Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner Oczywiście że Arsenal do takich należał?? Zresztą Młynarczyk wygrał LM z Porto.
0
@Szklaner Młynarczyk w Porto też był topową postacią, Deyna w city (już po najlepszych latach) Szczęsny w Arsenalu i Juve.
@TheNekro94 Co z tego jak teraz są tragiczni. Jak liczymy już historię, a tytuły z 2017 czy 2021 to historia to liczmy też inne kluby które wygrały wiele tytułów w przeszłości
@urbipl Nie chodziło mi o to, chodziło mi bardziej o to że Chelsea nie jest już takim topowym klubem.
0
@urbipl @TheNekro94 Nottingham Forest też wygrywało LM i ligę angielską, czy to też topowy klub?
0
@urbipl Chelsea to i tak nie jest topowy klub.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@dziku77 Oglądam La Ligę od ponad 40 lat i przez te lata było widać że jeden klub jest faworyzowany. Chyba nie muszę dodawać że chodzi mi o Valencię.
0
@Encore Oczywiście że to nie był faul na czerwoną, ale to nie błąd sędziów zadecydował o wyniku tego meczu, po prostu totki zdominowały cały mecz. Arsenal pokazał że gra w 10 przez całą połowę nie jest wyrokiem.
0
@Encore Przecież Ten Hag i tak nic nie zmienił taktycznie w przerwie mimo gry w 10tkę, widać że United kompletnie nie miało pojęcia jak uciec z pressingu totków i wątpię że to by się nagle zmieniło po 1 połowie, ja po prostu nie widzę szans United na zwycięstwo w tym meczu, ale Erik przynajmniej może zrzucić całą winę na sędziów.
1
@Encore Szczerze? Nie, nie widziałem wielkiej różnicy między United grającym w 11, a United grającym w 10 w tym meczu, pięknie pressing totków zmusił United do grania długich piłek na Rashforda i to wcale nie tak że jak grali w 11 to było inaczej.
0
@Encore Przecież United przez cały mecz posyłało lagę na Rashforda, jak i w 1 tak i w 2 połowie, co by ten Fernandes zmienił?
0
@Derean A co on potrafi?
0
@Encore Wystarczy spojrzeć na przebieg meczu przed czerwoną kartką, jakoś nie chce mi się wierzyć że Ten Hag ( Który został zniszczony taktycznie) Mógłby obrócić przebieg tego spotkania o 180stopni w zaledwie 15min przerwy mając Bruno.
3
@Encore Postecoglou i tak taktycznie zdominował Ten Haga, jeszcze przed czerwoną United wyglądało tragicznie, wyniku ta decyzja to nie zmieniła.
1
@JoeSatriani Dziadek Flicka to prędzej walczył w I WŚ.
1
@Hosh No ławki wcale takiej bogatej nie mają, myślę że idealnie by mógł ją ogrzewać.
0
Wszedł hamulcowy, liczę na wiele podań do tyłu.
0
@Destroyer_of_Worlds Może sypia z jego córką, na Lucho podziałało, to i pewnie na Flicka.
1
@RivaldoVitorBorba Kolega subtelnie sugeruje, że Fort mu się podoba.
0
@SinMistico Jaki trener? To parodysta, prawdziwego trenera straciliśmy w maju, a takiego w ogóle top to jeszcze w 2021.
0
@sidi12843 No to Casado będzie grał w pomocy, ja tam problemu nie widzę.
6
@TrzecieOko Mi bardziej szkoda tych 60mln niż samego Ferrana.
0
@F3DO Bez przesady, nie da się być gorszym od Semedo.
0
@clyde Po co ma się przemęczać? Lepiej będzie w stanie zadowolić Flicka, aby móc okupować miejsce w składzie na przyszłe mecze.
1
@JoeSatriani No dużej konkurencji to oni nie mają.
0
Bez Torresa nas nie ma, takie są fakty.
0
@Encore NiKo nie nadaje się na IGLa (w Dallas opierał swój styl na grze kontaktowej) + mówił że nie jest gotów
0
@Encore Przecież tu nie ma żadnego IGL'a i nie zapominajmy o fakcie że posadzili na ławce swojego najlepszego zawodnika tylko po to żeby Simple mógł przejść na AWP, więc wątpie żeby tak łatwo ją oddał.
3
@Luciano99 Jakby Ferran sprzątał w takim tempie, jak porusza się na boisku, to długo by w Polsce nie popracował, a Penii to te truskawki z rąk by powypadały.
0
@Exerion Oczywiście że swastyka powinna być zakazana, ale jeżeli chodzi o flagę ZSRR, Chin etc to czemu? Jeżeli masz spojrzenie na to typu "TO PAŃSTWA KOMUNISTYCZNE ICH FLAGI POWINNY BYĆ BANOWANE" to powinieneś mieć odebrane prawa wyborcze. Zresztą ja tutaj nie mówię o wojnach, czy najazdach, a o masowych morderstwach przeprowadzanych w koloniach?? Dla ciebie i większości Polaków wymachiwanie flagą ZSRR na stadionach to obraza, a np dla ludzi z Kongo wymachiwanie flagą Belgii to może być obraza? Może przestaniesz wreszcie myśleć tak płytko? Bo nie tylko ZSRR wymordowało miliony ludzi w brutalny sposób
3
@BorzyKrzys To dlaczego został odgwizdany karny na Endricku? Skoro to jest "bardzo miękka sytuacja"