1

Ale taka brameczka w 95 minucie byłaby czyms cudownym ...

6

9 minut. Ale prędzej oni strzelą na 3 niż my na remis. Niestety ...

0

Zaraz koniec meczu a my gramy jakbyśmy prowadzili

0

Czemu ten Pedri nie strzela?

1

Vinicius to czerwoną kartkę dostał, że do szatni polazl? Co za zryty beret

0

@Piotrek1993 w 90 wejdzie Araujo na strzelenie decydującego gola. Muszą tylko do remisu doprowadzić ;)

0

Szesnyyyyyyyy ;)

3

Pięknie rozpoczynamy drugą połowę.

0

@norbi77 niby Yamal włożył nogę między nogi Viniciusa ;)

0

@Dankho94isback poczekajmy jeszcze :)

0

Boje się oglądać tą drugą połowę. O ile do lania od innych drużyn trochę przywykłam to do lania od Realu nie ;)

0

@norbi77 szczerze to czytając komentarze to wielu widziało tam karnego. Nie kumam tego ale ja może się nie znam na piłce ...

0

@SigmaBoyEssaYamal Elche to Ty szanuj.

0

Fermin :)
Rash ładnie wyuskał :)

2

Wojtek ma ładnie roboty.

0

@Barceloniarz987 pokazuje tej swojej babie

1

Boże jaki ten Yamal jest słaby... Aż dziwne że ta laska z nim na tym boisku nie występuje ...

0

@viscaelbarca1998_ ja tam nie wiem czy był spalony

0

Nie trawie tego mapeta :/

3

Ta nasza obrona to mnie tak stresuje ... Ten Mapet jest tak szybki

1

@AlexDark00 już mu współczuję jak tvmadrit po nim pojedzie

0

Powinna być kartka za symylke ...

1

A już myślałam że tak ustawia już ten mecz

1

Przecież to w naszego kopnął haha

0

Ludzie zamiast kartoniki trzymać to muszą nagrywać :) ..
Ale trzeba przyznać że ten hymn to mają podniosły!

0

My spid stadiony będziemy ten mecz oglądać?

1

@fotohobby ale na szczęście to jest El Clasico, które rządzi się swoimi prawami :)

1

@Dankho94isback będzie 3-1 dla nas :)

1

@greedo ale to Klasyk :)

2

@fejkenq mi wręcz przeciwnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?