HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Jakby nie patrzeć, większość tych interwencji z Getafe były po spalonych, czyli chyba do statystyk się nie zaliczają prawda?
15
@draxidox Tylko debile nie potrafią.
0
@Encore szacunek ludzi ulicy
9
@Emhyr De Light lepszy
0
@Litman on nie gra przypadkiem bardziej defensywnie?
0
@gumaz Narzeczona by mnie zabiła jakbym na randkę poszedł.
0
@Kondziubarca kontrowersyjna opinia
5
@blondasek Kilka meczy temu
0
@Michu94 Jesteś szybki kolego
9
@Kubusieq_699 najbardziej wiarygodny nie oznacza, że wszystko się sprawdza, ale temat Bernardo był w zarządzie, tylko ffp nie umożliwiło nam transferu.
7
@xavi890 najbardziej wiarygodny, ale jedynie w newsach związanych z Barcą.
0
@Kuba_1 ''from clubs in europe''
0
On tylko do Wadowic podróżuje po kremówki.
1
@xvcWinterSoldier całe szczęście u mnie to wygląda tak, że nie mam określonej godziny na jaką mam przyjść do pracy. Zakład w którym pracuję jest otwarty od 6 do 20 i po prostu mam wyrobić 6 godzin dziennie, więc mogę sobie nawet na 14 przyjść. Chociaż i tak 95% czasu przychodzę na 7.
0
@Goh zależy o której wchodzi w Stanach. Według norm telewizyjnych itp to od 16 do 22 pojawiają się przeważnie seriale, więc u nas to jest od 22 do 4.
5
Zaczęły się problemy w defensywie to wpuszcza Erica i Albe. Dwóch najgorszych w defensywie XD
1
Mareczku kocham cie
0
@fcbfan1993 + jest Brazylijczykiem to plus do bycia fajnym
1
ale Unal będzie przechodził przez stronę Roberto.
4
@tristan87 szok i niedowierzanie
0
@kiper09 Nie możemy tracić punktów w lidze, a Bellerin jest arcy słaby.
1
@Barcafan2020 Nie widzisz dalej do czego bije? Przeczytaj swój docelowy komentarz.
1
@Barcafan2020 w jakim kolorze?
0
@TeKa Bo Ferran nie może grać w lidze za czerwoną kartkę? Kolejny łeb z głupim pytaniem.
1
@Barcafan2020 jakich łodzi?
0
@El dominatore Ty pierwszy
3
@matirix20 Lewy jest w pierwszym
0
@El dominatore Tak to sobie możesz, trzeba wziąć numerek. Jedyna w Polsce maszyna z numerkami do tego jest w Krynicy Zdrój
1
Neymar do Messiego i mamy 1:0
2
@El dominatore Chwila, chwila kolego. Kolejka jest.