3

@ViscaelBarca2007 Co to za w ogóle porównanie xD

Bramkarz odbierający możliwość strzelenia bramki a ewidentny wielbłąd strzelajacego.

0

@GeraltzKatalonii Oczywiście, że nie. Serio nie widzisz różnicy między takimi sytuacjami, gdzie bramkarz wbrew przepisom odbiera strzelającemu możliwość strzelenia gola? xD

0

@Criss18Barca Oczywiście, że dobrze są skonstruowane przepisy. Skończ z takimi głupimi wpisami xD

0

@Andrzej_Majonez Może niech najlepiej wbiegnie do bramki z piłką. Następnym razem nauczy się strzelać.

0

@Bernard777 A czemu miałby być skoro to strzelający popełnił błąd? xD

1

@Criss18Barca ? xD

Błąd strzelającego to błąd strzelającego. Czemu coś miałoby tu być powtórzone. Coraz głupsze te wpisy.

2

@ACRAB95 Następnym razem niech nie strzela a wbiegnie z piłką do bramki, skoro uważasz, że podwójne dotknięcie powinno być uznane.

0

Przecież widać, że ten placek Alvarezik strzelił po swojej drugiej stopie.

4

Vini nie strzeli w konkursie rzutów karnych. Róbcie screeny.

1

Sorloth to taki placek xD

3

Wtedy kiedy powinien podać to strzelał, wtedy kiedy powinien strzelać to podawał. Cały Correa.

0

Marciniak nie gwizdnął karnego przeciw białemu klubowi ze stolicy? Stare, znałem.

21

Za 45 minut może okazać się, że Real Madryt odpadł z europejskich pucharów wcześniej od Jagiellonii Białystok.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kasy Nelsona Semedo jako następcę Daniego Alvesa oraz Adama Traore na skrzydło. No i ten Cristiano niby jest dobry. Spoko liczby robi.

1

@Douglas Odklejony. Wiadomo, że podium powinno wyglądać tak:
1. Pululu
2. Afimico.
3. Afimico Pululu.

6

@Sysia11 Bez przesady. Pululu to świetny grajek a nie dzban.

24

Salah wygląda jakby nic przez cały dzień nie jadł.

8

@Sulimo Albo o gablocie na trofea Pogoni Szczecin.

3

@Kgorecki2500 Herbata z mlekiem.

7

@MesQueUnClub96 Tak jak City. Obrzydliwe, szejkowe kluby.

1

El Tiburon dzisiaj ukąsi.

20

A co jeżeli już nigdy nie przegramy meczu z Wojtkiem na bramce?

1

@MesQueUnClub_87 Arka Gdynia

0

Pululu z takiej akcji strzela dwa gole, w tym jednego piętką.

23

Pululu za Lewandowskiego i lecimy po tryplet w następnym sezonie.

0

Olmo z trudnej pozycji wywalczył aut.

0

Tam jest 30 przerw, że po 15 butelkach wody jest Ramadan?

4

- Tato, jak to jest mieć w drużynie najlepszego Brazylijczyka na świecie?
- Nie wiem synu, kibicujemy realowi.

1

@fart Wyczyść pliki i obrazy w pamięci podręcznej przeglądarki. U mnie podziałało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?