0

Narzekacie na odejście Gundogana, ale nie widzicie pozytywów. Gość miał kolosalną pensję, wiecznie narzekał, krytykował Araujo. U Flicka totalnie by nie pasował, on już jest dziadkiem a u niego trzeba BIEGAĆ.

0

No niestety Flick nie jest na poziomie Xaviego. Jeszcze za nim zatęsknimy.

1

@SpainFanRM89 Za umiejętności trenerskie

7

Zieliński jakby przyszedł to De Jong zajmowałby co najwyżej środek ławki. Kółeczka i 0 konkretów.

0

@Arden Idąc takim tokiem myślenia to Bilbao mogło mieć przynajmniej 6.

0

@Arden No faktycznie, jest potężne xg na poziomie 0.84.

0

Jestem przekonany, że gdyby na ławce trenerskiej był dzisiaj np Dariusz Żuraw to Barcelona kończyłaby właśnie mecz z minimum 3 bramkową przewagą. Niestety jest ex top piłkarz z warsztatem na poziomie Franka Smudy.

0

@Visca_barca Ale ja nie mówię o wypracowaniu tylko strzeleniu.

0

Raphinia by to strzelił. Fakt nie opinia.

1

@Deeespacito Jak ja się rejestrowałem w tym serwisie to ty na jedzenie mówiłeś jeszcze papu.

0

Nie wiem czemu tak podniecacie się Yamalem. Nawet wuefista Xavi woli Raphinie kiedy jest zdrowy i akurat w tym aspekcie przyznaje mu rację.

0

@arkasath Na to nie liczyłem, ale skoro taka akcja powstała to nie pogardzę.

0

Zgodnie z moim postanowieniem sprzed roku wracam do kibicowania Barcelonie. Warunkiem było zwolnienie Valverde. Szkoda, że tak późno.

0

@Suzu Czyli możliwe jest to, że nie ma takiej możliwości

0

@Suzu Nie ma takiej możliwości, po makale

1

Dzisiejsza porażka nie jest winą Valverde, zawodnicy nie potrafią wykonywać podstawowych zadań taktycznych.

3

Valverde, dajesz mi powody żebym wrócił do kibicowania Barcelonie

0

Wypraszam sobie, to że jeden sezon byłem za Atletico nie czyni mnie sezonowcem.

0

Dobra, byłem kibicem Barcelony, od wczoraj już się za takiego nie uważam. Może jak Valverde odejdzie, to wrócę.

3

Jeśli listonosz przyjedzie na rowerze to myślę, że o 9:34, natomiast jeśli będzie to samochód zakładam między 9:02 a 9:06 ( margines błędu spowodowany korkami ).

6

Tak bardzo jak nienawidzę używać cytatów i szkaluje ludzi, którzy robią to pod każdym zdjęciem na instagramie czy fb, to w głowie zawsze siedzą mi słowa Robina Williamsa: "Wystarczy tylko się uśmiechać, by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz".

0

Chyba chodziło ci o rękoczyn czy rękodzieło.

0

Czy ja napisałem, że to moje? Mam szukać specjalnie mema, którego widziałem kilka dni temu?

6

Czy samobójstwo to samoobrona bo zabijasz osobę, która próbuje cię zabić?

1

Myślę, że powinieneś zmienić kolege.

0

A właśnie, że zrobie Mateuszku :)

0

Ja wiem, że to minie, ale najbardziej denerwuje mnie to, że ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć, tylko kierują się tym co mówiono im przez całe życie. Dlatego szanuje tych, którzy potrafią się zastanowić, a nie sugerować się tym co im wpajano i ślepo w to wierzyć.

0

U mnie podobnie.

18

Czy to jest normalne, że ludzie wciąż mają uprzedzenia do tatuaży? Jest oczywistym, że ludziom mogą się nie podobać, ale jak można oceniać jakąś osobę po tym czy ma tatuaż czy nie? Przejawia się to w każdym pokoleniu i choć wstręt dziwi mnie u każdego, to u moich rówieśników najbardziej. U mojej matki gdzieś zakodowane jest, że każdy kto ma tatuaż zabił przynajmniej 5 osób i przesiedział całe życie w więzieniu, a kiedy pytam ją czym różni się tatuaż od jeba*ego makijażu to mówi, że przecież makijaż można zmyć, chociaż i tak zawsze z nim wychodzi.

0

Włożyłem 20 zł, trafiłem wczoraj Francję i Urugwaj. Chyba zaryzykuje, nie ma większego sensu wyciąganie w takim momencie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?