Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon mniejsze miasteczka, na południu i tam serio jest spoxo, osobiście polecam np miejscowość Emmendingen
1
@barcanawieki Niemcy/Polska
w Niemczech jest naprawde zajebista sluzba zdrowia, na południowym zachodzie niemiec jest fajna pogoda przez wiekszosc roku, wejscie na basen 2euro na cały dzień. Na emeryturkę idealnie, nie za ciepło itd, piękne góry czyste powietrze.
Polska dlatego ze serio my bardzo niedoceniamy naszego kraju... troche po świecie jeżdze, byłem ostatnio w Rzymie (w połowie grudnia) to jak tylko wyjedziesz po za centrum to aż sie rzygać chce...
0
@Encore w tym tie-breaku pierwszych kilka piłek... to powinno sie zacząć od jakiegos 4;1 dla Australijczyka
0
W sumie śmiesznie jakbyśmy wygrali lige mistrzów w tym roku xD
Real miał takie sezony ze w lidze -15pkt a lige mistrzów brali wiec teoretycznie jest to możliwe, w praktyce nam sie jeszcze nigdy nie udało wygrać ligi mistrzów bez zwyciestwa w lidze, wiec pewnie i tym razem bedzie smutek xD
0
@Michael24 i Pirlo
1
@LM10GOAT ja bym powiedział że taki 50/50 albo jedni bedą pokrzywdzeni albo drudzy, ale prawda jest taka ze głupota arajuo, po co on go tam łapał?
0
@FcPortoFan1999 Zniszczoł 115m i lepsza nota niż Zyła 124m xD
0
@Mezocyklon87 @Stinger_ aj tam sensacja, jak ktoś regularnie ogląda lige mistrzów to wie na co stać Eliasa, w naszej reprezentacji nikt nie ma do niego podjazdu, ale jednak w Norwegii jest kilku dobrych grajków.
0
@FcPortoFan1999 i tu może być problem, bo w reprezentacji Wysp Owczych gra jeden grajek którego patrząc na naszą dziurawą obronę nie powstrzymamy xD
0
@FcPortoFan1999 trzeba szukać pozytywów i jakies małe pluski np przy Olejniczaku dziś widze, do 15min był na boisku, na tyle dobrze rozgrywał w tej drugiej linii, że jakies pozycje Sićko miał, Szymek z kolei całkiem niezła skuteczność.
Niestety gdy Michał dostał zmiane w +/- 15min przy stanie 9:9 to na kolejne 5naszych akcji w ataku pozycyjnym to były proste straty i szybkie kontry rywali.
Zrobiło się -5 i to było juz nie do odratowania. Ale co tu dużo mówić, jeśli chodzi o zawodników z pola to z całej kadry do szerokiego składu Słowenii to załapało by się może 3-4naszych + gdyby Moryto przyjechał na turniej to jeszcze on.
1
@LM10GOAT wynik zgodny z potencjałem, ale gra to był dramat
3
@MesQueUnClub96 jedna rzecz jeszcze przemawia za Martinezem, chłop był naprawdę dobrze ustawiony, nie zaspał, a nie miał aż tak dużo czasu co Casillas
0
@misterio znaczy w sumie to jakby można, ale niestety znajomości które człowiek robi przy alkoholu niestety znacząco wpływają pozniej na rozwój kariery itd, dlatego ja jak pije to rzadko ale jak juz pije to musze dać rade troche wypić
O ile głowe zawsze miałem mocną, tak samo moje zachowanie po alkoholu jest naprawde spoxo, tak problemy zołądkowe mi dokuczają.
0
Takie pytanko, od początku mundialu do końca zeszłego roku nie piłem alko nawet kropli (czyli 14miesięcy bez picia)
I teraz powrót jest ciężki - mianowicie jak wypije tak 0,25litra to czuje się trzeźwy ale żołądek mi podpowiada ze moge rzygać.
Jakies rady? robiłem badania wszstko mam w porządku
0
@ŁukaszNidzica ja jak jestem w UE to z mojego polskiego pakietu za 35zl mam chyba z 7,5 gb neta za granicą i rozmowy dalej bez limitu chyba
2
@Nazio_87 Posiadam obecnie galaxy s23, wczesniej mialem galaxy s22 (moim zdaniem to te same telefony ale zmiana procka na snapdragona=bateria trzyma duuuuzo dluzej a do tego sie nie grzeje)
S23 polecam z czystym sercem, na luzie wytrzymuje 14-16h bez ladowania z czego czas na odpalonym ekranie to +/- 5h i zostaje mi jeszcze 20-25% baterii.
Zdjecia - to powiem tak te telefony z topki to wiekszej roznicy nie ma pomiedzy nimi, prawda jest taka ze zdjecia sa na podobnym wyrownanym poziomie a to ktore jest ,,lepsze'' to bardziej na zasadzie ktore sie komu bardziej spodoba.
Ogolnie s23 (te malutkie, moje ulubione) są w wersji 128gb oraz 256 roznica w cenie nie jest wielka ale pamiec 256 jest na tym calym ufs 4.0 a ten w wersji 128 na ufs 3.1
Dlatego warto doplacic te 200zl do 256 bo nie dosc ze jest wiecej pamieci, to jest to pamiec o wiele szybsza, oraz mniej nagrzewa telefon i mniej pozera baterie.
Pixele tez spoxo ale nawet 8pro jest na ufs 3.1 ;d
Ogólnie wyswietlacz, system itd to skoro masz s20fe to znasz zalety samsunga.
Ja kupilem s23 w wersji 256 za 3,350zl + galaxy buds2 pro dostalem za darmo, z oficjalnej strony samsunga, teraz to pewnie 3500-3900, ale warto poczekac bo za tydzien wychodzi s24
Ogólnie jak cos to nie bierz s23 fe bo to gówno, o wiele za drogie jak na to co w sobie ma, jak cos to odzywaj sie jutro to cos wiecej doradze.
0
@kulek22 próbowałem i nic :(
0
@kulek22 w instrukcji obsługi nic nie jest wspomniane o czerwonym kolorze xD
Na necie coś pisze że najwyżej jak jest wody za mało to może tak migać ale wody jest...
0
Mam problem z nawilżaczem powietrza milla home, mianowicie po nalaniu wody, chciałem włączyć nawilżacz ale on zamiast zaświecić się na niebiesko/zielono/żółto (poziomy pracy urządzenia) to miga kilka razy na czerwono i się wyłącza
Poziom wody optymalny, o co może chodzić? Niestety w necie nie ma żadnych informacji na ten temat
Jakies pomysły ?
0
Czy jeśli na telefonie będe miał kartę e-sim zamiast zwykłej sim to czy bedą z tego powodu jakies wady?
Mam na myśli czy np karta e-sim będzie wpływała np na baterie itd?
0
@FcPortoFan1999 https://zprp.pl/archiwa/254337
0
@FcPortoFan1999
tu jeszcze mały edit:
bo w zeszłych latach na koniec rozgrywek decydowały przy równych punktach mecze bezpośrednie i bilans bramek, ale w tym roku są play-offy czyli w sumie różnica zwycięstwa dziś nie ma znaczenia.
A co do mistrzostwa dla Płocka to tak:
Uważam ze skoro wygrali w Kielcach po 12latach, ograli wielkie (pod wzgledem nazwisk obecnie top1) Veszprem, więc kiedy jak nie teraz?
Ale z drugiej strony Kielce za pół roku na pewno bedą mocniejsze, zobaczymy jak to wyjdzie.
Ale za grudzien, wielkie brawa dla Płocka
2
Gratulacje dla Płocka za zwycięstwo w Kielcach, ale powiedzmy sobie szczerze, wygrała dziś druzyna DUZO lepsza a wygrała tylko jedną bramką - w kontekście rewanzu za pol roku to dziś Płock wygrał tylko bitwe, a naprawdę mógł całą wojnę.
Gratulacje jeszcze raz
0
@Czajka90 jako wierny kibic z Kielc, juz przed meczem mega sie obawiałem tego meczu, po 1 połowie tym bardziej...
0
@1marcinxd ogólnie to ja osobiście polecam urządzenia od Samsunga czyli galaxy watch 4/5/6
Ja posiadam galxy watcha 4 classic LTE (czyli najlepsza wersja z serii Galaxy4) i prawda jest taka ze jesli chodzi o serie 5 lub 6 to nic wiecej nie oferuje (jedynie co to troche lepsza bateria)
Tyle ze ja uzywam zegarka głównie np mam na nich pdfy, zdjęcia - to się przydaje na studiach, mam messenegra whatsupa i inne wiec jak np ktos wysle mi jakies zdjecie to moge otworzyc i zobaczyc z zegarka i odpisac, lub odpowiedzieć ustnie.
Mam wersje LTE czyli jak ide np pobiegać to zostawiam telefon w domu, a ide biegać z zegarkiem, zegarek łącze z słuchawkami bezprzewodowymi bluetooth i do tego odpalam spotify z zegarka no i oczywiscie trening czyli pomiar biegu, gdy w trakcie biegania ktos do mnie dzwoni na telefon który jest w domu, to ja sobie odbieram przez sluchawki z zegarka i normlanie gadam przez tel, tak samo jakies maile itd powiadomienia przychodza mi na zegarek mimo ze telefon jest w domu.
Płatność zegarkiem oczywiscie tez sie przydaje, czasem na jakas imprezke czy cos ide bez telefonu bez portfela ale z zegarkiem i mam pewnosc ze nic nie zgubię xD
Internet na zegarku tez czasem coś wyszukuje w google, czasem jak np jade na wyscig rowerowy to tez muzyka z zegarka, trasa rowerem po lesie wgrywam w apke w zegarku i widze na zegarku mape gdzie mam mniej wiecej jechac nie musze patrzec na strzałki po lesie, jeszcze nawigacja mi w sluchawakch mowi jak jechać, czesto ludzie nie wiedza gdzie jechac na wyscigach MTB a ja na luzie śmigam bez zatrzymywania i patrzenia na znaki, wiec no ogolnie zegarki od Samsunga to takie mini telefony - ich wada to w sumie mega słaba bateria w porownaniu z konkurencją (raz dziennie trzeba ładować przy normalnym uzytkowaniu, a jak robie takie akcje jak z bieganiem to 100% baterii wytrzyma 2-2,5h)
Typowo do treningu to wiem ze Garminy są lepsze, ale one mi pdfów nie otworzą i wielu innych rzeczy takich ,,telefonowych''
Zegarki od Huaweia mega spoxo wyglądają bateria tez grubo ponad tydzien trzyma ale brak płatnosci zegarkiem a do tego nwm jak teraz ale jak 2lata temu kupilem zegarek od huaweia to nie bylo aplikacji do otwierania pdfow (na studia mi na tym bardzo zalezało) wiec oddałem i kupilem tego watcha 4 Classic LTE i jestem mega zadowolony.
0
@1marcinxd taktyk, potem sie wypowiem, ale na pewno zależy czego oczekujesz czy np przeglądania pdfów, czy tylko aktywnosc fizczyna treningi itd
1
@Sulimo a jaki samsung :D
0
@sensej przemyj acetonem i będzie dobrze
1
@insp1re jako obecny posiadacz Galaxy buds 2 pro, a wcześniej miałem Galaxy buds 2 (dostawałem za darmo w promce do tel lub zegarka)
To polecam Huawei frebuds 4i, kupiłem je z 4lata temu moja dziewczyna używa ich cały czas i wciągają te od Samsunga nosem.
Polecam słuchawki od huaweia, a na pewno nie opłaca się płacić za słuchawki od Samsunga tyle kasy, no chyba że ktoś ma za darmo jak ja
8
@igoliwerwitaofficial socios by sie musieli zgodzić na sprzedaż co na szczęście jest nie możliwe