0

@Gaucho Rompera i 100tke lubelskiej grejpfrutowej od Robercika.

0

@maciekofcb Nigdy nie wyciągam i psuje to smak, ale chętnie poznam ten sprawdzony pyszny przepis.

3

@FcPortoFan1999 Prawdziwe pytanie to jest kiedy wychodzisz z Rambli.

1

@PizzerMan Węższe opony w ekstremalnych, zimowych warunkach łatwo oczyszczają się ze śniegu i błota pośniegowego. Dobrze odprowadzają wodę, chroniąc przed aquaplaningiem (utratą przyczepności w trakcie jazdy po nawierzchni pokrytej wodą oraz ograniczoną kontrolą nad pojazdem

0

@tomek256 Wole chipsy i batony.

11

@Bulbulator płaczący MATS był lepszy.

0

@budel17 Już w tamtym roku miał tam dołączyć, nic nie jest potwierdzone jeszcze.

0

@SinMistico Hindus to synek Ancelottiego, on rzadko kiedy będzie schodził.

0

@BORO_12 Obejrzałem parę meczy Marqueza, nie mogę powiedzieć że wszystkie, ale oglądałem. Wyprowadzanie piłki Faye dupy nie urywa, a jeżeli chłopak dostaje wylewu co praktycznie 2/3 mecze grając przecież w Primera Federacion to pokazuje tylko że obecnie nie nadaje się na Barcelonę.

0

@BORO_12 Od kiedy?

0

@BORO_12 Wyprowadzanie piłki i właśnie te wylewy.

0

@BORO_12 Potencjał na grę w klubach takich jak Borussia lub Aston Villa, za dużo braków na Barcelonę.

0

@BORO_12 Faye to się i tak nie nadaje.

0

@abram3k Jeśli ktoś jest w stanie zaoferować 30/40 baniek za niego to ja jestem za.

0

@beter2 Flicka, trenerem zostanie Deco, bo taniej.

4

@Arkadio90 Iphone to gówno przereklamowane, płaci się za użarte jabłko i androidy są wiele lepsze. Nawet nie wiesz, że nie chcesz tego gówna.

1

0

@D10SLEO 6 baniek rocznie to rzeczywiście duża pensja, taki Fati to zarabia 2 razy więcej.
@Arden On nie może się pogodzić z faktem że z Fatiego już nic nie będzie.

1

@Dejvo Yamal zaliczył debiut w sezonie 22/23.

2

@krol211 Transfer około 10 baniek + 6 pensji, transfer bez większego ryzyka, jak wypali będzie można go zostawić lub sprzedać z profitem, a nawet jakby nie wypalił to dostając kontrakt na załóżmy 3 lata i tak dużo byśmy nie stracili.

2

@BORO_12 Przecież prawie zawsze jest mowa o brutto.

2

@krol211 Nico w tamtym sezonie opuścił więcej meczy z powodu kontuzji od Chiesy.

0

@HavertzKai Sancho kontuzji nie dostanie, bo nawet na trening się nie wstawi. :)

0

@bart_azz Chiesa jest jakieś 30 baniek tańszy + nie ma problemów psychicznych.
W Barcelonie jest ogromna presja, już w United mental mu nie dojechał, a co dopiero tu.

0

@Faro Nico też liczbami się nie broni.

0

@kubix05 No tak, kiedyś to były czasy.
Zapomniałem przecież że teraz takie coś jak żniwa już nie istnieje.

0

@ACRAB95 Szrotem to może być Vitor Roque, Olmo to dobry gracz który po prostu w Barcelonie nie jest potrzebny i widzę że ludzie szybko zapomnieli o Abidalu.

1

@Andi18 Jest różnica między negocjacjami z klubem, a zawodnikiem.

0

@MessiForeverTheBest Zmień avatar

0

@Bajson HAHAHA, ależ istnie zabawny komentarz!1!!11!
Normalnie nie mogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?