0

@budel17 Aktualnie nie ma takich podstaw. Ale ja mówię o całokształcie, bo mam wrażenie że Piastri zrobił 3 fajne manewry w zeszłym sezonie i już jest porównywany do Schumachera czy Alonso. Nie rozumiem takiego gadania o stażu, że jest krócej od Norrisa itp. Norris jak wchodził do F1 to od razu miał tempo, był z Sainzem na równo. Przychodzi Piastri, przez 2 lata w zasadzie dostaje po pół sekundy w kwali, nie wspominając o pkt w generalce, ale trzeba mu dać czas. A jak jest taka gadka o Tsunodzie to jest śmiech że potrzebuje 3 sezonów żeby zacząć jeździć.

0

Drodzy kibice F1, wy naprawdę uważacie że Piastri jest lepszy od Norrisa? Po tym jak Norris go gnoił przez 2 sezony? Bo wam Gutowski tak mówi, albo dalej podniecacie się 3 fajnymi manewrami z zeszłego sezonu. Śmieszne to dla mnie XD

0

@Gacek5 No czyli perfekt

1

@Eklerek Wrócił Flavio i zaczęli jechać.

1

Tsunoda sobie radzi póki co. Jeszcze 2 lata temu twierdziłem że jest na poziomie Magnussena, ale teraz myślę że to może być kierowca pokroju Sainza albo Vettela.

4


Uszaty próbujący trzymać linie spalonego XD

0

@CurryTheGoat30 Od półfinału i tak się kartki kasują to wiadomo że będzie grał

0

@Roobo Ale Ferran to rozumiem za Fermina? Bo Lewy najlepszy z przodu aktualnie.

0

Jak mnie zawsze denerwuje to ostentacyjne machanie łapami Raphini

2

Jak mnie znowu ominie hymn ligi mistrzów przez te jebane reklamy w canal+ to sie wkurwie

0

@Zip Świetny film, moje top3

1

Co zrobił Flick bo nie widziałem?

0

@DragonxNF On to wszystko zaplanował, geniusz

4

Dobrze że Arajuo interweniował a nie podnosił rękę

1

@DonAndrzejos Nie, jak przechodzisz dany fragment to poprzedni czas już nie ma znaczenia. Dla pierwszej 10 czas liczy się z q3 itd.

1

@mekston Już widać że opłacała się podmianka Lawsona.

0

To jest niesamowite co Zak Brown zrobił z McLarenem. Śmiało to można porównać do Flicka i Barcelony.

0

Ocon zrobił wszystko żeby startować jutro za Bearmanem.

0

@Xpert77 Ok, bo na F1TV nic nie mówili o tym albo nie słyszałem

1

Ollie sympatyczny gość, podobno nawet tu na forum się kręci

0

@Xpert77 A skąd kolega odbiera sygnał?

0

Maciak miał zrobić podsumowanie debaty a zrobił jakiś wstęp do vloga XD

2

Czemu nie padło pytanie Barca czy Real? Mógłbym przynajmniej zawęzić możliwości.

2

@D10SLEO Kupił książkę, chciał zrobić zwrot, ale nie miał paragonu.

0

@Arkon Mnie nikt nie musiał oczarowywać, bo ja nie zmieniam poglądów pod wpływem chwili i pięknych zdań. Gospodarczo jestem prawicowcem i przy tym stoję od dawna.

0

@Arkon Strzelasz to sobie w stopy swoimi postami

1

@Kinginiesta A moją decyzją jest współczucie

15

@Arkon Współczuję

0

@Pablozeusz Tu chodzi o to że w tym ułamku sekundy on miał z tyłu głowy że może tą bramkę zabrać

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Będzie coś między narodowym a meczem Wieczystej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?