JBgomeS
Dołączył/a: luty 2017
Bielsko-Biała
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny jest jak sędzia gwiźnie
0
@Miszak Ale jak grali na Real to nie było XD
0
@partymaker Na Legii nie gwizdali XD
0
@MesQueUnClub96 Możliwe, dla mnie może sobie podać rękę z Albonem albo innym Grosjeanem
0
@MesQueUnClub96 Nawet Mick Schumacher miał jeden dobry wyścig w Austrii a mimo to jest tragiczny
14
@MesQueUnClub96 Wystarczy obejrzeć kilka wyścigów F2 żeby wiedzieć że Ollie niczego nie ugra w F1
0
@sevs Jest plan A i plan (A)utobus
0
Jak widzę jak macha co chwilę tymi gałęziami to mi się niedobrze robi
5
Simeone powiedział zawodnikom żeby grali na Real jak Lewandowski, ale póki co przyjmują tylko jak Lewandowski
3
Nad czym on tyle myśli XD
6
Wszyscy pytacie kiedy losowanie, już spieszę z odpowiedzią.
Losowanie odbędzie się w urodziny Wojciecha Modesta Amaro o godzinie 22 czasu australijskiego.
0
@Messiah10 Wszystko z nimi w porządku
0
Może i nie dopingują ale za to gwiżdżą!
1
Niedziela, 14. Świeci słońce. To nie są dobre warunki do gry w piłkę.
0
@EldoradoHaze Bo albo trafi albo nie
1
Oni chyba grają tak specjalnie żeby Szczęsny miał jak najwięcej kontaktów z piłką i nabrał pewności siebie XD
0
Fermin jak zwykle nic. On w Rakowie by tyle minut nie wykręcił co przy Flicku.
1
@GeneralXavi A jak strzeli 6 bramek w 9 minut to pobije rekord Lewego
1
@MesQueUnClub96 Xavi rozumiem, ale jak możesz nie tęsknić za Andre?
0
Jak pisałem w sierpniu, że jeszcze zatęsknicie za Xavim to nikt mi racji nie przyznał. Xavi miał gorszy skład i wygrał ligę. Taki Brzęczek Barcelony, może nie było super ale były wyniki. Szach mat
0
Flick powiedział Ferminowi, żeby zagrał na poziomie Lewandowskiego z tego meczu. To już wystarczy, żeby to był jego najlepszy mecz w tym sezonie (przeczytane z ruchu ust).
0
United od straty bramki gra jakby przejął ich Flick z grudnia.
0
Dajcie Fatiemu jeszcze 2 mecze to zje gwiazdeczkę Yamala.
0
@Lucyfffer Nie jest to Legia
0
@El Plutoninho No to w takim razie ja mam mniej iq niż temperatura pokojowa, bo nienawidzę jednego klubu ;]
0
Czy są w Polsce kluby, których nienawidzicie i życzylibyście im źle w pucharach gdyby nas reprezentowały?
0
@Mocher To co ja wiem, to ja wiem i nie będziesz mi mówił co ja mam na myśli, bo to ja wiem co ja mam na myśli i ja wiem to co ja wiem.
0
@Mocher Oglądałem drugą połowę, ty najwidoczniej nie.
0
Za Xaviego ładna gra i słabe wyniki. Teraz na odwrót.
0
@Salchent Te ślepe oskarżenia to sobie schowaj... Moją pasją jest tylko trucie środowiska moim dieslem bez adblue.