3

@Bykunn noo a ja dziś dałam jednemu tak jakby kosza ... ;) Bo chciał się bliżej poznać, znaczny wymienić telefonami, a ja lekkim szoku stwierdziłam, że nie bardzo bo z klientami to się nie umawiam ;) Ale bardzo miły chłopak

1

Jakie macie zdanie o Gruzji, Gruzinach? Bardzo dużo ich w Polsce w ostatnim czasie. I przyznam, że mniej mnie denerwują od Ukraińców. Na ogół są mili, przynajmniej Ci co do mnie do pracy przychodzą :)

0

@Lanosss bo im kibicuje .... :)

1

@FcPortoFan1999 noo taki Ken hehe

0

@LAMC_10 marne pocieszenie. Nie tęsknię za nimi, a na pewno nie w 1 lidze ;)

0

Ale ten Arys wymuskany ;)

No to gramy mecz ostatniej szansy! Jak dziś Widzew przegra to na 90% za rok 1 Liga ...

0

@KierownikLucas rozłoży się prześcieradło na materacu ;)

3

Przeproscie teraz Araujo! :)

1

Standardowa La Rambla w trakcie meczu :)

0

@joloskyy no w sumie ta ochrona Wam lepiej pasuje, bo z tą służbą to u niektórych lekarzy czy pielęgniarek to tak ciężko ;)

0

@clyde nie. Ja konkurencja i Fortuna :) A na tv to mam głównie wirtualne ;) Zazdroszczę tych telewizorów. Ja nawet na Mundial to muszę sobie sama organizować oglądanie jak jestem wtedy w pracy...

0

@Walker dziękuję za propozycję :), ale nie wiem czy to ma sens bo nie wiem czy klienci mi dadzą oglądać ;) Po 14 jeszcze ruch pewnie będzie więc i tak bym zerkała :)
Ale dziękuję bardzo :)

0

@mekston a to tyle osób tutaj w szulernii pracuje? :)

0

@Derpowsky być może. Nie zwracałam wtedy uwagi co jeszcze jest, tylko C+ mnie interesowało :);

1

@Lanosss hehe jeśli klienci mi dadzą :) Ale włączę sobie :) Dziękuję :)

0

@Derpowsky ale ja właśnie patrzę i nie mam tego. W sumie w domu mam C+ ale ze względu na tą płatną LM żeby Barcę oglądać musiałam dokupić pakiet. Bodajże za 60 zł wtedy. Teraz jak mi się skończyło trafiła się promocją chyba czarnego piątku i za 48 ;) Zawsze te 12 zł w kieszeni.

0

@gumaz ten weekend praca. Ale od jutra znów trzy dni wolne :)

0

@escarabajo dlatego na meczu nie śledzę ba ogół LaRambli ;)

No pracuje w .... Zakładach bukmacherskich więc generalnie powinnam tu mieć dostęp do meczu ;)

1

@gumaz no ja mam tak. Wystarczy mi 5 godzin i zdecydowanie lepiej się czuję przez cały dzień. Tylko wstać ciężko, ale po 7 godzinach snu też mi ciężko wstać.
Nie wiem jakby było gdybym non stop tyle spała i czy organizm by się nie zbuntował.

1

Nie dość, że godzina 14 to jeszcze Eleven transmituje, którego na telefonie nie mam ... A ja w robocie więc Barca dziś pooglądana ...

1

@LAMC_10 no pewnie tak i zależy w jakich. Mówię o tych niższych stawkach. Teraz pewnie już więcej zarabiają :) wolę sobie boks obejrzeć, choć i on ze sportem już ma mało wspólnego ;)

1

@BarceloDomo patrz to tej piosenki nie znałam :) To już druga o moim Tomaszowie :) Jest jeszcze: Tomaszów: i tutaj najlepszy Janusz Radek :)


2

@LAMC_10 bo dla mnie to pato walki pato celebrytów. Wyjdą na ring dadzą sobie mordę obić i zainkasują niemałe pieniądze ...
Najgorsze, że moja firma to sponsorowała. Człowiek pracuje uczciwie, a tu wyjdzie taki patus czy nie wiadomo kto i w jednej walce zarobi prawie tyle co ty przez cały rok ..

7

@LAMC_10 ja to nawet za darmo bym nie chciała ..

0

@Chimera to dziwne, że na Ciebie nie działa ... Chyba odporny jesteś na kofeinę, przynajmniej tą z kawy. A energetyk działa?

0

@Chimera to dziwne. A dużo piłeś/ pijesz kawy?

0

@Cryptolis wcześnie ;)
Ja tam tylko butelkę znałam :)

0

@Chimera to jakiś dziwoląg jesteś heh ;)

1

@Chimera kawę! Zdecydowanie kawę!

0

@Cryptolis no i bawiłeś się? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?