0

@Chimera nie :) Ja nie palę ;) ogarnąć byłam ;)

1

Chyba "mój" Gruzin się na mnie obraził ;) Gdy wszedł do punktu byłam na zapleczu, a wychodząc nawet nie spojrzał kto tutaj siedzi ;)

1

@July_6_BcN nie :) Pewnie idzie na Szwedów ;)

0

Naród niewierny gra na Szwedów! Ale jutro reklamacji przyjmować nie będę! Już powiedziałam tylko mi nie biadolić jak Polacy awansują i jak oni śmieli w ogóle wygrać ;)

Ale koszulka się podoba :)

0

@DragonxNF a to też poproszę jakieś polecenia :)

1

@AmigoBlancos Włochy to ja nie wiem czy tak dwie strzelą ;)

0

@Misiusessi ale jeszcze młoda jest. Mnie aż tak brak zaręczyn nie dziwi ;) Ale to zawsze dla Ciebie szansa. W sumie do ślubu to zawsze jest szansa ;)

Eee tam kusicielka. Ja to grzeczna i spokojna jestem. Gdybym była kusicielką to być może ta "znajomość" już inaczej by wyglądała ;)

2

@Jakchcesz spoko nie biorę :)
Ale żadnych rur i tego typu zazewnictw nie lubię :)

1

@Misiusessi żonę na obecne czasy ma bardzo ok, bo sporo sztuczności w niej ale top ;)
Osobiście nie jest w moim typie, ale ma coś w sobie co przyciąga no i mam niezłą zabawę jak się tak sobie w oczy patrzymy :) Aż się dziwię, że mnie to nie peszy ;)
Jak tak o nim pisze to pewnie wkrótce go znowu spotkam :)

A co do Twojej sytuacji. To ciężko wyczuć. W sumie nie ogarniam tego, że ona od 11 roku życia już ma faceta. W tych czasach może te nastolatki już tak zaczynają no ale 13 lat temu to jeszcze trochę normalniejsze czasy były, a 11 latki były dziećmi jeszcze.
Coś tu nie gra u niej ;) Musisz obserwować, albo jak Ci radzą zagadać choć jakimś normalnym tekstem :)

3

@Jakchcesz żaden do mnie tak nie mówił, bo żadnemu nie zmarnowałam 30 lat ;) Ale za tą rurę to by w zęby wyłapał ;)

1

@Krzysztof1987 eeee może jak to w dawnych czasach bywało ich rodziny uzgodniły, że oni będą razem? :)

1

@michaleu normalnie to idzie zbankrutować ja on tak często wydaje. A co gorsza gdzie te książki układać ;) Trzeba chyba z biblioteką się zaprzyjaźnić.

Może na wakacje zacznę jego serie czytać :) Lato - jesień to będzie dobra pora :)

1

@JimMorrisonFCB 26 cm różnicy :) 10 cm buty założyła i już różnica zniwelowana ;)
Do mnie ostatnio zagadywał gościu co ma 194 cm. - 38 różnicy ..


0

@JimMorrisonFCB to trochę niższy pewnie wtedy byłeś ;)

1

@JimMorrisonFCB looo to wysoki jesteś :) Fajnie razem wyglądaliście :D

0

@michaleu Cobena coś tam czytałam. Za Mroza chciałam się wziąć, ale nie wiem jak go ugryźć i od czego zacząć. Tak samo mam z Bondą :)

1

@DragonxNF mogę oznaczać, ale ja bardziej piszę o tym co czytam w danej chwili ;)

3

@JimMorrisonFCB to taki kurdupel jak ja :) a Ty ile masz wzrostu?

Mi to kiedyś się tylko i wyłącznie wysocy faceci podobali, dopóki nie zaczęłam się spotkać z takim co był około 10 cm wyższy ode mnie - wzrostu Messiego. Wreszcie nie musiałam głowy do góry zadzierać ;)

3

@JimMorrisonFCB 156 cm :) Kiedyś miałam kompleks z tego powodu, ale teraz widzę dużo plusów tego wzrostu :)

1

@JimMorrisonFCB też tak myślę ;)

3

@Kessie hahaha też masz ripostę ;) PP

1

@FCB_dimiC nie znacie tej odpowiedzi? ;)

39

@Kessie mała to jest Twoja pa.. ła, a ja jestem niska ;)
@JimMorrisonFCB taka ;)

0

@Pawlak1992 na takie sformułowanie mam jedną odpowiedź ;)
Ale mi to nie przeszkadza no bo jestem mała ;)

1

@kamyk_23 nie czytałam. Ale przeczytałam teraz trochę o jego twórczości i chętnie się z nią zapoznam :) W następnej kolejności :) Dzięki.

1

@michaleu przeczytałam trzy strony i już mi się podoba :)
Ona też trochę psychologiczne ma te książki.
To jaki polecisz? Taki co największe wrażenie na Tobie zrobił?

0

@kocuur tylko i wyłącznie moja :) Tak samo jak przychodzę w koszulce Widzewa czy Barcy :)

4

"Porzucone dziecko" skończyłam czytać. Bardzo fajna książka. Czekam na ciąg dalszy.
Teraz zaczynam to:
https://zapodaj.net/images/94203117e913a.jpg

Chyba wszystkie jej książki z tej serii już przeczytałam. Lubię, bo to takie lekki thrillerko - kryminałki :)

0

@Misiusessi wcześnie zaczęła ;) Jeden facet już tyle lat. Może ma ochotę coś nowego spróbować i dlatego zerka na Ciebie? ;)

0

@Misiusessi ja też mam taką sytuację. Znaczy podobną. Z jednym facetem co się mijamy, widzimy to oboje patrzymy sobie w oczy, żadne nie spuszcza wzroku. Teraz on mieszka na tym samym osiedlu co ja więc w sklepie widuje go dość często. Ostatnio przy takiej sytuacji to chyba nawet część powiedział aczkolwiek nie jestem pewna, bo to było bardzo ciche ... A obok jego ... żona i syn :)
Przez to patrzenie sobie w oczy może facetowi wydaje się, że się znamy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?