3

@OldMc84 przypomnę tylko, że my się z niczym nie boksujemy, bo zostaliśmy uniewinnieni...

0

@Criss18Barca paradoksalnie modowanie fify nie jest takie trudne. Sam mam potężnie zmodowaną grę, co prawda znaczną część modów mam innych ludzi, ale mam też kilka autorskich. Jak na przykład ligę okręgową w podokręgu Zielonogórskim w której sam występowałem. A tak to głównie sobie zmieniam stroje drużyn kończąc dane sezony w karierze. Mój autorski mod to także opcje dialogowe z piłkarzami czy konferencje rodem z FM'a. Po prostu więcej opcji dialogowych.

0

@Herato To jakaś konkretna przeróbka mema z Osimhenem i Obi Mikelem czy po prostu chodziło o naprowadzenie na narodowość?

1

@Herato nie znam mema, ale strzelam że to może być jakiś Nigeryjczyk w takim razie, bo wiem że chodzi o Oshimena. To nie wiem, Obi-Mikel?

0

@Herato o kurde, chciałem napisać Drogba, ale to jest niesamowite, że nie wygrał nic z WKS'em

1

Borussia wygra 1:0 po golu Marco Reusa w 12 minucie doliczonego czasu gry w drugiej połowie (Warto zaznaczyć, że doliczone było 7 minut, by real mógł strzelić bramkę)

3

@Sulimo w pierwszym Kapitanie Ameryce był Red Skull, a co do pierwszej części, Wiadomo Chris Evans to Kapitan, ale to Steve Rogers. Natomiast Sam Wilson w komiksach przejmuje pałeczkę po Stevie, także musiało się to wydarzyć w filmach.

4

Mówi się, że Giancarlo Espostio pojawi się już w Captain America Brave New World.

Czyli według mnie jedyne dwie możliwe postacie, o których się spekuluje to Norman Osborn albo Blue Marvel.

@Szreko @xvcWinterSoldier @Sulimo @DragonxNF

2

A tak uwzględnić wartość Lamine'a?

4

Ale nostalgiczny kawałek i przede wszystkim klip od Eminema.
Czuję się jakbym był w 2009 i mając 12 lat odpalał Without Me po raz pierwszy.

@HighestInTheRoom

1

@Piernik bo nikogo poza dwoma regionami w Polsce nie interesuje ten "sport"

1

@GeneralXavi wpisz sobie na yt Quebonafide Madagaskar Live i znajdziesz 146824713691231 różnych filmów

4

Wasze najdziwniejsze hobby?
Moje to oglądanie zapisów koncertów Quebonafide w momencie jak wjeżdża Madagaskar.

0

O proszę, ze filmu o pierwszym dniu Hansiego w Barcelonie można zauważyć, a w zasadzie usłyszeć, że Balde mówi po angielsku.
Zrób z niego bestie jak z Alphonso.

0

@Encore HADES? CO KUR*A

1

@kondzix2115 w fc24 bym się raczej go nie spodziewał, a 25 wychodzi i tak już względnie niedługo

1

Przy preferowanej przez Flicka formacji 4231, De Jong jako jeden z dwóch defensywnych pomocników mając u swojego boku na przykład Kimmicha albo Onane może bardzo dużo dać, gdy grał w duecie pivotów z Busquetsem pokazywał ile może dać drużynie w takim zestawieniu.

0

@IronSanHybrid nie no, ale jak szczeniak by się tak do ciebie odzywał to co byś zrobił?

4

@Gronek Po co tylko 3x rzędu, on zrobi z tych rozgrywek farmerską lige.

0

@mientusek1407 a ja ci napisałem, żebyś mi podał definicję rapera, nie napisałem że napisałeś że jest słaby

0

@mientusek1407 ta? Podaj mi definicje rapera.

0

Najbardziej niedoceniany raper w PL?
PlanBe. Nie mam pojęcia dlaczego wypadł z mainstreamu, skillowo jeden z najmocniejszych graczy w kraju, a swego czasu omylnie dostał łatkę rapera dla bab, bo miał ze 3-4 kawałki, gdzie jego pozostałe nuty były klasę wyżej niż 90% mainstreamu.
Jego obecne kawałki dalej są świeże i skillowe, a wyświetlenia śmieszne.
Być może odejście z QQ go odcięło od milionowych odsłuchów.

@HighestInTheRoom

3

@PrzyszlyPrezydent masz na myśli nie płcie, a choroby psychiczne jak mniemam. Drobna pomyłka.

0

@TR3YWAY mam nadzieję, że między innymi ''Entschuldigung für das 8-2''
''

0

@Emhyr to będzie szło odblokować za darmo praktycznie, w cenie oczywiście event passa.
Ja sobie oczywiście pogram by odblokować jak najwięcej, ale nie będzie mi jakoś super szkoda jak się nie uda odblokować całego, bo i tak Ahri czy Le Blanci do jg nie wyciągne

0

@Don_Padree z naszych graczy na euro już wtedy zostanie tylko Robercik oraz duet Gundo i Mareczka

0

@Danny Gaucho Teraz już 5, z czego 3 było/jest trenerami Barcy ;)

0

@Emhyr to Flick fajnie jakby wcześniej zaczął łapać gwiazdeczki za mordy

0

@Szreko osobiście byłbym najbardziej za serialem o starszej wersji Bishopa.
Lubię klimaty podróży w czasie

4

Giancarlo Esposito:
''Marvel Studios zapukało do moich drzwi i jest to rola, której nie przewidzicie, będzie teasowana, a potem dostanie serial.''
No to teraz już moje predykcje szlak trafił.
Zostało mi kilka postaci, do których mi pasuje w takim razie, które mogłyby dostać swój serial.
1. Blue Marvel 2. Norman Osborn 3. Doctor Voodoo 4. Silver Surfer (Norrin Radd) 5. Starsza wersja Bishopa.
@Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier @DragonxNF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?