0

@Kgorecki2500 Jakby nie patrzeć, większość tych interwencji z Getafe były po spalonych, czyli chyba do statystyk się nie zaliczają prawda?

15

@draxidox Tylko debile nie potrafią.

0

@Encore szacunek ludzi ulicy

9

@Emhyr De Light lepszy

0

@Litman on nie gra przypadkiem bardziej defensywnie?

0

@gumaz Narzeczona by mnie zabiła jakbym na randkę poszedł.

0

@Kondziubarca kontrowersyjna opinia

5

@blondasek Kilka meczy temu

0

@Michu94 Jesteś szybki kolego

9

@Kubusieq_699 najbardziej wiarygodny nie oznacza, że wszystko się sprawdza, ale temat Bernardo był w zarządzie, tylko ffp nie umożliwiło nam transferu.

7

@xavi890 najbardziej wiarygodny, ale jedynie w newsach związanych z Barcą.

0

@Kuba_1 ''from clubs in europe''

0

On tylko do Wadowic podróżuje po kremówki.

1

@xvcWinterSoldier całe szczęście u mnie to wygląda tak, że nie mam określonej godziny na jaką mam przyjść do pracy. Zakład w którym pracuję jest otwarty od 6 do 20 i po prostu mam wyrobić 6 godzin dziennie, więc mogę sobie nawet na 14 przyjść. Chociaż i tak 95% czasu przychodzę na 7.

0

@Goh zależy o której wchodzi w Stanach. Według norm telewizyjnych itp to od 16 do 22 pojawiają się przeważnie seriale, więc u nas to jest od 22 do 4.

5

Zaczęły się problemy w defensywie to wpuszcza Erica i Albe. Dwóch najgorszych w defensywie XD

1

Mareczku kocham cie

0

@fcbfan1993 + jest Brazylijczykiem to plus do bycia fajnym

1

ale Unal będzie przechodził przez stronę Roberto.

4

@tristan87 szok i niedowierzanie

0

@kiper09 Nie możemy tracić punktów w lidze, a Bellerin jest arcy słaby.

1

@Barcafan2020 Nie widzisz dalej do czego bije? Przeczytaj swój docelowy komentarz.

1

@Barcafan2020 w jakim kolorze?

0

@TeKa Bo Ferran nie może grać w lidze za czerwoną kartkę? Kolejny łeb z głupim pytaniem.

1

@Barcafan2020 jakich łodzi?

0

@El dominatore Ty pierwszy

3

@matirix20 Lewy jest w pierwszym

0

@El dominatore Tak to sobie możesz, trzeba wziąć numerek. Jedyna w Polsce maszyna z numerkami do tego jest w Krynicy Zdrój

1

Neymar do Messiego i mamy 1:0

2

@El dominatore Chwila, chwila kolego. Kolejka jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?