0

Olmo z trudnej pozycji wywalczył aut.

0

Tam jest 30 przerw, że po 15 butelkach wody jest Ramadan?

4

- Tato, jak to jest mieć w drużynie najlepszego Brazylijczyka na świecie?
- Nie wiem synu, kibicujemy realowi.

1

@fart Wyczyść pliki i obrazy w pamięci podręcznej przeglądarki. U mnie podziałało.

0

@tadzik447 Czyli jednak La Bamba Premium, bo mnie Opera nie wpuszczała na La Bambę.

0

@Kinginiesta Opera czy Chrome?

@clyde W moim przypadku na Operze GX w lapku i kompie koniecznie było wyczyszczenie obrazów i plików w pamięci podręcznej.

@tadzik447 La Bamba Premium czy Mozilla/Edge?

3

@clyde Wiele osób pewnie nadal nie może wejść na La Bambę, bo bez wyczyszczenia ciasteczek przekierowuje ciągle na główną.

2

Pululu powołany do reprezentacji Angoli


2

@norbi77 Golimy frajerów, żadnych obaw.

9

Bez wyczyszczenia ciastek w Operze nie dało się wejśĆ na La Bambę. Ja rozumiem wszystko, ale żeby tak brutalnie wymuszać kupno FCBarca Premium?

0

@AnalizaTV Patrząc jak gra w Premier League to przybywaj dziadku.

1

@michal26 Sprzedaż Pululu za 5 mln euro to jest cały budżet Jagiellonii za sezon 2023/2024. A może i pójdzie za więcej. Tu trochę nie ma miejsca na inną mentalność, bo Jagiellonia nie ma takiej infrastruktury i zaplecza jak Lech czy Legia. Wystarczy zobaczyć na wydatki transferowe. Jagiellonia bierze głównie za darmo albo za minimalne pieniądze.

Masłowski to niesamowity specjalista i uważam, że za pieniądze z Pululu uda mu się ściągnąć kilku świetnych piłkarzy. Ale przede wszystkim niech inwestuje w rozwój, infrastrukturę i akademię.

0

@michal26 Nie ma szans. Jagiellonia go sprzeda za dużą kasę. Został mu rok kontraktu do 06/2026.

0

@jacobFCB Racja, źle zrozumiałem.

2

@ObiwanKenobi A może właśnie pomoże zawodnikom, bo pożegnają się ze zmarłym, domkną temat i wyjdą na mecz, aby wygrać ku jego pamięci?

3

Bardzo mądra wypowiedź Pululu na temat gry dla Polski :D


5

Niedobrze. Chłop ostatnio lubi przepychać białe kluby ze stolicy.

3

@BorzyKrzys Jeszcze kibice z tym samym mentalem co madrycioki. Jedyne argumenty kompleks Legii oraz ilość pucharków.

Mamy 16 mistrzostw!!!11 (w tym jedno udowodnione, że sprzedane. A ile nieudowodnionych?)

Mamy 15 lig mistrzów!!!! (w tym kilka po błędach? sędziowskich.)

3

@ikar34 Śmiejesz się a Mateckiemu po prostu reżim Tuska uciął obie ręce i temu jest 10kg lżejszy.

0

@FcPortoFan1999 Dziwna decyzja. Irek dobrą ekipę tam zmontował.

0

Jeśli jutro Legia nie wygra, to jest duża szansa, że skład podium nie zmieni się już do końca sezonu.

0

Ale fart Jagi. 3 dni odpoczynku vs 9 dni a Widzew nic nie wcisnął.

0

Skrzypczak musi zostać powołany.

6

@Arcybiskup Pan Minister Radosław Sikorski słał ruskich do piachu w Afganistanie w czasie, gdy ojciec Elona Muska dorabiał się na niewolniczej pracy czarnoskórych w kopalniach w Afryce.

2

@KamQiX Siemieniec Ball.

18

@DonCarletto Chłop walnięty. Miałby okazję zobaczyć w kwietniu na żywo Wielkiego Pululu, gdyby jego Betis przeszedł Viktorię, a Jaga dopięła swego w Belgii.

0

9

@Messiah10 Przecież moderacja usunęła 95% postów. Wylało się tam więcej gówna niż z Czajki do Wisły.

13

@gumaz Nie znasz dnia ani godziny. Masakra.

2

@MaVii Tak, to on.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?