Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ViscaelBarca2007 Co to za w ogóle porównanie xD
Bramkarz odbierający możliwość strzelenia bramki a ewidentny wielbłąd strzelajacego.
0
@GeraltzKatalonii Oczywiście, że nie. Serio nie widzisz różnicy między takimi sytuacjami, gdzie bramkarz wbrew przepisom odbiera strzelającemu możliwość strzelenia gola? xD
0
@Criss18Barca Oczywiście, że dobrze są skonstruowane przepisy. Skończ z takimi głupimi wpisami xD
0
@Andrzej_Majonez Może niech najlepiej wbiegnie do bramki z piłką. Następnym razem nauczy się strzelać.
0
@Bernard777 A czemu miałby być skoro to strzelający popełnił błąd? xD
1
@Criss18Barca ? xD
Błąd strzelającego to błąd strzelającego. Czemu coś miałoby tu być powtórzone. Coraz głupsze te wpisy.
2
@ACRAB95 Następnym razem niech nie strzela a wbiegnie z piłką do bramki, skoro uważasz, że podwójne dotknięcie powinno być uznane.
0
Przecież widać, że ten placek Alvarezik strzelił po swojej drugiej stopie.
4
Vini nie strzeli w konkursie rzutów karnych. Róbcie screeny.
1
Sorloth to taki placek xD
3
Wtedy kiedy powinien podać to strzelał, wtedy kiedy powinien strzelać to podawał. Cały Correa.
0
Marciniak nie gwizdnął karnego przeciw białemu klubowi ze stolicy? Stare, znałem.
21
Za 45 minut może okazać się, że Real Madryt odpadł z europejskich pucharów wcześniej od Jagiellonii Białystok.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kasy Nelsona Semedo jako następcę Daniego Alvesa oraz Adama Traore na skrzydło. No i ten Cristiano niby jest dobry. Spoko liczby robi.
1
@Douglas Odklejony. Wiadomo, że podium powinno wyglądać tak:
1. Pululu
2. Afimico.
3. Afimico Pululu.
6
@Sysia11 Bez przesady. Pululu to świetny grajek a nie dzban.
24
Salah wygląda jakby nic przez cały dzień nie jadł.
8
@Sulimo Albo o gablocie na trofea Pogoni Szczecin.
3
@Kgorecki2500 Herbata z mlekiem.
7
@MesQueUnClub96 Tak jak City. Obrzydliwe, szejkowe kluby.
1
El Tiburon dzisiaj ukąsi.
20
A co jeżeli już nigdy nie przegramy meczu z Wojtkiem na bramce?
1
@MesQueUnClub_87 Arka Gdynia
0
Pululu z takiej akcji strzela dwa gole, w tym jednego piętką.
23
Pululu za Lewandowskiego i lecimy po tryplet w następnym sezonie.
0
Olmo z trudnej pozycji wywalczył aut.
0
Tam jest 30 przerw, że po 15 butelkach wody jest Ramadan?
4
- Tato, jak to jest mieć w drużynie najlepszego Brazylijczyka na świecie?
- Nie wiem synu, kibicujemy realowi.
1
@fart Wyczyść pliki i obrazy w pamięci podręcznej przeglądarki. U mnie podziałało.