0

@AlexDark00 to Barcelona zaoferowała Kessiego za Brozovicia, nie otrzymała propozycję wymiany

0

@Danny Gaucho 14 meczów na 0 z 22 żeby wyrównać rekord? Przy spotkaniach jakie nam zostały i założeniu, że nic się nie spier*oli, ten rekord można śmiało podszlifować.

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czwórka kapitanów na nowy sezon waszym zdaniem? (Przy założeniu, że odejdzie cała trójka hiszpańskich kapitanów)
Imo kolejno: Ter Stegen, Araujo, Frenkie, Lewy

0

@Ptasior Once de gala moim zdaniem:
Ter Stegen
Kounde, Araujo, Christensen, Balde
Pedri, Frenkie, Gavi
Raphinha, Lewandowski, Dembele

0

@lucas/catalan Dodałbym jeszcze szkła kontaktowe, w cholerę praktyczne

0

Mareczku usiądź mi na mordzie pls.

0

@Tasde czas pędzi jak szalony

0

czyli Araujo to zwykła plotka?

1

@barteggg08 póki co dwa czilerskie kawałki od kubana, jak kolega wyżej czekam na coś co dupnie. Nie obraziłbym się na chamskie trapisko od kubanowskiego

1

No offense, ale nominacja Alvareza do nagrody the Best to jest nieporozumienie.

0

@Lucerfi Bobby Burger

0

@BorzyKrzys Jeśli chcesz, żeby w ciebie wszedł, to może nie trafić ;)

1

@bartas97 Kebab King blisko hotelu InterContinental, mogę śmiało polecić.

0

@Emhyr jak już chcesz rzucać procentami, to Dembele rozegrał 68% meczów na prawej stronie.

Gdzie i tak patrzę na to z przymrużeniem oka, ponieważ jest to z transfermarktu, a Dembele na początku był przymierzany jako zastępstwo Neymara na lewej stronie.

0

@Emhyr Dembele, Griezmann, Raphinha wczoraj ;)

1

@Emhyr kolejny lewonożny fałszywy lewoskrzydłowy? Nie dość mieliśmy z tym problemów w ostatnich latach?

4

@AllBundy stań w kolejce kolego

0

@Cotutajsiedzieje Czyli Ronaldo gra dla kadry do 57 roku życia.

0

@Kszysiek7 Ansu od powrotu z kontuzji gra jakby bał się cokolwiek robić, żeby tylko uraz się nie odnowił.

0

@Worny To o Vidiciu mawiali, że wsadzał głowę tam, gdzie inny baliby się wsadzić nogę? Araujo chyba jakieś lekcje brał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@denks1984 Kounde, Araujo i Christensen rozegrali bardzo dobry mecz - 3/4 podstawowych obrońców rozegrało bardzo dobry mecz, jak dla mnie to równa się bardzo dobrym meczem szczególnie w obronie. Nie sądzisz?

1

@Kuba_1 Christensen underrated af

0

@Janas11224 mamy 2023, jest trend na bycie homo ;d

13

@Worny Araujo jak już wiadomo uratował nam dupę w tym meczu, ale Christensen to jest imo cichy bohater, pełen spokój w defensywie.

2

@4drian0 Araujo uratował

0

No dwaj idioci, co więcej można powiedzieć o tych czerwonych kartkach.

0

Nie no jak Marc da lage, to Panieee.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?