0

Obejrzałem właśnie ostatni odcinek Turbulencji, serial oficjalnie zakonczony nie bedzie kolejnego sezonu.

W moim osobistym rankingu serial ten wyprzedza gre o tron i wskakuje na 1miejsce.

0

@Alicja3500 Valladolid musi strzelic i Almeria w mieczu z Espanyolem

0

@MOLESTA a mam takie pytanko, czy Suarez jest jedynym gosciem w historii ktory zdobyl zlotego buta nie majac nawet 1 bramki z karnego?

0

@Jonyx jakbyśmy mieli szybkich, dynamicznych skrzydłowych z dryblingiem to by było lepiej

9

@Kapitan hawk żeby tak się stało Barca MUSI PRZEGRAĆ dziś z Celtą, w innym wypadku Getafe na pewno nie spadnie.

1

@FcPortoFan1999 PSG też kontuzjowane, wczoraj w meczu z Nantes, Prandi doznał poważnej kontuzji, Karabatic tez kontuzjowany, dlatego mają problem na lewej połowce na chwile obecną.
Kontuzje Karalioka i Olejniczaka to raczej lekkie podkręcenia kostki, do meczu z PSG jeszcze 2tygodnie, prawdopodobnie będą w stanie zagrać, ale gdyby ich obu nie było to byłby dramat jeśli chodzi o grę defensywną.

Rozegranie Sićko-Karacić-Dujshebaev - zaden z nich do gry w obronie się nie nadaje.
Kołowy Tournat - to samo - jeśli braknie Karalioka to liczba zmian do obrony to dramat...

Dziś Płock wygrał bo kontuzje Karalioka + Olejniczaka czyli dwoch podstawowych obroncow, do tego sędziowie dawali mega dużo kar 2min - nie mówię ze nie sluszne, ale gwizdali doslownie wszystko, zamiast dać pograć... = Sanchez 3x2min i z podstawowych obroncow zostal tylko Gębala i Dani Dujshebaev którzy tez juz mieli kary na koncie...

Skrzydłowy czyli Nahi musiał grać na środku obrony.

Jak się chłopaki nie wyleczą to może być bardzo ciężko w final four.

Za dziś oczywiscie gratulacje dla Płocka

1

Płock zdobywcą pucharu Polski 2023
Dla Kielc najgorsza informacja to kontuzje Karalioka i Olejniczka a juz niedługo final four ligi mistrzów...

1

@FcPortoFan1999 dodatkowo w ostatniej akcji pierwszej połowy kostkę podkręcił Karalek więc sytuacja dla Kielc robi się naprawdę nieciekawa :/

1

Po 1 połowie finału pucharu polski w piłce ręcznej
Płock prowadzi z Kielcami 13:11
Drugą połowę z piłką w ręku zaczną gracze z Płocka.

Będzie się działo.

1

@FcPortoFan1999 po tym co się ostatnio dzieje ze strony Płocka, oskarżenia sędziów, ostatni filmik z ,,kontrowersjami'' z poprzedniego meczu, kibice Płocka piszący o łamaniu kości na różnych grupach, to dziś będzie mega gorąco...

2

Dziś o 20;00 finał pucharu Polski w piłce ręcznej
Kielce vs Płock
Transmisja TVP Sport

Emocji na pewno będzie bardzo dużo wiec jak ktos nie ma planow na wieczór to polecam :)

0

@Jojek brat mial ostatnio 30stke, sporo jezdzi na rowerku powiedzialem mu jaki mam budzet na prezent dla niego, i powiedzial ze jak juz tak bardzo chce to jest kask w tym przedziale cenowym.
I kask byl z firmy uvex i jest mega zadowolony

0

co to sie dzieje samsung S22 był juz za 2800-3k w media expert, rtv euro agd, neonet, i media markt
A na mediamarkt.de był za 605euro

a teraz ceny ponad 1k w góre a w Niemczech 700ojro

6

@AFA90 Molina to juz odpalił na mundialu, w finale przez 80min Mekambe nie istniał Molina z De Paulem go wyjaśniali.
Edit: no i gol z Holandią, niby Leo zrobił 99%, ale ten 1% Nahuela to jest też kosmos co zrobił przy tej bramce, jak sie tam odnalazł.

W meczu z Atletico na wyjezdzie granym w styczniu mega mocno go obserwowałem i jak dla mnie to jest topka na swojej pozycji na świecie obecnie.

4

Kurcze szkdoa tej poprzeczki Kounde, to mogla byc setna asysta Alby dla Barcy

1

@ZiggyStardust 8lat- kupa czasu a tak naprawdę to w 2015 o naszej sile stanowili piłkarze którzy teraz są po 35roku zycia.

Iniesta, Xavi, Busi, Rakieta,
Alba, Mascherano, Alves
Messi, Suarez,
Ney w sumie juz 30 to takie brazylijskie 35 xD

Chyba nie licząc Neya to jakbys zapytal w 2015roku gdzie będą Ci zawodnicy w 2023 to całościowo byś sie zaskoczył ze niektórzy z nich jeszcze dają rade.

0

@Salchent jeśli masz z pewnego źródła nowy tel za te 4.1k (ja taka cene widze tylko na allegro, ceneo) to warto na pewno jesli masz pewnosc ze wszystko będzie git.
Ja zazwyczaj wole dolozyc troszke i miec ze sprawdzonego sklepu
mediaexpert/media markt/ rtveuroagd/neonet/xkom tylko ze tam iphone 13pro kosztuje w granicach 5k
14pro za 5400-5500 widzę.

1

@Messibestplayerintheworld wreszcie są pieniązki w limicie la ligi na Leo :D

0

@Salchent z tego co widzę to różnica w cenie to też jakies... 500zl?
Ogólnie to są prawie te same telefony ale 5 czy 5,5k to wolałbym miec nowszego

0

@Don Lucas umiem łączyć wątki, wreszcie nas stać na pensję dla Leo :)

1

Ciekawostka:
iphone 12 - Polska - mediaexpert
3287zl - najtansza wersja 4/64 - biały, za inny kolor trzeba dopłacić (niewiele bo 6dych, ale za niebieski aż 6 stów xD)
Za wersje 4/128 trzeba dopłacić ponad 900zł ale ciekawostka - wersja 4/256 jest tansza o 100zl od wersji 4/128 xD

Tymczasem mediamarkt.de czyli w Niemczech

1. Wszystkie kolory w tej samej cenie.
2. Za wersje 4/128 dopłacamy tylko 50euro (przy obecnym kursie mbanku 228zł)
3. Cena za najtansza wersje 4/64 - 659euro czyli 3005,90zł

1

Ja mam takie pytanko,
Ostatnio rozglądam sie za nowym tel (po jakis 2-3latach zmiana a tak narpawde nowego tel szukam po raz pierwszy od 5lat)
I w sumie slabo rozumiem np:
Samsung galaxy s23 w podstawowej wersji (tej najslabszej)
media expert 4599
media markt 4199
na ceneo najtańszy sprzedawca: 3294zl - sprzedawca który na ceneo ma lepszą srednią ocene niz dwa wyzej wymienione sklepy i ponad 1000opinii.

Dlaczego aż takie różnice w cenie? Nigdy sie tym za bardzo nie interesowałem, wiadomo fajnie jakby na takim lepszym tel został by tysiak w portfelu, ale z drugiej strony jest to pewne źródło?

0

@4drian0 az z ciekawosci zerknąłem w staty, i to jest kosmos xD

0

Lazio i PSG wygrają?
Jak wygrają to z tasmy za 50zl wyciagam 2,070zl
Cash out mam 603zl

0

@ChampionLW @FcPortoFan1999 i dziś i w środę byli juz na kiblu ale zapomnieli ściągnąć majtek.
Mają wspaniały sezon, powiedziałbym ze pod wzgledem gry najlepszy w historii klubu (nie bez powodu otarli sie o półfinał ligi mistrzów) ale jednak trochę zabrakło.
Mają jeszcze szanse w finale pucharu polski.

1

ISKRA KIELCE MISTRZEM POLSKI

Brawa dla Płocka za wspaniały mecz i wspaniałą walkę.

0

Pytanko, bylem wczoraj na meczu i obudzilem się rano z takim szumem - piszczeniem w prawym uchu, mial ktoś tak kiedys po jakims meczu/koncercie? Długo sie to utrzymywało?
Słyszę wszystko idealnie nawet najmniejszy szept, ale jak sie robi cicho dookoła to słysze takie piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip które ciągle trwa.
Jakieś rady?

1

@KobeFR tu właśnie problem polega na tym ze ona już śmiga dobrze na samsungu (lepiej niz moi 50letni rodzicie) a przesiadka dla niej na iphone to będzie nauka na nowo.

@Tomo1989 babcia lubi w technologie, i dla niej to typowy leciutki telefon, najnowszy iphone bylby u niej bardziej bezpieczny niz u mnie.

1

Posiada ktoś może motorole E22?
Szukam telefonu dla babci która obecnie ma jakiegos starego samsunga a11 czy cos takiego.
Widze ze ta motorola E22 ma 4gb ramu 64pamieci i ogolnie kosztuje 499zl.
Najtanszy samsung obecnie kosztuje 750zl.
I pytanko czy przejscie z samsunga na motorole będzie ciezkie dla starszej osoby (75lat), czy jest to telefon jak kazdy inny z androidem i obsługa pokrywa się w 99%?

1

@Kapiczek setka Lautaro z 104min i 25sec...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?