0

Witam, mam pytanie. Zostało mi w kuponie zwycięstwo Chorwacji i Hiszpanii (oczywiście w podstawowym czasie), mam teraz do wyjęcia 130 zł a mogę wygrać 450 zł. Myślicie, że może być jakaś niespodzianka?

0

Czy są tu jacyś fani F1? Jakieś obiektywne predykcje na ten weekend i cały sezon?

4

Samobój nie wpada, tylko strzela. Już ma 7 bramek.

11

Według moich statystyk Jacek Góralski zaliczył 143 podania do tyłu i jedno pod kątem 3 stopni do przodu.

0

Dają dupy, mam nadzieję, że pomogłem.

0

Narzekacie na brak kartek, macie wreszcie :D

1

A ja myślę, że muszą przejść jeszcze Liverpool.

2

I znowu Klopp przegra z Bayernem w finale.

0

Przy 50 powtórce zauważyli, że była ręka XD

1

Ale mnie Verstappen zdenerwował...

5

Liverpool ma dziure w obronie

Więcej meczów Liverpoolu = więcej straconych bramek
Więcej straconych bramek = większa depresja u kibiców
Więcej meczów Liverpoolu = większa depresja u kibiców

Czas na odpanięcie w półfinale

2

Będą jaja jak Wisła Płock wskoczy do 3...

0

Powinieneś wiedzieć co pisałem kilka miesięcy temu, skoro napisałem to w pierwszym zdaniu.

0

Ty chyba wciąż nie widzisz, że ja praktycznie zacytowałem słowa, które napisałem kilka miesięcy temu. Nie zaprzeczam, że to sukces, ale chyba nie będziesz się do końca życia zadowalał sukcesami na podwórku? Bo ja mówię o tych poważnych

1

Po co od razu wulgaryzmy? Nie da się podyskutować kulturalnie? Ja szczególnie patrzę na ich grę w Europie, po prostu nie wierze, że nagle zmieni filozofie gry.

4

Kiedyś napisałem tutaj, że Valverde nigdy nie będzie drugim Guardiolą( nie osiągnie żadnego poważnego sukcesu z Barceloną) i mnie wyśmiano, broniono go, a teraz nagle wszyscy chcecie się go pozbywać. To chyba jakiś nowy poziom desperacji.

1

Koniecznie obejrzyj Narcos, jeden z lepszych seriali jakie powstały.

25

Czy jeśli rośliny rzeczywiście mają świadomość i odczuwają ból, to czy weganie nie powinni jeść samych kamieni?

1

Co to ma wspólnego z dzisiejszą sytuacją? Ty wymieniasz błędy sędziów, a ja wypominam błędy ludziom, którzy uważają, że karnego nie było.

0

Karny był ewidentny, czego tyle płaczecie?

1

Ciekawe czy powiedziałbyś to przed meczem, a właściwie kilka dni temu, czy pomyślałbyś, że ten mecz już jest załatwiony.

6

Jeśli zobaczę w finale Rome z Realem to chyba postawie na M jak miłość. Tylko, że finał w sobotę, więc trzeba będzie vod odpalić.

2

O jakim serialu mówicie? Słyszałem, że Dom z papieru całkiem dobry.

3

Jako że nie śledzę ekstraklasy i o wyczynie Peszki kopiącego w dmuchane lalki z Arki usłyszałem dzisiaj, to czy ktoś mi wyjaśni jak ten człowiek wciąż jest powoływany i czy jest on zdrowy psychicznie?

0

To tylko pokazuje jak prawie całe forum jest spięte i napina się o błahostkę. To nawet nie miała być prowokacja, chciałem wychwalić dobry serial, pokazać jak mi się podobał, ale jak zauważyłem jak wszystko łykacie, no to cóż, nie odpuszczam takich okazji,

0

Może dlatego, że pół forum jest zaśmiecone tym serialem.

0

Pelikany zawsze będą pelikanami. Inteligentni się nie wkręcili :)

0

Równie dobrze takie pytanie może zadać krytyk filmowy pytając jaka jest korzyść z oglądania piłki nożnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?