Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Trochę słabo, że najlepszy Brazylijczyk na świecie nie dostanie Złotej Piłki. Jednak jak na to spojrzymy szerzej to jednak Barcelona nic w tamtym sezonie nie wygrała, więc Raphinha miał utrudnione zadanie.
0
@TheNekro94 edit. No to faktycznie UEFA opłaciła dziennikarzy z Wysp Świętego Tomasza i Księżyca.
2
@kolomen2 A co byś chciał innego? Albo kabel albo WiFi.
1
@as1987 Moja narzeczona ma taki i sobie bardzo chwali.
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-huawei-watch-gt-3-42mm-active-bialy?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw7Py4BhCbARIsAMMx-_IMWHkPnCnVG-tsRyP70c4JbcmSkmXRd-mz9xYJGhlkImoSXA0rj2gaArqKEALw_wcB
2
Czyli jednak to z Pululu przegrał Vinicius...
@Sulimo @FcPortoFan1999
2
@Cule2013 Zobaczył, że się z nim nie zgadzamy i zadzwonił gdzie trzeba. Fryzjer z La Bamby.
16
O nic innego za rok nie prosimy.
4
0:4 w sobotę, Vini bez ZP w poniedziałek, w środe decyzja o rozbiórce Bernabeu, w piątek rozwiązanie Realu Madryt.
Tak będzie.
1
@Joki_ o 15;15 Yamal był bardziej typowany niż Vini xD
15
@Czajka90 Odkąd nie wygrał Vinicius jest to mój ulubiony plebiscyt.
7
Ale sinusoida u kibiców Realu. Od czasu wygranej ZP przez Messiego ta nagroda nic nie znaczy, później przez pół roku od wygrania przez Real LM była najważniejszą indywidualną nagrodą świata, a teraz znowu nic nie znaczy.
0
@smieszek No i gdzie go wstawić, za kogo? I w ogóle po co? Nie, nie. Niech Flick rzeźbi w graczach, którzy zostaną u nas na dłużej.
4
Zastanówcie się ludzie. Jakim prawem Vinicius miałby zdobyć nagrodę za najlepszego piłkarza na świecie, skoro nawet nie jest najlepszym Brazylijczykiem na świecie, bo takowy gra w Barcelonie.
12
@Kgorecki2500 W sumie nie wiemy czy Rymanowski skończył napastować koty w piwnicy.
1
@NeroTFP1 Rzadkie nagranie przedstawiające wszystkich kiboli ŁKSu jacy istnieją.
6
@okiemtypera_lucaxx95 Zgadzam się. Ostatnio nawet widziałem w internecie samotną białą matkę kąpiącą czarnoskóre dziecko i też byłem zniesmaczony.
https://idsb.tmgrup.com.tr/ly/uploads/images/2024/07/09/336033.jpg
2
@marcin62 Warto dodać, że to pewnie są wszyscy hooligani ŁKSu jacy istnieją.
5
@Kgorecki2500 Można powiedzieć, że zrobił wczoraj Blitzkrieg.
0
@FcPortoFan1999 E tam momentalną. Korona to dopiero w moment dostała gonga.
13
@Azi Ja bym poszedł krok dalej i zlikwidował Real Madryt.
1
Ale strzelił :00
0
To się w Kielcach nacieszyli
0
@Pitinho Wątpie, ale 35-40 realne z Robercikiem w takiej formie.
1
@Sulimo Druga najbardziej niepotrzebna ekstraklasie drużyna po Koronie Kielce.
0
@Kamiloza91 A czemu jest kontuzjogenny? Kogoś połamał czy o co chodzi?
15
Nie dziwię się. Najlepszy Brazylijczyk na świecie i Lewandowski sprawili im przez 90' taki dyskomfort, że przez kilka tygodni będzie się jeszcze utrzymywał.
4
@MesQueUnClub96 Czemu tu jest hymn ISIS w tle xDDD
35
@Jakchcesz I chłop pisze takie bzdury pod własnym nazwiskiem xDDD
6
@kanver_ Ależ Yamal zdembelił ten strzał.
0
Jeden, dwa, trzy, cztery... Mało!