HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Arden i ma 200% rację
0
@kanver_ nie no bez przesady
0
@FcPortoFan1999 @takisobiektos
jakim cudem oni Zwyroo nie zabili? XD
0
@Matheu12 przez 3 lata na stronie jeszcze nie ogarnąłeś, że tutaj każdy temat nie tylko sportowy jest poruszany?
0
@FcPortoFan1999 szkoda, że Lec nie chce zaimplementować fearless draftu
0
@Fake69 dzisiaj miał oficjalną premierę (7 czerwca)
0
za młody? Spoko, dobrze że wiesz o tym czytając 1 krótki post ode mnie. Znając życie jestem starszy od ciebie, ale i tak się w internecie nie przyznasz. Nie umiesz liczyć do tylu ile rap ma podgatunków.
0
@mkord błagam cię człowieku, poczytaj sobie definicje a nie będziesz coś pisał w przekonaniu, że masz racje, nie rób z siebie pajaca i gbura
0
Komentarz usunięty
0
@mkord jeśli masz pisać takie rzeczy, po prostu olej ten post. Bo bym cię chciał chętnie nawyzywać, ale mi regulamin zabrania.
0
Oki to najlepszy raper w Polsce obecnie, a album Era47 to album roku.
3
@voronkoZZZ ''Kto to jest w ogóle?'' Ty żyjesz pod kamieniem czy coś? Rozmawiamy tutaj o jednym z najlepszych piłkarzy minionego sezonu.
5
Jeśli nie wygra to będzie żart. Kto jak nie 16-latek ciągnący cały zespół i to jeszcze takiej renomy na plecach?
8
@Piotr777 "Merino gra u nas bardzo dobrze" kim jesteście wy?
0
Jak ma nie wierzyć, na papierze to jest bardzo dobra kadra.
0
@Lionel_Messi10 Messi nie nadaje się na trenera. Oprócz tego, że szanujmy się z charakteru jest zbyt spokojny na to. To wyobrażasz sobie w szatni coś w stylu:
''Ale jak to nie możesz wziąć piłki i minąć 8? Co w tym trudnego?''
1
Ilu Niemców będzie w tej drużynie, Gundo, Kimmich, Hansi, Lewy
0
@Jackazz ale 34latkowi bliżej do końca kariery.
2
@Adran360 wystarczyło napisać TAA z bramką, reszty idzie się domyślić, Trent nie strzela brzydkich/zwykłych bramek.
1
@Pawel13sz no i co z tego jak limit ffp real ma większy tak z 10x niż reszta ekip laliga razem wzięta.
10
@Pedri16Future Lewy może i jest jedną z lepszych 9 w historii, ale nie zmiania to faktu, że jest już bliżej końca kariery, to nie jest to samo. Tutaj bardziej się cieszyliśmy, że Polak aniżeli kozak.
1
@Emhyr Garcia Piementa podobno
0
@mientusek1407 ale my nie mówimy czy ktoś jest dobrym raperem czy nie teraz, a czy w ogóle nim jest. Zdajesz sobie sprawę człowieku ile podgatunków ma rap? Dla ciebie pewnie rap to tylko i wyłącznie osiedlówa.
0
@xvcWinterSoldier dlatego dopiero po soft rebootcie.
0
@Szreko Z F4 moja obawa jest taka, że ta obsada jest przepchana gwiazdami. Nie pamiętam kiedy ostatni raz film wyszedł, w którym w każdej roli był/a obsadzony/a porządny/a aktor/ka
0
Fajny vlog Balde. Przyjemnie się ogląda.
2
Parę dodatkowego info odnośnie MCU:
https://pastebin.com/1tzJU9Td
Wrzuciłem na pastebin, bo było za długie na Labambe
@Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier @DragonxNF
1
https://www.reddit.com/r/marvelstudios/comments/1d5q1rs/first_look_at_giancarlo_esposito_on_set_of/
Pierwsze zdjęcie Giancarlo Esposito na planie Kapitana Ameryki 4.
Teraz to już nie wiem, pasuje trochę rola Paladina, na pewno jest to villain. Jednak jest debata o rozumowanie słów Giancarlo i ludzie się sprzeczają czy jest to zupełnie nowa postać stworzona specjalnie dla MCU tak jak Agent Coulson czy jednak jest to jakaś postać z komiksów typu właśnie Paladin - villain Daredevila.
@Szreko @xvcWinterSoldier @Sulimo @DragonxNF
2
No i co, Weibo vs Nip zaczęliśmy fearless draft w LPL, ale nie dostaliśmy żadnych ciekawych picków. Trochę powiewa nudą niby dopiero pierwszy mecz, ale mogli się bardziej wykazać.
@FcPortoFan1999 @Emhyr @takisobiektos @Comfortable_
1
@blakkudium bramkarz to jest coś czego brakuje Interowi. A taki De Gea czy Navas dostępni za free.