Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najlepszy Brazylijczyk na świecie nie gra dzisiaj jak on.
0
Adrian Siemieniec by to lepiej poustawiał.
1
Gramy tak beznadziejnie jakbym taki Real oglądał.
1
Teraz na spokojnie. Półautomatyczny spalony i ten model komputerowy działają prawdopodobnie na innych obrazach i danych niż te, które wyświetla nam realizator. Czy jest możliwe, że po prostu stopklatka nam pokazana i ta, która analizował system, nie są tożsame? I dlatego to tak absurdalnie wygląda z tym butem.
Czy po prostu nas opierdzielil hiszpański Przybył?
0
@Witekk10 W sumie to nie mam pojęcia, ale ten model komputerowy działa na podstawie innych obrazów niż te, co pokazuje realizator, więc moim zdaniem ta wymówka ma sens. Co nie zmienia tego, że być może nas po prostu okradli. Nigdy nie będziemy pewni na 100%.
0
@norbi77 Widziałem komentarze, że po prostu realizator wybrał zły moment podania, a półatomatyczny spalony w innym momencie zrobił stopklatkę. Co moim zdaniem ma sens, bo jak widać, piłka jest tutaj zasłonięta.
0
@Witekk10 @kamiVeB Tak, ale to moment, który wybrał realizator, a półautomatyczny system spalonego wskazał inny moment i dlatego rozbieżność.
0
@kamiVeB To nie był moment podania po lewej.
2
Chyba sędzia Przybył gwizdał teraz.
0
@kamiVeB Romanczuk pauzował za kartki, Skrzypczak kontuzja, a Polak przegrywa rywalizację ze świetnym Moutinho.
Mógłby być dalej Marczuk, ale jak usłyszał o dolarach to uciekł za ocean.
17
Trzeba przyznać, że pięknie to wygląda. Im więcej takich zawodników w ekstraklasie tym lepiej.
4
Nie słychać wycia, znakomicie.
1
Drużyny którym Lech wsadził 5 bramek w tym sezonie, łączmy się.
3
Ciekawe co Puszcza by zrobiła z taką Legią skoro kleplęli tak silnego Lecha.
1
Mocny ten Lech.
3
Fajnie się ogląda mecz ofensywnych ekip, którym sędzia nie przeszkadza.
0
Monitory działają?
0
@PIWOSZ89 Przybył by gwizdnął.
0
@NeroTFP1 No jak jeszcze robi w ich stronę cieszynkę jak dzban to się nie dziwie.
0
@Criss18Barca Część oprawy?
1
@PIWOSZ89 Dzwinie piszesz Skrzypczak.
0
Lech siadł po tym golu zamiast docisnąć.
2
@tomek8756 Gdyby to się zdarzyło mojej córce, to szczerze miałbym w dupie czy pójdę siedzieć. Nic by z tych skur... nie zostało. Nawet paznokieć.
14
@Wojciech123 Byku, ale przegrywacie i macie -9 do lidera na tę chwilę.
Edit. Jednak zwracam honor, już tylko -6 do lidera.
1
@Sulimo @FcPortoFan1999 Chyba jednak trzeba dać więcej niż te 3.5k greenkeeperowi :D
0
A Lech nie wymieniał właśnie murawy ostatnio? xD
2
Bramka w tej samej minucie co w meczu Jagi. Obiecująco się zaczyna.
2
@Comentateiro Raków grał 12 na 11, więc w sumie trafna ciekawostka.
0
@Arden @FcPortoFan1999 opinia
3
@marcin62 Próbowałeś włączyć i wyłączyć? Ewentualnie odpiąć wentylator i podłączyć? 100 zł jeżeli pomogłem.