2

@RosjaninBut Niech już leci na Marsa i nie wraca.

19

Cholerny Negreira przekonał Betis, żeby tym razem nie był klubem, który rozkłada nogi przed Realem.

3

@Kgorecki2500 Możesz walczyć długim mieczem i mieć jednocześnie tarcze. Wystarczy odpowiedni perk. Ja tak gram :D

0

@michal26 Przestań, bo @VegetaPolska będzie zazdrosny.

0

@OskP Tak patrzę, że chyba z terenu Polski nie da się tego obejrzeć bez VPN. Zmieniłem na Amerykę w przeglądarce i taki komunikat:
https://zapodaj.net/plik-o6HtH2bfRm

https://www.primevideo.com/region/eu/detail/Tank-Davis-vs-Lamont-Roach-Main-Event/0KWIPOPD442F5VJ7ULYD78GNLY

0

@OskP A nie możesz po prostu wyszukać nazwy wydarzenia? I powiedz czego szukasz to będzie łatwiej :D

2

No i mój ranking najmądrzejszych użytkowników La Bamby spadł :(

8

Tramp zezłomował Zelenskiego i jego przydupasów.

1

@MessiForeverTheBest Oczywiście, Lewandowski będzie grał pierwsze skrzypce, a Flick będzie dyrygentem.

1

@NeroTFP1 Skubany, nieźle to wydedukował.

3

@tbas Bo całkowicie olewa protokół VAR? Bo później tłumaczy się jak idiota o jakimś faulu na Vinagre, pomimo tego, że wezwał Lasyka do oglądania sytuacji w polu karnym?

https://weszlo.com/2025/02/27/marciniak-metnie-sie-tlumaczy-a-protokol-var-ma-w-glebokim-powazaniu/

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Arbitroza Iberyjska – choroba wywodząca się z terenów Hiszpanii, występująca głównie u sędziów sportowych. Objawia się powstaniem pewnego rodzaju ułomności, która może skutkować niezdolnością do podjęcia właściwej decyzji podczas meczu. Jest wysoce zaraźliwa – odnotowano kolejne przypadki w innych krajach, ostatnio w Polsce.

5

@MichuZ44 Kotlet wieprzowy z muzułmańskiego kraju? xd

2

@Cule2013 Jesus Imaz

2

@Kgorecki2500 Mój Henryk jest Polakiem. Obywatelstwo nadał mu sam Komar.

https://zapodaj.net/plik-Q5HyUyg5wc

5

"Cała Polska widziała, nikt nic nie zrobił"


4

No nic, szkoda. Z sędziami się nie wygra

3

@lucas/catalan Zależy którego, bo były dwa oczywiste. Może jeszcze jakiegoś trzeciego nie powinno być.

9

I po co grać jak zawsze biały klub ze stolicy ma sędziów za sobą

4

Ciągną ten rządowy klub z Warszawy za uszy xDDDD

Obrzydliwe xD

1

Oni serio sprawdzają czy podyktować oczywistego karnego?

1

Oczywisty karny.

0

@FcPortoFan1999 Bliska odległość to jakby miał przy ciele. Tu jest oczywisty wałek xD

Korona wczoraj za coś podobnego dostała karnego.

2

No i biały klub ze stolicy znowu z oczywistym wałkiem sędziowskim xD

1

@FcPortoFan1999 ale wałek xD

0

1.5 miliona euro gra w siatkówkę w polu karnym .

0

Przecież sam Guardiola by tego lepiej nie ułożył. Czapki z głów, że coś takiego potrafi zagrać drużyna z Polski i z polskim trenerem.


1

Jareczek. Legia jak amatorzy

1

Oczywisty spalony, już wcześniej było widać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?