Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo może się okazać ze przy takich wynikach wyjdziemy z grupy ale do ligi europy xD
może się skonczyc tak ze my Porto i Szachtar skonczymy po 12pkt i wtedy to nwm co się będzie działo xd
0
@Bartek1817 ale jak grać z kontry gdy rywal stoi w polu karnym?
0
Czysto sportowo nikogo pochwalić nie można (no może ter stegena, ale przy bramce sam nwm czy mógł zrobic trochę więcej)
Kilku zawodników mały plusik za próby zaangażowania (np Felix, chłop serio próbował zrobić coś z niczego) bo większość drużyny grała cały mecz na zasadzie do najbliższego, pozbyć się piłki, pozbyć się odpowiedzialności za piłke.
A tacy ludzie jak Oriol i Alonso to juz wgl dramat
0
@Uukasz_93 top 8 ME oraz top 16 MŚ to są wyniki grubo ponad nasz potencjał.
Jednym tchem można wymienić te 10drużyn z europy i kolejnych kilka z ameryki południowej do których nie mamy podjazdu.
0
Mam pytanko, bo po raz pierwszy w zyciu będe leciał tylko z bagazem podrecznym.
Zawsze miałem bagaz rejestrowany - duży + jakis plecak ze sobą w samolocie.
I tu pojawia się pytanko bo będe leciał z Wizz Air, i tam pisze ze wymiary bagazu podrecznego to 40x30x20.
Ja mam walizkę na kółkach 40x30x23, czy zmieści się ona w tym testerze wymiaru bagażu, czy moge mieć problemy z tymi kilkoma cm szerokości?
0
@Messibestplayerintheworld tylko, że w tym roku głosowali TYLKO dziennikarze :D
4
@Messibestplayerintheworld ogólnie najgrosze jest to ze od jakiegos czasu naprawdę są pozytywy w meczach z wielkimi, i tak naprawdę brakuje trochę szczęscia i kto wie co by było, ale jednak bardzo czesto brakuje.
Przykłady:
Mecz z Paryżem w 2021 roku gdzie Messi strzelił gola na 1:1, a potem mogł strzelic z karnego na 2:1 i kupe niewykorzysatnych szans, naprawdę byliśmy w stanie wtedy odwrócić losy tego dwumeczu.
W zeszłym roku mecze z Bayernem czy Interem, gdyby Lewy strzelił, gdyby nie sędzia, gdyby nie kontuzje... no pozytywów było sporo w tych meczach, ale brakło szczęścia
Czy nawet porażka z Realem 4:0, to już wgl jest mecz gdzie równie dobrze powinniśmy po 1 połowie wygrywać, a w drugiej to juz kompletnie sie posypaliśmy, ale gdyby było więcej szczęścia w pierwszej?
Ostatnie el clasico to samo, Real do momentu bramki na 1:1 nic nie grał, a my gdybyśmy mieli szczęście prowadzilibyśmy juz wiecej niz 1:0.
Ciężko sie nie zgodzić ze ,,zasługiwaliśmy na więcej'' ale zgodzę się ze nie powinni tak mówić tylko po prostu mocniej zapier**** na treningach.
1
@Rl9k1nG
2010 można dyskutować czy Leo czy może jednak ktoś inny,
Reszta jak dla mnie bez dyskusji,
W 2021.zadecydowalo słabe euro lewego i zwycięstwo Leo w Copa
Ja bym się zastanawiał czy Leo nie powinien być wyżej w 2014,2016 oraz może w 2018
0
Czy jest już może lista jak co roku, z jakiego kraju kto na kogo głosował ?
2
Przybywam z przyszłości, złota piłkę dla Leo wręczy CR
2
@Technik a w środku jak wygląda sytuacja pod względem kiedy ostatnio były pasty wymieniane, kurz wydmuchany itd?
Jak go rozkręcili w serwisie to tylko wymienili dysk i zakręcili czy wyczyścili go trochę ?
3
co wam xavi mordy zamknął XD
0
Przy zakupie galaxy s23 była promocja - galaxy buds 2 pro gratis.
Wypełniłem formularz i dostałem wczoraj maila ze wszystko zostało ocenione pozytywnie, i w ciągu 21dni roboczych słuchawki zostaną wysłane.
Był ktoś w podobnej sytuacji? Po jakim czasie przyszedl ,,prezent''?
Czy raczej sie musze nastawić na miesiąc czekania?
1
@Sulimo Ehhh tyle wspomnień...
0
Serbia, Ukraina i Węgry win?
3
@barcanawieki Camp Nou będzie miało pojemnosc tych 105tys osob a ile ma najwiekszy stadion w Portugalii?
Jeden półfinał powinien być na Camp Nou
0
Jeśli konfa by nie weszła do sejmu - te 6,2% nie jest tak daleko od 5, to przy założeniu ze konfa nie wchodzi, to kto będzie miał większosc?
0
@betonito Hmm ja mysle ze on bardziej to robi for fun niż dla pieniędzy dlatego grając na niskich stawkach takich wlasnie jak są opisane w artykule (dla niego to w sumie nic) nie grozi mu bankructwo.
0
Propozycja typu na jutro
Thw Kiel vs Industria Kielce
Typ poniżej 63,5bramki
Kurs 1,65
0
@FutbolFan dobra nie było tematu, zdziwiłem się bo w s22 miałem tackę również czarną
0
Pytanko do posiadaczy Samsunga Galaxy s23 w kolorze czarnym
Czy tacka na kartę sim różni się kolorem od telefonu? Bo dziś przyszedł mi telefon z oficjalnej strony Samsunga i mam wrażenie że tacka na kartę sim jest szara zamiast czarnej i delikatnie różni się kolorem od telefonu, to normalne czy serio mam tackę nie w kolorze ?
0
To co dziś City i PSG na grubo?
0
@Encore za Gaviego Gundogan
0
Pytanko do osób ogarniających słuchawki bezprzewodowe.
Kilka lat temu kupilem sobie słuchawki huawei freebuds 4i(za jakies 200-250zl) byłem z nich mega zadowolony(moje pierwsze słuchawki w zyciu powyzej 100zl) w szczególnosci z redukcji szumów - kosząc trawę podkaszarką dosłownie wgl jej nie słyszałem.
Jakiś czas temu zakupiłem słuchawki galaxy buds2 od qumpla który dostał je gratis do jakiegos telefonu, a słuchawki od huaweia dałem dziewczynie.
z Galaxy buds2 całościowo byłem mega zadowolony równiez z redukcji szumów - aż do momentu gdy akurat poszedłem z nimi kosić trawkę i okazało się ze kosiarkę słyszę i to mega głośno.
Jednak to ze mam i zegarek od samsunga i telefon daje mi wiele zalet w posiadaniu słuchawek galaxy buds2 w porównaniu do słuchawek od huaweia.
Teraz kupuje nowy tel, właśnie jest w dordze galaxy s23 do którego za jakiś czas mam dostać za darmo słuchawki galaxy buds 2 pro.
I pytanie jeśli chodzi o redukcje szumów, czy galaxy buds2 pro zbliżą się chociaż do tamtych od huaweia 4i?
Bo jeśli redukcja szumów w buds2 pro nie jest sporo lepsza od buds2 to wole sprzedać te buds2 pro - bez otwierania ich i dalej uzywać zwykłej wersji.
Jednak jeśli serio ta redukcja szumów będzie działała chociaż tak jak w starych słuchawkach od huaweia to wole je zostawić sobie.
Ktoś coś, jakies opinie, rady?
3
@Herato Bartra
0
@Seba_89_ ja to wgl nikogo nie znam, z całego youtuba kojarze tylko tego Friza bo te lody ekipy były i jakiś boom na to był a tak to wgl się tym nie interesuje
0
Ile zmian w meczu można zrobić w tej nowej ,,Fifie"?
Jeszcze nie kupiłem EA FC 24 ale.chodzi mi o tryb który w Fifie 23 nazywał się ,,sezony"
0
Mam mały problem zaktywowaniem aplikacji mobywatel.
Po wpisaniu hasła w aplikacji klikam , próbuje dodać dokument, dodać mDowód i wyskakuje mi jakąś dziwna lista z różnymi opcjami ale koniec końców nie mogę dodać żadnego dokumentu
Jakieś wskazówki?
Dodam tylko że obecnie nie znajduje się na terytorium Polski
0
Jumbo widzę puściło Remco na 10min do przodu, czyli chyba dziś pojadą na kussa i dadzą mu tu zwycięstwo, dobrze wczoraj rano postawiłem na zwycięstwo Seppa kilka stówek po kursie 3.0
2
@cules100pro no najniższa krajowa bez podatków to wyjdzie pewnie te 4600