2

@tomek8756 Gdyby to się zdarzyło mojej córce, to szczerze miałbym w dupie czy pójdę siedzieć. Nic by z tych skur... nie zostało. Nawet paznokieć.

14

@Wojciech123 Byku, ale przegrywacie i macie -9 do lidera na tę chwilę.

Edit. Jednak zwracam honor, już tylko -6 do lidera.

1

@Sulimo @FcPortoFan1999 Chyba jednak trzeba dać więcej niż te 3.5k greenkeeperowi :D

0

A Lech nie wymieniał właśnie murawy ostatnio? xD

2

Bramka w tej samej minucie co w meczu Jagi. Obiecująco się zaczyna.

2

@Comentateiro Raków grał 12 na 11, więc w sumie trafna ciekawostka.

0

3

@marcin62 Próbowałeś włączyć i wyłączyć? Ewentualnie odpiąć wentylator i podłączyć? 100 zł jeżeli pomogłem.

2

@Sulimo i @fart

Macie przebić ten mecz jeżeli chodzi o emocje, bo jak zobaczymy tzw. lornetkę to będzie bardzo smutno.

0

@NeroTFP1 Niesamowite, ludzie emocjonują się sportem. Niesłychane xD

1

Swój drogą to nawalony Tomek Musiał ze znakiem w łapie sędziuje lepiej niż Przybył

4

Pseudozawodnik. Aż brakuje w języku polskim określeń na takiego gościa. Ma szczęście, że Romanczuk miał wolne, bo by z niego nic nie zostało.


0

Szkoda tej kradzieży, bo fajnie byłoby zobaczyć raków na kolanach.

1

Legię Lecha i Jagiellonie łączy jechanie rakowa

1

Ależ to jest żałosny klubik xD

1

Zalała polskiej piłki

1

Jechać raków i ich kibiców

2

Ale to jest pseudoklubik xD Ich piłkarze rozkopuja 11 metr

1

Znowu próbują okraść Jagiellonię ?

1

Złodzieje chyba góra tym razem

0

Pięknie wygwizdany oszust Ameyaw

2

Jazda z antyfutbolem częstochowskim

2

Ekstraklasa xD monitory od x-comu kurna mac


2

Po czymś takim moim zdaniem drużyna powinna iść do szatni, nie wyjść na drugą połowę i domagać się powtórki meczu z inną obsada sędziowska. To jest skandal. Oczywiste błędy sędziowskie niepodlegające dyskusji.

5

Jeżeli połączysz ciagniecie Realu za uszy przez sędziów z antyfutbolem Getafe i wrzucisz do Ekstraklasy to otrzymasz Rakow Częstochowa.

1

Obrzydliwy klub z Częstochowy.

2

@mekston Bo ma bolców w drużynie. Jakby zagrał z Romanczukiem, Pululu i Imazem, zobaczyłby co to jest prawdziwy futbol.

@Martwy Nie no, jakieś tam umiejętności ma. Mógłby robić za zmiennika Imaza na początek.

6

Ciesze się, że Messi odpadł. Może wreszcie przejrzy na oczy i uzna, że nie warto grać w tej beznadziejnej lidze i należy rozważyć powrót do lepszej ligi. Messi, jeżeli to czytasz, come to Jagiellonia Białystok.

0

Ekstraklasa przy tej lidze to topka światowa.

4

@Kgorecki2500 Prezydent Polski nazywa się tak samo jak kabanosy. To byłoby w sumie zabawne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?