Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Sepp Kuss wygra vuelte? Bo kursik ładny
0
@Janas11224
1. Nie potrafię pojąć dlaczego ludzie biorą abonamenty (no chyba że na firmę i masz faktury, wliczasz sobie w koszta)
Ja i moja rodzina przez ostatnie kilka lat Play, i szczerze polecam, ja osobiście 2lata temu zmieniłem na Orange flex bo potrzebowałem e-sim do zegarka, i wydaje mi się że z zasięgiem itd trochę lepiej było w playu, moja dziewczyna dalej ma w playu, podobnie jak brat, mama tata itd i wszyscy zadowoleni
0
@cules100pro o, gdzie tak masz?
2
@ROBSSSON żeby tak raz kupić i zapomnieć to chyba nie ma lepszej opcji, wychodzi te 55zł/miesiecznie gdzie same canal+ jakbys chcial kupić oddzielnie to wlasnie mniej wiecej taki koszt, eleveny z 15zl, do tego polsaty premium z 4dychy jak nie lepiej.
Jedynie co to ja jako biedny student kupuje właśnie oddzielnie bo:
Kupując pakiet na 12miesięcy to płacisz w przyszłym roku za czerwiec,lipiec i kawał sierpnia całkowicie bez sensu.
Polsaty sport premium w grudniu styczniu tez nie potrzebne.
Do tego kupując oddzielnie nie musze płacić całosci z góry, a koszty koniec końców i tak wyjdą podobne.
Co do dwóch ip to zaden problem, ma być po prostu max na 2 urządzeniach w jednym momencie i tyle.
0
Dobra czyli jednak będzie kim grać Barceloną w nowej edycji EA
0
@karci0 żuam
2
@Barcabarca3562157 Barca 2017 wygrała z Realem 2017 3:0 więc Barca 2012 w swoich czasach była lepsza niz Real 2017 w swoich
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcasub za to powinna być jakaś nagroda, np pod każdym postem w tym stylu będziesz mnie zonaczać jako pierwszego xd
2
@Barcasub Esteban Cambiasso
0
Co to za piłkarz, lada moment będzie na konferencji ale przytrzymało go w toalecie?
0
@Barcasub Julio Cesar?
0
@Barcasub Maicon?
0
@Barcasub Alexis?
1
@Herato khedira?
4
@KierownikLucas bo raków gra w grupach A-D
1
@FcPortoFan1999 jednak nie do końca xD
1
Czyli Legia będzie w E-H, patrząc po pierwszym koszyku to może być ciężko
0
Szkoda bo gr D - awans wydaję się niezwykle ciężki a w następnych grupach E,F,G,H byłoby łatwiej o top2
8
Kurde jakby Lech nie odyebał to byśmy mieli 3 drużyny
0
Śmiesznie by było jakby znowu bramkarze strzelali ;D
4
piłka zrobiła ruch przed kopnięciem czy mi sie wydaje?
0
@P33ck hmm, dużo będzie zależeć od losowania, z niektórymi drużynami z pierwszego koszyka można powalczyc, spora część z drugiego jest na pewno w zasięgu, z trzeciego można się brać Brighton i Freiburga (chociaż nie wiadomo jak do takich meczów podejdą)
Fajne losowanie i można powalczyć o wyjście z grupy
1
@Barca1992 patrząc na to ze za kazde zwyciestwo jest hajs, to w naszym przypadku 18 to obowiązek.
0
@karszun mają obowiązek ją rozpier****** a nie tylko wygrać.
Czepiasz się na siłe, wiesz o co mi chodzi :D
4
My nie mamy obowiązku wygrać tej grupy, mamy obowiązek wygrać wszystkie mecze, to będą grube pieniążki za każde zwycięstwo
0
Abidal tam ładnie poglądał w decydujących momentach jak np z tym Celticiem :D
0
Kurde Newcastle będzie w naszej połówce ;/
0
Czemu Milan nie moze do gr A?
1
Tak naprawde tylko gr A ma potencjał na grupe śmierci