0

@Pablozeusz Tu chodzi o to że w tym ułamku sekundy on miał z tyłu głowy że może tą bramkę zabrać

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Będzie coś między narodowym a meczem Wieczystej

0

@Transu96 Dokładnie, nie wiem jakim trzeba być bezmózgiem.

0

Fajnie się ogląda mecze jak trybuny żyją. Na Montjuic jest tak cicho że słychać szepty na ławce rezerwowych.

3

Zaraz pewnie przeczytam u Gutowskiego, że wyścig był ciekawy na live timingu.

1

@DragonxNF No to dobre masz wrażenie bo on tak ma od pół roku

0

Dla mnie Fati MVP. Nic nie zepsuł 10/10

0

Kotletiko z potężnym xg 0.05

0

@Irmscher10 Fermin to akurat ma tak 9/10 meczów. Raphinii można wybaczyć

8

Kibice krzyczą Pedri a Szpakowski gada że atmosfera przynajmniej na 1:1 XD

0

Sorloth już knuje

0

Kto dostał mvp?

0

@MOLESTA Nie ma żadnego takiego przepisu

0

@Domin7777 Kto to wytłumaczy jak nawet sędzia tego nie wie

0

@spyke Za stary jesteś chyba i wszystko odbierasz na poważnie

0

@Rifek Ty jesteś ostatnią osobą która potrzebuje takie namiary

1

@Encore Tak, jak przestanie gwiazdorzyć i zacznie grać jak w zeszłym sezonie.

1

Yamal umie zrobić wszystko oprócz celnego podania i celnego strzału

0

My praktycznie wybijamy piłkę a Malta stara się rozgrywać od tyłu XD

1

Ale ich rozjebaliśmy Finlandia w strachu

1

Gegenpressing z Malty zbyt trudny dla nas

2

@macio_944 Dopiero na wyjeździe

0

@maroon To szczerze mówiąc nawet tego nie wiedziałem.

0

@karci0 Masz jeszcze naklejke na szybie

0

Dobra dość tego meczu, potrzebuję porady XD Zamówiłem sobie oponki przez internet, kurier przyjechał i postanowił je sobie przerzucić przez płot i odjechać, nie dzwoniąc na domofon podczas gdy w domu byli domownicy. Opony są całe, ale dla mnie samo to że przerzucił te opony i sobie pojechał to jest hit. Osobę odbierającą sobie wymyślił. Podobno to nie jest pierwsza taka sytuacja bo sąsiedzi też się skarżyli.
Ja rozumiem że się im spieszy, ale na ogrodzie mógł być pies i mi np przegryźć tą oponę, i co wtedy? Mam zrobić rozpierdol w DPD czy przesadzam?

2

@Jasialdo Najprościej mówiąc, 1/3 wyścigu, bez obowiązkowego pitstopu i z mniejszą ilością punktów.

1

@Jasialdo Bo są osobno do sprintu i wyścigu.

3

Nie umiem sobie nawet wyobrazić jak słaba jest liga bułgarska skoro Piotrowski jest tam gwiazdą. Do jakiego poziomu w Polsce można to porównać?

2

@BARCA1899Messi Zależy po której stronie grałby Robercik

3

Ogląda się takiego Pedriego czy Balde a potem trzeba patrzeć na Piotrowskiego i Frankowskiego XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?