0

Karny jest jak sędzia gwiźnie

0

@Miszak Ale jak grali na Real to nie było XD

0

@partymaker Na Legii nie gwizdali XD

0

@MesQueUnClub96 Możliwe, dla mnie może sobie podać rękę z Albonem albo innym Grosjeanem

0

@MesQueUnClub96 Nawet Mick Schumacher miał jeden dobry wyścig w Austrii a mimo to jest tragiczny

14

@MesQueUnClub96 Wystarczy obejrzeć kilka wyścigów F2 żeby wiedzieć że Ollie niczego nie ugra w F1

0

@sevs Jest plan A i plan (A)utobus

0

Jak widzę jak macha co chwilę tymi gałęziami to mi się niedobrze robi

5

Simeone powiedział zawodnikom żeby grali na Real jak Lewandowski, ale póki co przyjmują tylko jak Lewandowski

3

Nad czym on tyle myśli XD

6

Wszyscy pytacie kiedy losowanie, już spieszę z odpowiedzią.
Losowanie odbędzie się w urodziny Wojciecha Modesta Amaro o godzinie 22 czasu australijskiego.

0

@Messiah10 Wszystko z nimi w porządku

0

Może i nie dopingują ale za to gwiżdżą!

1

Niedziela, 14. Świeci słońce. To nie są dobre warunki do gry w piłkę.

0

@EldoradoHaze Bo albo trafi albo nie

1

Oni chyba grają tak specjalnie żeby Szczęsny miał jak najwięcej kontaktów z piłką i nabrał pewności siebie XD

0

Fermin jak zwykle nic. On w Rakowie by tyle minut nie wykręcił co przy Flicku.

1

@GeneralXavi A jak strzeli 6 bramek w 9 minut to pobije rekord Lewego

1

@MesQueUnClub96 Xavi rozumiem, ale jak możesz nie tęsknić za Andre?

0

Jak pisałem w sierpniu, że jeszcze zatęsknicie za Xavim to nikt mi racji nie przyznał. Xavi miał gorszy skład i wygrał ligę. Taki Brzęczek Barcelony, może nie było super ale były wyniki. Szach mat

0

Flick powiedział Ferminowi, żeby zagrał na poziomie Lewandowskiego z tego meczu. To już wystarczy, żeby to był jego najlepszy mecz w tym sezonie (przeczytane z ruchu ust).

0

United od straty bramki gra jakby przejął ich Flick z grudnia.

0

Dajcie Fatiemu jeszcze 2 mecze to zje gwiazdeczkę Yamala.

0

@Lucyfffer Nie jest to Legia

0

@El Plutoninho No to w takim razie ja mam mniej iq niż temperatura pokojowa, bo nienawidzę jednego klubu ;]

0

Czy są w Polsce kluby, których nienawidzicie i życzylibyście im źle w pucharach gdyby nas reprezentowały?

0

@Mocher To co ja wiem, to ja wiem i nie będziesz mi mówił co ja mam na myśli, bo to ja wiem co ja mam na myśli i ja wiem to co ja wiem.

0

@Mocher Oglądałem drugą połowę, ty najwidoczniej nie.

0

Za Xaviego ładna gra i słabe wyniki. Teraz na odwrót.

0

@Salchent Te ślepe oskarżenia to sobie schowaj... Moją pasją jest tylko trucie środowiska moim dieslem bez adblue.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?