4

Dopiero 12:30 a już polecieli Fornalik i Moskal. Miejmy nadzieję, że Feio pozostanie jak najdłużej na stanowisku.

1

@Sulimo To i tak szacun, że robił liczby, gdy Barca grała bez ładu i składu. Wydaje mi się, że w tym sezonie zrobi lepsze liczby niż za Xaviego.

0

@Sulimo Prawda jest taka, że wystarczy trener z pomysłem na Raphinhę, żeby ten zaczął dobrze grać. Za Xaviego Brazylijczyk wydawał się zagubiony.

28

Minęło już 8 godzin od kontuzji Ter Stegena, a dalej nie ogłosili Wojciecha Szczęsnego.

#LaportaOut

5

@krol211 I dobrze. Ukradliśmy Leganes Braithwaite'a a ci zostali bez napastnika i spadli xD

3

@MOLESTA Myślę, że większy wstyd to mieć 115 zarzutów.

5

@macio_944 Szczęsny come to Barcelona!!!111

3

@KamQiX Musi trochę rozruszać kości, ale poradzi sobie.

13

@KamQiX To już lepiej wykopać Lwa Yaszyna.

1

@Sulimo Odpowiedź jest prosta. Śląsk nie myślał. Niech lecą z do 1 ligi. Szkoda tylko kapibar z zoo.

3

Przypominam, że Szczęsny wystąpił w teledysku Maty do piosenki pt. Lloret de Mar. Lloret de Mar jest to miasto w Hiszpanii, w prowincji Girona, na Costa Brava w Katalonii. Stamtąd już niedaleko do Barcelony.

Nie ma przypadków, są tylko znaki.


14

@FCB_dimiC A ile języków zna Aubameyang? Pewnie więcej, więc punkt dla Gabończyka.

59

Ależ Xavi zostawił Flickowi samograj...

1

Piękny jest Śląsk Wrocław. Oby się nie zmieniał.

1

Auba by strzelił oba gole przewrotką a nie tylko jednego.

1

Brawo Arsenal, jazda ze 115 zarzutami!

3

@AFA Wypowiadać to się możesz co najwyżej o warsztacie i to tylko w dobrym tonie. Rano za karę będziesz pompował opony ustami. Dostajesz 5 złotych dniówki i jeszcze narzekasz. Kiedyś to się człowiek cieszył, że ma co robić nawet bez wypłaty a teraz to w tyłkach się poprzewracało.

7

@ViscaelBarca2007 Nie no, najlepszy strzelec w historii reprezentacji Brazylii nie złapie się do top 100? W piłce klubowej zdobył wszystko, z repką Złoto Olimpijskie, na wygranym przez Brazylię Copa America nie zagrał przez kontuzję.

Moim zdaniem top 100 na luzie robi.

2

Łatwo, nawet blisko nie było.

1

Lechia gra tak jakby ktoś im pensje w końcu wypłacił.

2

I wracamy do punktu wyjścia xD

1

Piękna akcja Portugalczyków

4

@Popitek12 Mateu Chaos

0

@tusieQ Może po prostu napisać do pomocy technicznej?

0

No Zero Tituli, nie spodziewałem się, ale pozytywnie zaskoczyli.

3

@Sulimo Jaki klub taki kapitan i trener

0

Tak słabej Legii nie widziałem od jej meczu z Rakowem.

4

Feio do grudnia. Brawo Zero Tituli.

1

@TheNekro94 A z Romą 4:1

1

@Marian_Pazdzioch Oczywiście, że tak. Byłem w 2016 na Camp Nou i już wtedy było nieciekawie jeżeli chodzi o stan techniczny i wizualny obiektu. Teraz będzie piękny, nowoczesny stadion, który po prostu trzeba odwiedzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?