Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dopiero 12:30 a już polecieli Fornalik i Moskal. Miejmy nadzieję, że Feio pozostanie jak najdłużej na stanowisku.
1
@Sulimo To i tak szacun, że robił liczby, gdy Barca grała bez ładu i składu. Wydaje mi się, że w tym sezonie zrobi lepsze liczby niż za Xaviego.
0
@Sulimo Prawda jest taka, że wystarczy trener z pomysłem na Raphinhę, żeby ten zaczął dobrze grać. Za Xaviego Brazylijczyk wydawał się zagubiony.
28
Minęło już 8 godzin od kontuzji Ter Stegena, a dalej nie ogłosili Wojciecha Szczęsnego.
#LaportaOut
5
@krol211 I dobrze. Ukradliśmy Leganes Braithwaite'a a ci zostali bez napastnika i spadli xD
3
@MOLESTA Myślę, że większy wstyd to mieć 115 zarzutów.
5
@macio_944 Szczęsny come to Barcelona!!!111
3
@KamQiX Musi trochę rozruszać kości, ale poradzi sobie.
13
@KamQiX To już lepiej wykopać Lwa Yaszyna.
1
@Sulimo Odpowiedź jest prosta. Śląsk nie myślał. Niech lecą z do 1 ligi. Szkoda tylko kapibar z zoo.
3
Przypominam, że Szczęsny wystąpił w teledysku Maty do piosenki pt. Lloret de Mar. Lloret de Mar jest to miasto w Hiszpanii, w prowincji Girona, na Costa Brava w Katalonii. Stamtąd już niedaleko do Barcelony.
Nie ma przypadków, są tylko znaki.
14
@FCB_dimiC A ile języków zna Aubameyang? Pewnie więcej, więc punkt dla Gabończyka.
59
Ależ Xavi zostawił Flickowi samograj...
1
Piękny jest Śląsk Wrocław. Oby się nie zmieniał.
1
Auba by strzelił oba gole przewrotką a nie tylko jednego.
1
Brawo Arsenal, jazda ze 115 zarzutami!
3
@AFA Wypowiadać to się możesz co najwyżej o warsztacie i to tylko w dobrym tonie. Rano za karę będziesz pompował opony ustami. Dostajesz 5 złotych dniówki i jeszcze narzekasz. Kiedyś to się człowiek cieszył, że ma co robić nawet bez wypłaty a teraz to w tyłkach się poprzewracało.
7
@ViscaelBarca2007 Nie no, najlepszy strzelec w historii reprezentacji Brazylii nie złapie się do top 100? W piłce klubowej zdobył wszystko, z repką Złoto Olimpijskie, na wygranym przez Brazylię Copa America nie zagrał przez kontuzję.
Moim zdaniem top 100 na luzie robi.
2
Łatwo, nawet blisko nie było.
1
Lechia gra tak jakby ktoś im pensje w końcu wypłacił.
2
I wracamy do punktu wyjścia xD
1
Piękna akcja Portugalczyków
4
@Popitek12 Mateu Chaos
0
@tusieQ Może po prostu napisać do pomocy technicznej?
0
No Zero Tituli, nie spodziewałem się, ale pozytywnie zaskoczyli.
3
@Sulimo Jaki klub taki kapitan i trener
0
Tak słabej Legii nie widziałem od jej meczu z Rakowem.
4
Feio do grudnia. Brawo Zero Tituli.
1
@TheNekro94 A z Romą 4:1
1
@Marian_Pazdzioch Oczywiście, że tak. Byłem w 2016 na Camp Nou i już wtedy było nieciekawie jeżeli chodzi o stan techniczny i wizualny obiektu. Teraz będzie piękny, nowoczesny stadion, który po prostu trzeba odwiedzić.