4

@DiSBlaDE Wprowadzam możliwość komentowania Harrego Pottera na La Bambie. Nie muszę tego argumentować, bo postulat jest oczywiście słuszny i potrzebny.

1

@Odcinkowy W sumie to i tak lepiej, niż wygrać 3:0 w pierwszym meczu,a w doliczonym mieć 100% okazje na 4:0, żeby finalne przegrać 4:0 na wyjeździe.

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FcPortoFan1999 Przez to okno cały świat może oglądać Pululu.

6

@FcPortoFan1999 Pululu vs. Bartra brzmi lepiej.

Hiszpan będzie miał flashbacki z pojedynku z Bale'm.

3

Co ten ręcznik zrobił xDDDDDDD

0

@Coutinho007 Dzisiaj głównie niecelnie.

0

@FcPortoFan1999 Ale co odszedł z Jagiellonii, żeby zdobywać trofea, to jego xD

0

@Karmenol Od zawsze jeżeli liniowy zgłosi inną decyzję niż główny? xD

1

Bartra, Antony, Isco, Llorente, Fornals, Bellerin i inni jadą do Białegostoku.

A jeszcze 2 lata temu człowiek marzył tylko o utrzymaniu w Ekstraklasie.

3

Marc "Zablokowany strzał" Gual

2

Betis 3:0, Antony pieczętuje wyjazd do Białegostoku.

8

Lugano - Celje to będzie mecz tego roku xD

6

Antony coraz bliżej przyjazdu do Białegostoku.

1

Cholera, znowu Breivik gra. Legioniści muszą uważać na jego strzały.

5

@UriBoyka Nawet blisko nie było.

39

Jagiellonia bez problemów melduje się w ćwierćfinale.

0

Sędzia do zamrażarki. Tragedia.

9

Kiedy ostatnio pisałem, że Jagiellonii niewiele brakuje do Barcelony to nie chodziło mi o to, żeby przewalili zaliczkę 3:0 w europejskich pucharach.

0

Zawsze musi być strzał życia z dystansu xD

0

@Kgorecki2500 64 do pobrania, ale łatek jest na kolejne 100gb :D

https://zapodaj.net/plik-RHQRCEMPKP

0

@Who_you_mam Dlaczego jak napastnik strzeli ze spalonego to nie ma powtórki akcji tylko jest anulowana. Bzdurne przepisy. Takie samo rozumowanie. Błąd to błąd, następnym razem nauczy się dobiec do piłki bez wywalenia się.

2

Polska piłeczka już dawno przetarła wszelkie szlaki. @FcPortoFan1999


2

@marcin62 Widzisz, trzeba oglądać polską piłkę.

4

@robsesh Bramka Alvareza nie powinna zostać uznana, bo chłop nie potrafi wykonać tak banalnej rzeczy jak uderzenie na bramkę bez wywalenia się i nastrzelenia swojej drugiej stopy.

1

@nico724 No to była oczywista pomyłka. Nie rozumiem o co chodzi xD

https://x.com/matswiecicki/status/1899959657143378277


0

@Rafalloxfcb W konkursie rzutów karnych żółta kartka z meczu się nie liczy.

0

@Rafalloxfcb A może po prostu niech strzelający nauczy się strzelać? xD

O ile mniej bezsensownych dywagacji byłoby, gdyby chłop po prostu wziął rozbieg i strzelił bez łamania przepisu.

0

@GeraltzKatalonii Ale jak chcesz uznać bramkę, gdy piłka nie przekroczyła linii bramkowej? Chcesz nagiąć najbardziej fundamentalną zasadę piłki nożnej?

4

@Rafalloxfcb Jak uznać bramkę, która nie została strzelona? Człowieku co Ty piszesz? xD

0

@GeraltzKatalonii Zastanów się nad tym co piszesz i sam przeanalizuj. To nie jest takie trudne, żeby dostrzec w tym logikę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?