4

Już przyjemność jest korzyścią, nie wspominając o godzinach dyskutowania nad serialem ze znajomymi co może być jeszcze ciekawsze. Niektórym z was przydałby się dystans, bo mówicie do mnie jakbym miał moc zmieniania wyników. Co ja Marciniak?

5

Dlaczego odbija? Większe korzyści i przyjemność miałem z oglądania niż z wygranej mojego ulubionego zespołu. Czy jako kibic muszę być psychofanem?

1

Oglądnąłem Dom z papieru, tak się wciągnąłem i byłem zachwycony tym serialem, że mógłbym poświęcić półfinał Barcelony za wymazanie pamięci i obejrzenie go ponownie.

0

Ma ktoś streama do meczu Bayern-Sevilla? Bo nie będę oglądał losowego Juventusu. Dziękuje z góry.

8

Bo dla 95% katolików święta to sprzątanie domu i pokazanie się sąsiadom w kościele.

0

Po dzisiejszym meczu można śmiało stwierdzić, że nikt nie zagrozi Bayernowi w LM.

0

Też nie wiem co czytasz.

0

Edytowałem, nie przeczytałem co napisałem za pierwszym razem i tak wyszło.

4

Chelsea w 2meczu 3 słupki i poprzeczka, trochę pecha jednak mają co nie zmienia faktu, że Barcelona była lepszą drużyną.

0

Jakbym jeszcze wiedział jak :D

0

Śmiejcie się, ale penaldo strzela karne lepiej od Messiego

0

Nie trolluje, ale tak to wygląda, że dzisiaj się tak stanie

1

Dzisiaj swoją passe przerwało City, a za chwile Barcelona...

0

Tak bym tego nie porównywał, zawodników jest 11, trener jest 1

1

Jedyny piłkarz, który dzisiaj dobrze gra to Gomes...

0

Nawet nie muszę oglądać dzisiejszego meczu żeby to stwierdzić

0

Widziałem już wystarczająco dużo

0

Nigdy nie osiągnie nawet 70% jego poziomu

0

Dzisiaj się tak zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że Valverde nigdy nie będzie drugim Guardiolą.

3

"Casemiro urósł przy Modriću" - dziwnie to brzmi :D

0

Chciałbym zwrócić uwagę, że w półfinale sędzia źle ustawił bilę na niekorzyść Higginsa, także błędy się zdarzają i Selby tutaj nie jest osamotniony ;)

0

Według mnie dotkło, ale póki Higgins dzięki temu wygrywa to nie będę robił problemów :D

0

To masz jeszcze 30 minut nadziei :)

0

A najbardziej znienawidzone to Todd i Lydia :D

1

Wydaje mi się, że Mike ;p

1

A ja oglądnąłem ten serial 4 razy i dalej się nie nudzi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?