1

@insp1re jako obecny posiadacz Galaxy buds 2 pro, a wcześniej miałem Galaxy buds 2 (dostawałem za darmo w promce do tel lub zegarka)
To polecam Huawei frebuds 4i, kupiłem je z 4lata temu moja dziewczyna używa ich cały czas i wciągają te od Samsunga nosem.

Polecam słuchawki od huaweia, a na pewno nie opłaca się płacić za słuchawki od Samsunga tyle kasy, no chyba że ktoś ma za darmo jak ja

8

@igoliwerwitaofficial socios by sie musieli zgodzić na sprzedaż co na szczęście jest nie możliwe

0

w meczu Arsenalu jeśli ktoś asystuje koledze przy bramce to kolejną bramke zdobywa asystent

2

@Romario87 problem polega na tym ze Lewy zawsze spozniony przy wejsciach w pole karne...

0

@Lordzi co ty naszych meczów nie oglądasz? jak byk nasze przyśpiewki

1

@Popitek12 w sumie Kraft ma 30lat... ja od dawna jestem jego fanem, a kto wie czy na igrzyskach nie dorzuci jeszcze baardzo baardzo duzo

4

@Popitek12 4 w sumie tez mocniejszy niz 2 xD

0

@Emhyr TerStegen by wyjął

1

w pełni zasłużone 2:0

1

Arajuo brama xD

0

@Encore Higuain 2.0, nie ma się co dziwić

3

@Destroyer_of_Worlds patrząc na to, że zanim zaczęła się kampania wyborcza to Hołownia chciał całkowitego zlikwidowania gotówki to nie mam pewności czy zmienią coś na lepsze... w tej sprawie oczywiście

0

Ciekawe wyniki w piłce ręcznej mężczyzn w lidze mistrzów po pierwszych połowach:

Kielce przegrywają minimalnie w Zagrzebiu 10:11
THW Kiel vs Aalborg 6:11
6bramek w 30min i to w wykonaniu THW, szok

1

Argentyna powyżej 2,5 celnych strzałow, Argentyna powyżej 0,5gola Argetyna powyżej 3,5 rożnych
kursik 1,65 superbet

Ja do tego dołożyłem piłkę ręczną
Płock vs Barcelona - liczba bramek Barcelony poniżej 34,5 (1,55)
Zagrzeb vs Kielce - Kielce wygrają różnicą 1-5bramek (2,05)

kurs całkowity 5,24

0

@Herato wszyscy strzelili nam bramke w meczach repry?

1

@Xwowrak właśnie miałem pisać ze jakies pół roku temu kupiłem ten tel starszej osobie (70+) i jak narazie jest git.
Motorola spoxo opcja bo ma czystego androida przez co telefon działa płynniej a w połączeniu z 4gb ramu to całkiem spoxo to śmiga.
Jeśli chodzi o cene do jakości to chyba ciężko o lepszy tel do 1000zł, a ta motorola naprawdę fajnie wygląda, szybkie odświeżanie ekranu, ma już usb C, aparat jest całkiem spoxo (jak na tą półkę cenową, można powiedzieć ze po prostu jest) na baterii na luzie 24h wytrzyma przy normalnym użytkowaniu.
Jakby ten tel miał jeszcze NFC to bym powiedział ze hit, ale pewnie stary i tak nie płaci telefonem wiec mała strata.

64GB pamięci serio wystarcza, pewnie stary nie będzie miał dużo aplikacji, a jak coś to karty pamięci są teraz dosyć tanie (128GB za 5-6dyszek)

19

@AlwaysBlaugrana za bardzo w lewo jak dla mnie, a do tego mam dużo znajomych z Warszawy którzy mają duży problem z tym co sie w Warszawie stało za jego rządów, ile teraz kosztują śmieci woda itd...
I ogólnie wśród znajomych z Warszawy często słyszałem zdanie - skoro nie radzi sobie z miastem to jak ma z krajem.


0

@Emhyr Jak dla mnie to z tej czwórki cały czas powinna być rotacja, Gavi albo gra te 60-70min albo wchodzi na ostatnie 20-30, cały czas rotacje wśród tej czwórki, a Fermin idealne uzupełnienie składu.
Ja uwazam ze to ze Xavi woli grać 4 w pomocy nie zalezy od tego ze szkoda posadzic kogos na ławce ale dlatego ze z przodu nie ma kto grać

3

@Emhyr tak naprawdę Frenkie, Gundo, Pedri to powinna być podstawa, Gavi w każdym meczu powinien grać minimum 30min a Fermin na te 10-15, plus ze słabszymi rywalami zmiany szybciej a nawet i do podstawowego składu.
Dzięki temu była by prawdziwa świeżość u pomocników, myśle ze mniej kontuzji itd.

0

@MateS dlatego najlepiej zamawiać z oficjalnej strony np rtv przez neta a nie kupować na miejscu w sklepie

0

@Encore na 99,99% złotą piłkę 2024 wygra ktoś z czwórki:
Halland, Mbape, Belingham, Kane

te 0,01% to jeśli powyższa czwórka koniec końców nic znaczącego nie wygra, do tego jeszcze albo bedą mieli solidną zadyszke albo jakies kontuzje, i gdyby tak cała 4 koniec końców miała słaby rok a Portugalia wygrałą euro a CR król strzelców, albo Argentyna Copa a Messi kolejny świetny turniej to będzie ciekawie xD

ale nie ma szans ze ktoś z po za tej 6 wygra złotą piłkę 2024

2

Macie takie wrażenie ze tan karny Lewego to dalej nie było to co strzelał jeszcze te 2lata temu? Ten rozbieg itd niby w jego stylu ale jakby coś nie grało.

0

Yamal ciągnie kontre a Lewy i Raphinia przed nim truchtają powoli w kierunku bramki, 0 szukania wolnych przestrzeni, 0 sprintu...

1

Kielce prowadzą 16:14 z Barceloną po pierwszej połowie meczu o trzecie miejsce klubowych mistrzostw świata.

0

@Homeopata8989 ale jakby patrzeć na dzien dzisiejszy to przez ostatnie 4lata juz było 4 różnych mistrzów :D

1

@FcPortoFan1999 ehhh...

1

Industira Kielce wygrywa w półfinale klubowych mistrzostw świata z Magdeburgiem
19:18, do końca meczu jeszcze 18min

0

@bartekvisca wiesz co w akademikach ogólnie dostać pokój to jest prawie niemozliwe, a zeby dostać taki premium 1osobowy to juz wgl.
Ja studiując farmacje nie wyobrazam sobie mieszkać z kimś w pokoju - to nie ma szans na dobrą nauke, no ale nie każdego stać na pokój w mieszkaniu i są troche skazani na akademik.
A ceny pokojów to jest troche dramat, o ile w takich miastach jak Kielce czy Lublin tragedii nie ma (jakies 1000zł za pokój + opłaty trzeba bulić jeśli chce sie miec blisko do uczelni i do tego w miare spoxo warunki, a znalezc taki pokoj tez ciezko)
O tyle mam qumpli na prawie w Warszawie to płacą ponad 1,5k za pokój i jeszcze kawał muszą dojeżdzać, a blisko uczelni to juz wgl dramat ceny.
W Krakowie na AGH to samo, dostać sie do akademika to dramat, dawniej nie było az tylu chetnych na akademiki ale jak obecnie ceny mieszkan / pokoi na miescie są z kosmosu to kazdy próbuje do akademika i jest dramat.
Inny kolega w Zabrzu studiuje medycyne to tam jest troche lepiej ale też niestety szału nie ma na rynku.
Ogólnie ostatnio gadałem z qumplami na temat kosztów utrzymania ze robi sie cięzko, my np 5rok to juz jakos damy rade, ogolnie finansowo jak czlowiek studiuje medycyne, prawo, farmacje czy coś na AGH to ciężko ogarnąć studia a co dopiero robote dodatkowo, a obecnie koszt na utrzymanie studenta jeszcze w większym mieście to jest serio wydatek dla rodziców.
Qumpel mnie w sumie wyjaśnił ze dawniej to była norma ze tylko bogatych było stać na poważne studiowanie, w ostatnich latach było nie najgorzej pod tym względem ale teraz spowrotem to wraca ze jak ktoś chce się kształcić to albo starzy mają kupe kasy, albo idziesz na mniej wymagające studia i musisz dodatkowo pracować.
Ogólnie to w wyniku tego ze są juz gorsze czasy pod wzgledem finansowym to ludzie przestaną studiować jakies gowno - kierunki tylko po to zeby mieć papier i moze zrobi się troche luzniej w akademikach.

1

Miałem wczoraj dłuższą rozmowę z kolegą - fanem MU
Wnioski są mniej więcej takie:
United poszło drogą Milanu, tą samą ścieżką szła przez moment Barca.

Jednakże porównując nas i United to na dzien dzisiejszy u nas jest sporo lepiej pod wzgledem sportowym bo:
Xavi moze geniuszem trenerskim nie jest, sam oczekiwałem od niego więcej i gdyby to odemnie zalezało to kto wie czy bym go teraz nie zwolnił, ale przez ten czas tych 2lat ogólnie klub zbudował sobie naprawdę solidne fundamenty na przyszłość.

Obrona
Arajuo, Kounde, młodzi a juz wielcy, naprawdę to mogą byc obroncy na lata ktorzy wiele wygrają.
Christiansen - wciąż nie taki stary tez jeszcze wiele lat, do tego Inigo który narpawdę fajnie sie ostatnio prezentuje, szczerze? uważam ze nigdy nie mielismy tak dobrze obsadzonego środka obrony patrzać na całą kadre a nie tylko wyjsciowy skład.
Do tego Arajuo jak i Kounde mogą czasem z koniecznosci grywać na prawej stronie.
Gdyby udało się klepnąć Cancelo który tez moze grywać na lewej, to trzeba tylko albo i aż powrotu do formy Balde i ta obrona serio sie trzyma kupy.
Jakies wzmocnienia na bokach mile widziane ale to serio jest solidny fundament.

Pomoc
Gavi, Pedri, DeJong - młodzi a juz genialni, do tego świetnie sie zapowiadający Fermin, do tego Gundo, na chwile obecną gdyby wszyscy byli zdrowi to mamy super pomoc na dziś i na kolejne lata.

Atak - to tu jest problem, uwazam ze nalezy wszystkich sprzedać i wszystkich kupić xD
No serio jak mysle sobie o tym ze przed nami jest dekada sukcesów to z linii ataku chyba tylko Yamala bym widział jako zawodnika decydującego.
Cała reszta jeśli chcemy być wielcy to nie wyobrazam sobie ze taki Ferran czy Raphinia nas prowadzą do sukcesów.

W United mają troche gorsza sytuacje, my mamy sporo nazwisk które bedą stanowić o naszej sile przez najblizsze 10lat a juz teraz są na mega poziomie, w United to jest po prostu ciemność.
Jakies pojedyncze nazwiska dają nadzieje ale ten zespół jest obecnie tak naprawde do zbudowania od 0.
Ten Hag tego juz nie ogarnie, niestety jeśli United chce wrócić do czołowki światowego futbolu to musi zbudować druzyne od 0, muszą zrobic to co Arsenal.
Ogarnac trenera któremu dadzą czas i pełnie władzy jak właśnie Arsenal Artecie. Do tego wydać sporo hajsu na zawodników młodych a juz mega zdolnych, a nie kupować Casemiro za gruby hajs który na pewno nie będzie stanowił o sile druzyny za ileś tam lat.
A jeśli chodzi o nas, to po prostu trzeba liczyć na to ze Roque wypali, skrzydłowych wszystkich sprzedać, kupić 2 porządnych prawdziwych, szybkich skrzydłowych i do tego powiedział bym ze zmienić trenera np na Flicka i serio wierzę ze to będzie chodziło.

7

@tomek8756 za 90% kwoty kupiłbym mieszkań które następnie bym wynajmował a z wynajmu bym żył i odkładał na kolejne mieszkania które bym kupował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?