1

@mekston Moim zdaniem gdyby nie błąd Araujo to byśmy nie odpadli. Nawet przy 1:1 nadal byśmy cisnęli, a tak straciliśmy obrońcę i Denzel musiał zdjąć kogoś z ataku, redukując siłę ognia.

2

@Arden Jakbyś rzucił robotę i miał już wolne do końca życia to też byś świętował.

1

@MesQueUnClub_87 Miał w jukach drugi, srebrny miecz. Zazwyczaj chodził ze stalowym na plecach, zgodnie z książkowym opisem.

0

@MesQueUnClub_87 Ale Geralt chodził z jednym mieczem. Dałbym sobię rękę uciąć, że nigdy nie miał dwóch na plecach przez całą sagę. Drugi trzymał przy koniu.

1

@FcPortoFan1999 Nie bardzo xD

1

Motor Lublin to jakiś fenomen. Nigdy nie wiesz co zagra. Przed meczem losują albo Barcelona prime albo Izolator Boguchwała w kryzysie.

2

@Azi Zapewniony matematycznie niby nie, ale astronomiczny przypadek musiałby się wydarzyć, aby było inaczej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Tylko Jagiellonia może godnie reprezentować Polskę w Pucharach

34

Norwedzy niby Breivik w składzie, a nie strzelają.

13

@Herato Ansu Fati

16

@Rust_Cohle Od kiedy kibicujesz Jagiellonii Białystok?

7

Szejk to niedługo rozwiąże ten paryski klub. Wad nie stwierdzono.

0

@Satim Zobaczymy, ale nie dzisiaj.

3

Dzisiaj to mamy Roberta TAPINdowskiego na ataku xD

3

Auba by z tego strzelił dwie bramki

4

Auba by to z przewrotki strzelił.

2

Szczęsny by to z petem w łapie obronił.

0

1:0 dopiero w 13 minucie? Skończyła się maszyna Flicka

0

@reloaded Serbia to taki przydupas Rosji. No i do Europy to im jeszcze daleko, typowe Bałkany.

1

No to dzisiaj Pan Włoch na mikrofonie.

7

@KrychaFCB "demokracja" xD

1

@MesQueUnClub_87 Ale NATO nie zobowiązuje do wysłania wojsk w razie ataku :) Równie dobrze mogą wyrazić zaniepokojenie i wysłać samoloty do rozrzucania ulotek przeciwko wojnie jeżeli uznają, że to wystarczy.

Art. 5:
"... udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania, jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego."

1

@MesQueUnClub_87 Prawda jest taka, że w takim przypadku trzeba byłoby wyrzucić z sojuszu wiele krajów. Duża część z nich jasno wskazuje, że nawet nie pomoże Polsce i krajom nadbałtyckim w przypadku ataku. Niektóre kraje uzależniają to nawet od tego czy USA pomoże. Czyli innymi słowy - dopóki USA nie ruszy tyłka to my tym bardziej. Więc zanim ktokolwiek nas wesprze może już być po ptokach.

Niektóre badania wskazują nawet, że zaledwie kilka % ludności Hiszpanii czy Portugalii deklaruje chęć wsparcia Polski w przypadku wojny. I nikogo to nie powinno dziwić, bo to drugi koniec Europy, któremu nikt nie zagraża. Też będą mówić, że to nie ich wojna.

https://www.pewresearch.org/global/2020/02/09/nato-seen-favorably-across-member-states/

0

@Criss18Barca No niby tak, ale przykładowo Litwa za 3% PKB kupi sobie trochę czołgów, a Niemcy za te 3% to nie będą mieli gdzie zacumować eskadry lotniskowców, więc średnio im pasuje wydawanie takiej kwoty.

A na dodatek weź racjonalnie wytłumacz Portugalczykom czy Hiszpanom, żeby w razie konfliktu ginęli za Wilno, Tallin czy Białystok.

0

@Kgorecki2500 Podzielić jakąś ładną liczbę na cały kraj i niech każde województwo będzie też miało głosy elektorskie. Już się nie mogę doczekać aż przyjadą do Białegostoku, żeby w akompaniamencie Zenka walczyć o 1 głos elektorski z Podlasia.

11

@Arcybiskup Wypowiedzmy wojnę USA i poddajmy się tego samego dnia. W ramach kapitulacji zostaniemy 51 stanem.

19

@BorzyKrzys Z łóżka bym nie wygonił.


A wnuczka też fajna.

3

Donald Trump NIE JEST moim prezydentem. Chciałbym, żebyście wszyscy to wiedzieli.

19

@Zoker chciałem napisać, że nie pojawiając się na gali ZP stracił też godność, ale prawda jest taka, że nie da się stracić tego czego się nie miało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?