1

Jestem pewien że Bravo chętnie wróci z emerytury tylko po to aby posadzić MATSA na ławce w ramach zemsty.

0

@MessiForeverTheBest Zmień profilowe/avatar

0

@Dawidfcb1998 Tak dziwie się, szczególnie jeżeli chodzi o sezon 18/19 i 22/23, ten mecz uja zmienia.

1

Sergi przynajmniej prezentował jakiś poziom jako kapitan i nie udawał że jest dobry.
Roberto wróć.

0

@Xxxbarca4ever Starszego nowego Messiego
Pana Anssumane

0

@adamek20151 w Lidze mogę wymienić wiele, zresztą które mecze w LM przegraliśmy głównie przez niego? Też mogę zadać takie pytanie.

0

@adamek20151 No tak bo przecież zawsze odpadaliśmy przez MATSA.

1

@Sysia11 Sprawdzony środek to byłby MATS oczywiste chyba, broniłby w wszystkich meczach od 2018 ( Przyjścia Scaloniego) do czasu kontuzji, Dibu to byłby tylko udany eksperyment który zapewne by nie zachwiał stałego miejsca Stegena, mógłby być ewentualnie wprowadzany na serie karnych.

0

@Bartula Przysłowiowy "gruby" był przynajmniej dobry na linii, a już z pewnością lepszy od MATSA.

1

@Sysia11 Oczywiście że na mundialu 22 broniłby MATS był wtedy bezdyskusyjnie lepszy.

0

@Lionel_Messi10 I co z tej kontuzji jak później miał świetny sezon 22/23, w każdym razie na mundialu 22 z pewnością byłby jedynką.

1

@Seledynowy Przynajmniej jest widoczny i wszyscy o nim piszą, Erica to ostatnio chyba 35 minut temu widziałem.

1

@Lionel_Messi10 Oczywiście że tak? Zakładamy że Ter Stegen już od 2014 gra dla Argentyny, myślisz że Martinez dostaje szansę? Może w 2021 kiedy leczył swoją kontuzję, tak to bez szans.
@Sysia11 Ale ja mówię o hipotetycznym scenariuszu gdzie MATS jest z Argentyny i gra w tamtejszej reprezentacji od lat.
Oraz nie uważam że Dibu jest jakimś tragicznym bramkarzem, po prostu jest przereklamowany za świetny mundial i CA.

6

@Sysia11 Szczerze co z tego że słabo broni jak się okazuje że i nogami nie potrafi grać.

3

@BulaKG MATS wrzucił go na minę.

3

@Sysia11 W życiu, gdyby MATS grał dla Argentny, Dibu mógłby nigdy nie dostać nawet szansy.

1

@Sysia11 Po co porównywać dwóch słabiutkich bramkarzy, tu nie ma "lepszego" jest tylko słabszy.

1

@Rastafarnianin te z tym Lublinem to uważaj cukiereczku.

2

Komentarz usunięty

2

@ACMaldini3 Ugryzł zawodnika Girony w nogę.

1

@PatrychoO PTSD pewnie do dziś go prześladuję.

1

Co z tego że spalony, Bravo wracaj.

0

@draxidox Mam 70 godzin i nadal mało ogarniam, niby potrafię podbić Polskę Niemcami ale żeby coś więcej zrobić to ciężko, szczególnie nie ogarniam marynarki wojennej ale ja sam staram się uczyć i nie korzystam z poradników

0

@RoberDzik 1 Messi 2 Maradona 3 Cruyff 4 CR7 5 Pele

4

@Faro Chyba z Bilbao w marcu 2023

11

@BorzyKrzys Pielęgniarka ci chyba leków zapomniała podać.

0

@tristan87 Myślę że Fati ma spore szansę na pobicie tego rekordu.

0

@Popitek12 Ronaldo

2

0

@zodiak_10 Widać że @jowita chyba na dietę przeszła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?