym że zarząd tą podwyżkę Araujo po prostu obiecał. Szklany Pedri też zarabia koło 10, ale to już nikomu nie przeszkadza bo przecież nie chce odejść.

1

@Eto'o9 R10 Podobno w tym miesiącu

0

Jeżeli wyższy kontrakt przekonałby Araujo do pozostania, to ja jestem jak najbardziej za. Zarząd mu to obiecał, a żadnej oferty nie złożyli nawet Torres ma lepsze zarobki, a taki Fati zarabia prawie dwa razy więcej. Może wreszcie uda się sprzedać Lengleta i znaleźć trochę pieniędzy na lepszy kontrakt dla Ronalda, bo nadal uważam że jest naszym najlepszym obrońcą.

0

@vangoor Czekam na oficjalną premierę takowego.

1

@tbas Według mnie to jedzenie wychodzi dużo lepsze niż z piekarnika, wystarczy porównać nawet same frytki mrożone z piekarnika wychodzą dużo suchsze

4

@NeroTFP1 Warto przypomnieć że ten sam Alguacil był podobno na poważnie brany pod uwagę w kontekście zastępcy Xaviego i kto wie jakby było gdyby nie tragiczna runda wiosenna Sociedad w ubiegłym sezonie.

0

@BezglutenowyPedri Busi mimo krytyki i tak był top aż do końca, defensywa Barcelony kompletnie się posypała po jego odejściu, zresztą ciężko mieć tak stabilną karierę jaką miał Sergio, w XXI to mało kto może akurat w tej równości mu dorównać. Casado to i tak praktycznie kompletnie inny profil pomocnika.

1

@wojopancer Nie daj się złudzić to Polscy emigranci
oraz hindusi którym zapłacili Arabowie.

0

@Michal4 Tah tak czy tak nie będzie przyśpieszony.

24

Mam nadzieję że puchar zajął miejsce De Jonga w samolocie, a Holender trafił na jakiegoś miłego szejka na wielbłądzie który podwiózł go pod siedzibę Al Hilal.

5

@FCB24 Musisz się odkuć, teraz dawaj 600zł na Betis
Wyobraź sobie co będzie jak już wygrasz..
Ja absolutnie nie namawiam

16

@Patriskos Jakby się dowiedział że masz wyjazdową koszulkę z sezonu 22/23 z jego nazwiskiem zakupioną w Barça Storę przy Camp Nou to z pewnością by został.
Już do niego piszę

5

Komentarz usunięty

1

@Eklerek Wiem, ale to o Neapolu zawsze się mówi w kontekście przestępczości, a Marsylia wcale nie jest lepsza.

0

@bart_azz Nie no z tym De Jongiem to przesada, równie dobrze moglibyśmy wystawić jednonogiego Bernala

1

@Eklerek Ekipa szemranych typów i damskich bokserów w biednym szemranym mieście gorszym od Neapolu, ale przynajmniej z ogarniętym trenerem.

3

@sergio5 Jeżeli wejdzie do I składu to byłby to świetny transfer.

1

@mekston Zachłanny Gruzin trafił tam gdzie powinien, teraz może grzecznie ogrzewać ławkę Panu piłkarzowi Barcoli za 30 baniek na sezon.

4

@MOLESTA Ten kloc to bardziej pasuje do Al Nassr

3

@Lionel_Messi10 Prawie 6000 komentarzy w 4 dni
rekord @FcPortoFan1999 jest zagrożony

0

@Pawlusek Jedź, im szybciej wróci do Barcelony tym lepiej.

0

@tbas Czy Juve w ogóle stać na taki transfer?

0

@VegetaPolska Jakbym był na jego miejscu to nie chciałbym zostać upokorzonym przez wielkiego Raphinhe. Z jego psychiką już jest krucho, a z taką krytyką i presją się jeszcze nie spotkał.

1

Na miejscu TAA zastanowiłbym się 2 razy przed podpisaniem kontraktu z Realem.

1

@PatrychoO Dobrze że przynajmniej nie ma już płakania o posiadanie, bo pamiętam czasy jak Enrique i Valverde (szczególnie ten drugi) niszczyli rywali, ale byli jechani za
"słaby styl" mimo wygrywania kilkoma bramkami. Taki Setien to był oklaskiwany za 80% posiadania i zwycięstwo 1:0 jak to było w meczu z Granadą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?