Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Kiedy już Śląsk wychodził na prostą gong od Zagłębia. A w listopadzie jeszcze Górnik Zabrze i Jagiellonia na nich czekają.
1
@jacobFCB Teraz to już przynajmniej się z tym nie kryją, bo na każdym kroku są promowane posty "vote Trump", a każdy wpis Elona jest polityczny.
4
@FcPortoFan1999 Całe szczęście, że La Bamba pozostała wolna.
6
@michal26 Czasami mam wrażenie, że Musk kupił Twittera tylko po to, żeby właśnie robić za tubę propagandową przy wyborach. Zna się chłop na interesach, bo jak wygra jego kandydat, to niezłe ulgi podatkowe mu wpadną.
22
@poskus Podobno Dortmund szybciej zgodziłby się na te 15 mln, ale bez Torresa.
41
@Arden Brawo Mbappe, nie zmieniaj się. Dla nas jesteś idealny.
3
@Miszak Nie twierdzę, że obecny wygląd idealny, ba, nawet uważam, że zdecydowanie dało się lepiej to wkomponować w otoczenie, ale pomysł na projekt "Muzeum Sztuki NOWOCZESNEJ" w stylu nawiązującym do klasycyzmu, jest co najmniej niezrozumiały.
2
@Miszak Dlaczego Muzeum Sztuki Nowoczesnej miałoby wyglądem nawiązywać do klasycyzmu? xD
0
@Criss18Barca Jagiellonia posmarowała.
1
@Sulimo Cytując Pitero: "Gdyby Podlaskie zniknęło to nie mieliby czego na weselach grać."
1
@Sulimo Tak, foliowa.
1
@gaucho104 Kto to k.... jest konszabelant?
0
@Comentateiro Kontrowersyjna opinia.
1
@Sulimo dlatego zawsze grałem w gumowych korkach.
6
@Pedri16Future Jezus Maria po 14 latach od manity nadal wszystko jest winą sędziego xDDD
2
@LeoMessiiBarcaPepa Zgadzam się. Zatrudnienie Adriana Siemieńca było strzałem w 10. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie obronimy też mistrzostwo.
4
@Michael24 Espanyol to jedno, ale co Real nas przywitał z rozłożonymi nogami... a Mbappe też specjalnie gra w lidze jak parodysta-paralityk...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale pięknie rozklepali teraz Górnika po błędzie.
0
@Rhaan No faktycznie hodowla tutaj nie pasuje, bo wzorowoałem się na źródłach tłumaczących amerykańskie przepisy hodowla = trzymanie kilku dzikich zwierząt w domu. Wszystko się rozchodzi o to, że chłop nie miał pozwolenia, które mógł łatwo wyrobić, ale za to miał czas na wstawianie wiewiórki na tiktoka.
No i zgadzam się, że prawo dosyć absurdalne, no ale gość może mieć pretensje w sumie do siebie, bo wystarczyło dopełnić formalności.
6
@Podatek W sumie to nie widzę w tym żadnej nieścisłości. Oczywiste jest, że 15 latka skoro może uprawiać seks to powinna mieć prawo samodzielnej wizyty u lekarza specjalisty.
0
@Rhaan Zgodnie z prawem stanu zamieszkania tego gościa, wiewiórka i szop są zwierzętami dzikimi i ich hodowla w domu jest zabroniona. Czego nie rozumiesz? Amerykanie argumentują to w ten sposób, że hodowla w domu dzikiego zwierzęcia naraża społeczeństwo na wściekliznę.
https://pbs.twimg.com/media/GbdZYUYbUAAN9mG?format=png&name=900x900
@Kazragore Prawo absurdalne, zgadzam się. Chociaż czytam, że zostały zabite, bo "inaczej nie da się wykryć wścieklizny" niż autopsją. Nie znam się, tu masz źródło amerykańskie.
https://www.cdc.gov/rabies/php/laboratories/diagnostic.html
0
@Kazragore Też trzeba być niezłym mózgiem, żeby przez 7 lat prowadzić nielegalną hodowlę i nie dopełnić formalności. Szczególnie, ze gość był sławny, więc oczywiste jest, że może być pod lupą służb.
2
@Sysia11 Przecież ta liga to podobny poziom co Ekstraklasa, to czego oczekujesz od tych piłkarzy xD
2
Podoba się dla mnie ta Puszcza
1
Całe szczęście, że juz za tydzień Jaga pokaże Rakowowi jak się gra w piłkę nożną, a nie uprawia antyfubol.
3
Wróciła Ekstraklasa i od razu mamy mecz dla koneserów. Piękno tej ligi.
1
@zTx Właśnie od finału 2021 przestałem oglądać F1, bo uświadomiłem sobie jak bardzo skorumpowany jest to sport.
20
@pt9 To faktycznie szczegółowa ta recenzja :D
13
@tbas Dla fabuły, bo i tak maszyny Flicka nikt nie zatrzyma.