0

@FCB24 Nigdzie nie pisałem że coś jest nie tak. Wyjaśniłem koledze wyżej, bo widocznie mój post może być odbierany na 2 sposoby.

0

@Danny Gaucho Nie wydaje mi się, żeby w szeroko rozumianej definicji zestarzenia w powszechnym kontekście stosowanym w internecie było jakieś wymaganie, że coś wcześniej musiało być bezpodstawne, więc się nie zgadzam ;) Równie dobrze ludzie mogli mieć racje, co miało miejsce w tym przypadku, a mimo to dalej pasuje to pod teze.

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14024510#comment-14024510
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14036901#comment-14036901

Dobra, Yamal jest świetnym piłkarzem i wszyscy o tym wiemy, ale dyskredytowanie Raphini w tych postach z zeszłego roku pięknie się zestarzało XD

1

@Goralkov Nie wiem czy ktoś pisał ale De Jonga nie ma na ławce

8

Ollie Bearman lubi sobie zwiedzać żwirek dla kotka w ten weekend.
Welcome back Romain Grosjean.

3

@Encore Ja mam wrażenie, że to od kilku lat jest zagrywka marketingowa Haasa i ich kierowcy specjalnie się rozbijają żeby było głośno. Mam też inną teorię, że zawsze mają słabych kierowców. Nie wiem na co się zdecydować.

0

@ali3gator Bo niby był kontakt piłki z dwoma nogami jak się Alvarez poślizgnął

3

O, widzę że dogrywka. Śmiałem się kilkadziesiąt minut od karnego męczennika i mnie trochę ominęło.

1

Ktoś tu dzisiaj pisał że chciałby Nuneza u nas XD

1

@JimMorrisonFCB On ostatnio dużo pajacuje to by się faktycznie nadał

0

@heniusss Nie wiem co to jest ale najgorsze jest to że faktycznie tak mam XD

8

Ale ja nie lubię Dembele. Jakbym napisał tu to samo co moim kumplom na czacie dzisiaj to dostałbym za to łagry i jeszcze pewnie permabana na forum.

5

W 2005 jak miałem 8 lat to na finale ligi mistrzów rodzice kazali mi iść spaść przed dogrywką. Od tego czasu zawsze chce mi się spać w dogrywkach Liverpoolu.

2

Rozpoczęcie dogrywki im. Jakuba Piotrowskiego

0

@Gibbon_FCB Robercik na cieszynce z Realem też żuł wymyśloną gumę ;]

1

Dzisiaj wychodzimy tak:
Szczęsny - Balde - Martinez - Cubarsi - Kounde - Pedri - Casado - Andre Gomes - Raphinia - Yamal - Lewandowski

0

Arsenal 6 bramka XD

0

Kto jest dzisiaj gorszy? Męczennik czy Griezmann?

1

Gość 10 razy zdążył piłkę przełożyć a kotlekiko patrzy XD

12

Wyciekła rozmowa komentatorów po meczu:
-Olaboga Piotrek, czasami musisz przynajmniej udawać że nie jesteś kibicem Realu
-Zamknij mordę Tomek

Możliwe, że to coś wyrwane z kontekstu, nie będę oceniał.

2

@MesQueUnClub96 Bearman to jest w trybie irda XD

8

@patrix211 Odkąd pamiętam to zawsze w jakimś sezonie był ktoś z kogo można się pośmiać, więc bardzo na niego liczę XD

0

@Nikarams Trzeba było obstawiać dom jak byłeś taki pewien

0

A Olmo dzisiaj wejdzie?

0

Wiecie co jest gorsze od Fermina na boisku? 2 Ferminy na boisku

1

@D10SLEO Widzę że wielkie umysły myślą podobnie XD

1

@wojopancer Z tego samego powodu, z którego Barcelona wyeliminowała PSG po wygranej 6:1

0

@tbas Nic dziwnego. Przereklamowany trener który zawsze był w czołowych zespołach.

0

Nie mam w zwyczaju oglądać Realu, ale ostatnio jak włączyłem mecz to Espanyol im strzelił. Teraz włączyłem minutę przed karnym.

1

@Miszak Cały czas mi o to chodziło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?