Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO 6 baniek rocznie to rzeczywiście duża pensja, taki Fati to zarabia 2 razy więcej.
@Arden On nie może się pogodzić z faktem że z Fatiego już nic nie będzie.
1
@Dejvo Yamal zaliczył debiut w sezonie 22/23.
2
@krol211 Transfer około 10 baniek + 6 pensji, transfer bez większego ryzyka, jak wypali będzie można go zostawić lub sprzedać z profitem, a nawet jakby nie wypalił to dostając kontrakt na załóżmy 3 lata i tak dużo byśmy nie stracili.
2
@BORO_12 Przecież prawie zawsze jest mowa o brutto.
2
@krol211 Nico w tamtym sezonie opuścił więcej meczy z powodu kontuzji od Chiesy.
0
@HavertzKai Sancho kontuzji nie dostanie, bo nawet na trening się nie wstawi. :)
0
@bart_azz Chiesa jest jakieś 30 baniek tańszy + nie ma problemów psychicznych.
W Barcelonie jest ogromna presja, już w United mental mu nie dojechał, a co dopiero tu.
0
@Faro Nico też liczbami się nie broni.
0
@kubix05 No tak, kiedyś to były czasy.
Zapomniałem przecież że teraz takie coś jak żniwa już nie istnieje.
0
@ACRAB95 Szrotem to może być Vitor Roque, Olmo to dobry gracz który po prostu w Barcelonie nie jest potrzebny i widzę że ludzie szybko zapomnieli o Abidalu.
1
@Andi18 Jest różnica między negocjacjami z klubem, a zawodnikiem.
0
@MessiForeverTheBest Zmień avatar
0
@Bajson HAHAHA, ależ istnie zabawny komentarz!1!!11!
Normalnie nie mogę.
11
@ACRAB95 Vinicius nie był tak drewniany technicznie.
1
@adrian89 Czyli ty wiesz jakim systemem będzie grał Flick? Prosiłbym abyś podzielił się ze mną tą informacją.
0
@Tridente2015 Myślę mimo wszystko że Flick wie lepiej jaki profil gracza pasuje do Barcelony prowadzonej przez niego.
0
@Tridente2015 Czyli ty wiesz lepiej niż Flick i zarząd jaki profil gracza potrzebuje Barca..
1
@AndresCuccittini Andres Iniesta nie grał na MŚ w 2022r.
Nie słyszałem też żeby mówił coś w stylu "que mira bobo"
0
@Arczi87 Nie mam pojęcia, ale jak Flick go chce to niech mu go dadzą.
0
@Litman Ale przed czym to ich powstrzyma? Przed robieniem transferów w ogóle?
0
@Tridente2015 Przewalić? A skąd ta pewność że Flick go nie chce nie ma niego pomysłu i za niego nagle nie odpali?
4
@Litman To niezłym kibicem jesteś jak chcesz żeby klub w kryzysie przewalił 70 baniek
0
@R_da_Souza_Faria "Upośledzony" to możesz być ty
Deco to pan Biznesmen
0
@MessiForeverTheBest Zmień avatar
0
@JarekS Nie, nie, nie w meczu z Olotem był jednym z lepszych, a w meczu z City był gówniany, mecz meczowi nie równy.
1
@Cholek18 Mnie nie
0
@Sulimo Ale też nie powiedział że jest świetny?
1
@Coutinho007 Albo chociaż Toure w sztabie, jego szamani przynajmniej byli skuteczni. ( Do czasu)
2
@KrychaFCB Jestem na 100% pewien że mamy jeszcze lipiec.
0
@sen Przywróci, zobaczysz.