42

Trochę słabo, że najlepszy Brazylijczyk na świecie nie dostanie Złotej Piłki. Jednak jak na to spojrzymy szerzej to jednak Barcelona nic w tamtym sezonie nie wygrała, więc Raphinha miał utrudnione zadanie.

0

@TheNekro94 edit. No to faktycznie UEFA opłaciła dziennikarzy z Wysp Świętego Tomasza i Księżyca.

2

@kolomen2 A co byś chciał innego? Albo kabel albo WiFi.

2

Czyli jednak to z Pululu przegrał Vinicius...
@Sulimo @FcPortoFan1999


2

@Cule2013 Zobaczył, że się z nim nie zgadzamy i zadzwonił gdzie trzeba. Fryzjer z La Bamby.

16

O nic innego za rok nie prosimy.


4

0:4 w sobotę, Vini bez ZP w poniedziałek, w środe decyzja o rozbiórce Bernabeu, w piątek rozwiązanie Realu Madryt.

Tak będzie.

1

@Joki_ o 15;15 Yamal był bardziej typowany niż Vini xD

15

@Czajka90 Odkąd nie wygrał Vinicius jest to mój ulubiony plebiscyt.

7

Ale sinusoida u kibiców Realu. Od czasu wygranej ZP przez Messiego ta nagroda nic nie znaczy, później przez pół roku od wygrania przez Real LM była najważniejszą indywidualną nagrodą świata, a teraz znowu nic nie znaczy.

0

@smieszek No i gdzie go wstawić, za kogo? I w ogóle po co? Nie, nie. Niech Flick rzeźbi w graczach, którzy zostaną u nas na dłużej.

4

Zastanówcie się ludzie. Jakim prawem Vinicius miałby zdobyć nagrodę za najlepszego piłkarza na świecie, skoro nawet nie jest najlepszym Brazylijczykiem na świecie, bo takowy gra w Barcelonie.

12

@Kgorecki2500 W sumie nie wiemy czy Rymanowski skończył napastować koty w piwnicy.

1

@NeroTFP1 Rzadkie nagranie przedstawiające wszystkich kiboli ŁKSu jacy istnieją.

6

@okiemtypera_lucaxx95 Zgadzam się. Ostatnio nawet widziałem w internecie samotną białą matkę kąpiącą czarnoskóre dziecko i też byłem zniesmaczony.

https://idsb.tmgrup.com.tr/ly/uploads/images/2024/07/09/336033.jpg

2

@marcin62 Warto dodać, że to pewnie są wszyscy hooligani ŁKSu jacy istnieją.

5

@Kgorecki2500 Można powiedzieć, że zrobił wczoraj Blitzkrieg.

0

@FcPortoFan1999 E tam momentalną. Korona to dopiero w moment dostała gonga.

13

@Azi Ja bym poszedł krok dalej i zlikwidował Real Madryt.

1

Ale strzelił :00

0

To się w Kielcach nacieszyli

0

@Pitinho Wątpie, ale 35-40 realne z Robercikiem w takiej formie.

1

@Sulimo Druga najbardziej niepotrzebna ekstraklasie drużyna po Koronie Kielce.

0

@Kamiloza91 A czemu jest kontuzjogenny? Kogoś połamał czy o co chodzi?

15

Nie dziwię się. Najlepszy Brazylijczyk na świecie i Lewandowski sprawili im przez 90' taki dyskomfort, że przez kilka tygodni będzie się jeszcze utrzymywał.

4

@MesQueUnClub96 Czemu tu jest hymn ISIS w tle xDDD

35

@Jakchcesz I chłop pisze takie bzdury pod własnym nazwiskiem xDDD

6

@kanver_ Ależ Yamal zdembelił ten strzał.

0

Jeden, dwa, trzy, cztery... Mało!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?