0

Czy Sepp Kuss wygra vuelte? Bo kursik ładny

0

@Janas11224
1. Nie potrafię pojąć dlaczego ludzie biorą abonamenty (no chyba że na firmę i masz faktury, wliczasz sobie w koszta)

Ja i moja rodzina przez ostatnie kilka lat Play, i szczerze polecam, ja osobiście 2lata temu zmieniłem na Orange flex bo potrzebowałem e-sim do zegarka, i wydaje mi się że z zasięgiem itd trochę lepiej było w playu, moja dziewczyna dalej ma w playu, podobnie jak brat, mama tata itd i wszyscy zadowoleni

0

@cules100pro o, gdzie tak masz?

2

@ROBSSSON żeby tak raz kupić i zapomnieć to chyba nie ma lepszej opcji, wychodzi te 55zł/miesiecznie gdzie same canal+ jakbys chcial kupić oddzielnie to wlasnie mniej wiecej taki koszt, eleveny z 15zl, do tego polsaty premium z 4dychy jak nie lepiej.

Jedynie co to ja jako biedny student kupuje właśnie oddzielnie bo:
Kupując pakiet na 12miesięcy to płacisz w przyszłym roku za czerwiec,lipiec i kawał sierpnia całkowicie bez sensu.

Polsaty sport premium w grudniu styczniu tez nie potrzebne.

Do tego kupując oddzielnie nie musze płacić całosci z góry, a koszty koniec końców i tak wyjdą podobne.

Co do dwóch ip to zaden problem, ma być po prostu max na 2 urządzeniach w jednym momencie i tyle.

0

Dobra czyli jednak będzie kim grać Barceloną w nowej edycji EA

0

@karci0 żuam

2

@Barcabarca3562157 Barca 2017 wygrała z Realem 2017 3:0 więc Barca 2012 w swoich czasach była lepsza niz Real 2017 w swoich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barcasub za to powinna być jakaś nagroda, np pod każdym postem w tym stylu będziesz mnie zonaczać jako pierwszego xd

2

@Barcasub Esteban Cambiasso

0

Co to za piłkarz, lada moment będzie na konferencji ale przytrzymało go w toalecie?

0

@Barcasub Julio Cesar?

0

@Barcasub Maicon?

0

@Barcasub Alexis?

1

@Herato khedira?

4

@KierownikLucas bo raków gra w grupach A-D

1

@FcPortoFan1999 jednak nie do końca xD

1

Czyli Legia będzie w E-H, patrząc po pierwszym koszyku to może być ciężko

0

Szkoda bo gr D - awans wydaję się niezwykle ciężki a w następnych grupach E,F,G,H byłoby łatwiej o top2

8

Kurde jakby Lech nie odyebał to byśmy mieli 3 drużyny

0

Śmiesznie by było jakby znowu bramkarze strzelali ;D

4

piłka zrobiła ruch przed kopnięciem czy mi sie wydaje?

0

@P33ck hmm, dużo będzie zależeć od losowania, z niektórymi drużynami z pierwszego koszyka można powalczyc, spora część z drugiego jest na pewno w zasięgu, z trzeciego można się brać Brighton i Freiburga (chociaż nie wiadomo jak do takich meczów podejdą)

Fajne losowanie i można powalczyć o wyjście z grupy

1

@Barca1992 patrząc na to ze za kazde zwyciestwo jest hajs, to w naszym przypadku 18 to obowiązek.

0

@karszun mają obowiązek ją rozpier****** a nie tylko wygrać.
Czepiasz się na siłe, wiesz o co mi chodzi :D

4

My nie mamy obowiązku wygrać tej grupy, mamy obowiązek wygrać wszystkie mecze, to będą grube pieniążki za każde zwycięstwo

0

Abidal tam ładnie poglądał w decydujących momentach jak np z tym Celticiem :D

0

Kurde Newcastle będzie w naszej połówce ;/

0

Czemu Milan nie moze do gr A?

1

Tak naprawde tylko gr A ma potencjał na grupe śmierci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?