Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 Gdyby to się zdarzyło mojej córce, to szczerze miałbym w dupie czy pójdę siedzieć. Nic by z tych skur... nie zostało. Nawet paznokieć.
14
@Wojciech123 Byku, ale przegrywacie i macie -9 do lidera na tę chwilę.
Edit. Jednak zwracam honor, już tylko -6 do lidera.
1
@Sulimo @FcPortoFan1999 Chyba jednak trzeba dać więcej niż te 3.5k greenkeeperowi :D
0
A Lech nie wymieniał właśnie murawy ostatnio? xD
2
Bramka w tej samej minucie co w meczu Jagi. Obiecująco się zaczyna.
2
@Comentateiro Raków grał 12 na 11, więc w sumie trafna ciekawostka.
0
@Arden @FcPortoFan1999 opinia
3
@marcin62 Próbowałeś włączyć i wyłączyć? Ewentualnie odpiąć wentylator i podłączyć? 100 zł jeżeli pomogłem.
2
@Sulimo i @fart
Macie przebić ten mecz jeżeli chodzi o emocje, bo jak zobaczymy tzw. lornetkę to będzie bardzo smutno.
0
@NeroTFP1 Niesamowite, ludzie emocjonują się sportem. Niesłychane xD
1
Swój drogą to nawalony Tomek Musiał ze znakiem w łapie sędziuje lepiej niż Przybył
4
Pseudozawodnik. Aż brakuje w języku polskim określeń na takiego gościa. Ma szczęście, że Romanczuk miał wolne, bo by z niego nic nie zostało.
0
Szkoda tej kradzieży, bo fajnie byłoby zobaczyć raków na kolanach.
1
Legię Lecha i Jagiellonie łączy jechanie rakowa
1
Ależ to jest żałosny klubik xD
1
Zalała polskiej piłki
1
Jechać raków i ich kibiców
2
Ale to jest pseudoklubik xD Ich piłkarze rozkopuja 11 metr
1
Znowu próbują okraść Jagiellonię ?
1
Złodzieje chyba góra tym razem
0
Pięknie wygwizdany oszust Ameyaw
2
Jazda z antyfutbolem częstochowskim
2
Ekstraklasa xD monitory od x-comu kurna mac
2
Po czymś takim moim zdaniem drużyna powinna iść do szatni, nie wyjść na drugą połowę i domagać się powtórki meczu z inną obsada sędziowska. To jest skandal. Oczywiste błędy sędziowskie niepodlegające dyskusji.
5
Jeżeli połączysz ciagniecie Realu za uszy przez sędziów z antyfutbolem Getafe i wrzucisz do Ekstraklasy to otrzymasz Rakow Częstochowa.
1
Obrzydliwy klub z Częstochowy.
2
@mekston Bo ma bolców w drużynie. Jakby zagrał z Romanczukiem, Pululu i Imazem, zobaczyłby co to jest prawdziwy futbol.
@Martwy Nie no, jakieś tam umiejętności ma. Mógłby robić za zmiennika Imaza na początek.
6
Ciesze się, że Messi odpadł. Może wreszcie przejrzy na oczy i uzna, że nie warto grać w tej beznadziejnej lidze i należy rozważyć powrót do lepszej ligi. Messi, jeżeli to czytasz, come to Jagiellonia Białystok.
0
Ekstraklasa przy tej lidze to topka światowa.
4
@Kgorecki2500 Prezydent Polski nazywa się tak samo jak kabanosy. To byłoby w sumie zabawne :D