Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Właśnie w Ninja w 4 odcinku furorę zrobiła pewna 17 latka :) No niesamowita dziewczyna :) zajęła drugie miejsce w tym odcinku :) Niestety bilet do finału nie mogła powalczyc ze względu na wiek.
2
@MesQueUnClub_87 naleśniki z twarogiem pychotka.
Moje wyglądają tak
https://zapodaj.net/images/fbfaf4ab3d929.jpg
A ostatnio robiłam ze słonym karmelem na wierzchu. Też były dobre.
https://zapodaj.net/images/3b914d176437b.jpg
1
@FCBparasiempre może po nowej murawie będą lepiej zaiwaniac i wygrywać ;)
0
@Frimpong 98 i 63 zł. :( duża różnica niestety
1
Tak mało zabrakło ;)
Na tym że wynikami 3-3 miałabym ponad 800 zł. A w tym na same remisy 309! Ten pierwszy był remis 5-5!
https://zapodaj.net/images/f50d46312b4b0.jpg
https://zapodaj.net/images/7317315b8daa7.jpg
4
@VamoSBarca88 brawo Panie Prezydencie! Tak trzeba z tymi pseudo dziennikarzami ;)
4
@Safrani rozmowa na poziomie ..
2
@July_6_BcN oby równie dobrą formę na meczu zaprezentował ;)
1
@michaleu pewnie do czwartku ;) Potem na meczu się polansuje ;)
1
@lithotripter ja byłam raz na Barca - Dortmund 4-0. Nawet fajnie się oglądało z innymi kibicami zwłaszcza, że przeważali kibice Barcy ;)
5
Ależ ten Lewy rozrywany nadal :) I większość koszulki Barcy :)
1
@gumaz wpłacałam na SKO! Za pierwszą wypłatę kupiłam sobie ..... piłeczkę kauczukową ;)
1
Wiedziałam, że to Atletico się zesra!
0
@FcPortoFan1999 Legia jak Real penalty musi być ;)
Szkoda, że nie przegrali ...
0
No i brawo Atletico :) Oby tak do końca:)
0
@kuz do meczu z nami odzyskają formę i kondycję ;)
1
Nasza sztafeta kobiet na 400 m niestety na 4 miejscu! :(
1
@Luciano99 hahaha ale się uśmiałam :) Dobry skład!
0
Ooo Legiunia przegrywa pięknie :) Ale znając życie dziś wygrają ... Niestety!
1
@FcPortoFan1999 w ogóle ta 1 Liga może być fajna ;)
0
@Kazragore znaczy?
0
@LAMC_10 a nigdy w życiu! Niech spadną z nami!
2
Pia trzecia z rekordem Polski :)
5
Muszę jechać na mecz Widzewa w tym sezonie żeby pożegnać się Eklapa! Wiadomo kiedy wrócimy ...
Myślę, że drużyną z jesieni byśmy więcej punktów zdobyli i może się utrzymali. No cóż będziemy najbogatsza drużyną w 1 lidze.
1
Strasznie to wygląda biorąc pod uwagę, że gramy u siebie i walczymy o utrzymanie. Cóż nie na drużyny ...
https://zapodaj.net/images/9f21ac51f1301.jpg
1
@AssisMoreira to nawet tutaj Gruzin się pojawił :) Miło :) Mało Was tutaj znam ;)
Akurat Ci moi co przychodzą to bardzo mili i .... glosni hehe. Większość trochę starsi Panowie, ale ten się młody trafił ;) Na początku stwierdził, że ja powinnam mówić po gruzińsku. Chciałam go zaskoczyć i nauczyć się dzień dobry, no ale jak zobaczyłam te Wasze literki heh ;)
Czyli Ty ten niemiły ...
0
@Lanosss nie będę robiła przykrości tym panom którzy bardzo przeżywają, że baby przejęły LaRamble ;) Nie założę póki co nowego wątku ;)
0
@esem91 a tego nie wiem ;) Pewnie jakieś się zdarzą :)
1
@tbas właśnie wszędzie czytam, że bardzo lubią nas i są gościnni :)
3
@Bykunn akurat często przychodzi grać :) Coś tam zagada, choć polski taki średni ale uczy się bo zdecydowanie lepiej mówi niż na początku. Jak wysyłał kupon to nawet pogadaliśmy o piłce :) Lubi Lewandowskiego no i tez za Barca - kiedyś Messi, a teraz Yamal. Ja za to zagadałam, że w Widzewie grał kiedyś Nika Dzalamidze ;)