JBgomeS
Dołączył/a: luty 2017
Bielsko-Biała
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@budel17 Aktualnie nie ma takich podstaw. Ale ja mówię o całokształcie, bo mam wrażenie że Piastri zrobił 3 fajne manewry w zeszłym sezonie i już jest porównywany do Schumachera czy Alonso. Nie rozumiem takiego gadania o stażu, że jest krócej od Norrisa itp. Norris jak wchodził do F1 to od razu miał tempo, był z Sainzem na równo. Przychodzi Piastri, przez 2 lata w zasadzie dostaje po pół sekundy w kwali, nie wspominając o pkt w generalce, ale trzeba mu dać czas. A jak jest taka gadka o Tsunodzie to jest śmiech że potrzebuje 3 sezonów żeby zacząć jeździć.
0
Drodzy kibice F1, wy naprawdę uważacie że Piastri jest lepszy od Norrisa? Po tym jak Norris go gnoił przez 2 sezony? Bo wam Gutowski tak mówi, albo dalej podniecacie się 3 fajnymi manewrami z zeszłego sezonu. Śmieszne to dla mnie XD
0
@Gacek5 No czyli perfekt
1
@Eklerek Wrócił Flavio i zaczęli jechać.
1
Tsunoda sobie radzi póki co. Jeszcze 2 lata temu twierdziłem że jest na poziomie Magnussena, ale teraz myślę że to może być kierowca pokroju Sainza albo Vettela.
4
Uszaty próbujący trzymać linie spalonego XD
0
@CurryTheGoat30 Od półfinału i tak się kartki kasują to wiadomo że będzie grał
0
@Roobo Ale Ferran to rozumiem za Fermina? Bo Lewy najlepszy z przodu aktualnie.
0
Jak mnie zawsze denerwuje to ostentacyjne machanie łapami Raphini
2
Jak mnie znowu ominie hymn ligi mistrzów przez te jebane reklamy w canal+ to sie wkurwie
0
@Zip Świetny film, moje top3
1
Co zrobił Flick bo nie widziałem?
0
@DragonxNF On to wszystko zaplanował, geniusz
4
Dobrze że Arajuo interweniował a nie podnosił rękę
1
@DonAndrzejos Nie, jak przechodzisz dany fragment to poprzedni czas już nie ma znaczenia. Dla pierwszej 10 czas liczy się z q3 itd.
1
@mekston Już widać że opłacała się podmianka Lawsona.
0
To jest niesamowite co Zak Brown zrobił z McLarenem. Śmiało to można porównać do Flicka i Barcelony.
0
Ocon zrobił wszystko żeby startować jutro za Bearmanem.
0
@Xpert77 Ok, bo na F1TV nic nie mówili o tym albo nie słyszałem
1
Ollie sympatyczny gość, podobno nawet tu na forum się kręci
0
@Xpert77 A skąd kolega odbiera sygnał?
0
Maciak miał zrobić podsumowanie debaty a zrobił jakiś wstęp do vloga XD
2
Czemu nie padło pytanie Barca czy Real? Mógłbym przynajmniej zawęzić możliwości.
2
@D10SLEO Kupił książkę, chciał zrobić zwrot, ale nie miał paragonu.
0
@Arkon Mnie nikt nie musiał oczarowywać, bo ja nie zmieniam poglądów pod wpływem chwili i pięknych zdań. Gospodarczo jestem prawicowcem i przy tym stoję od dawna.
0
@Arkon Strzelasz to sobie w stopy swoimi postami
1
@Kinginiesta A moją decyzją jest współczucie
15
@Arkon Współczuję
0
@Pablozeusz Tu chodzi o to że w tym ułamku sekundy on miał z tyłu głowy że może tą bramkę zabrać
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Będzie coś między narodowym a meczem Wieczystej