Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@The Game 10 jeśli Inter wygra finał to może Lautaro?
2
Tak patrze na to Inter vs Milan i trochę to wygląda katastrofalnie ze strony Milanu.
Przecież oni nic nie grają xD, Inter pełna kontrola meczu.
1
@FrankliN7 spoxo mam powyzej 4,5kartki na kuponie wiec wiesz xD
0
@cules100pro na jakiego iphone? bo ostatnio mialem 14 w ręku i bardzo mi się spodobała a nigdy nie mialem iphone i w sumie ciekawi mnie czy taki pomysl by u mnie wypalił
0
@Kapitan_SW s22 masz za 2,9k-3k
2
Nowy sponsor Barlinek Kielce sie postarał.
Na każdego kibica na krzesełku na meczu przeciwko Veszprem będzie czekała koszulka :D
2
@mateusz33 idź do pierwszego lepszego sklepu gdzie składają komputery to myśle ze za 4k zlozysz cos fajnego.
Za składanie kompa wezmą od Ciebie stówkę bo wszystkie podzespoły będziesz kupował za ich pośrednictwem to oni mają zniżki z hurtowni wiec i tak będzie im sie opłacało złożyć Ci kompa.
Wszystko bierz nówki, jedynie karte graficzną jakby sie udało dorwać sporo taniej to mozesz ogarnąc z neta jakaś używana.
A za 1k sobie kupisz jakis nowy w miare fajny monitor 27cali czy cos.
1
@John_Doe (taktyczny komentarz), ale 50+ to na pewno
1
@Arkon nie, w lidze mistrzów gra top4 + np gdyby Sevilla wygrala lige mistrzow (albo europy) to wtedy gra jako 5 pod warunkiem ze nie jest w top4.
Jakby Sevilla wygrala lige mistrzow ale byla w top4 to 5ta druzyna nie dostaje miejsca.
3
Balde, przyjecie, drybling, podniósł głowę, zobaczył, podał...
To podniesienie głowy mmmmm
0
Lipsk... ehhh
jako kibic Freiburga i BvB to bardzo, bardzo szkoda
6
@AmigoBlancos wczoraj albo przedwczoraj była jakas konferencja pisu jakas wieksza i Mila oraz Sławek Szmal byli jakby na tej konferencji, nwm dokładnie co tam robili ale na Sławka tez jest wiele niepozytywnych komentarzy ze sie sprzedał itd.
0
@ricardo0705 piłka go szuka na maxa, chłop ma magnes w nodze, i zawsze odbije mu sie tak jak trzeba.
Tak jak brama Alvareza na mundialu, tak Mbappe bardzo często
0
Hmm Kane juz 27goli w tym sezonie, jaki jest jego rekord goli w jednym sezonie?
1
@JohnA a potem człowiek odpala ,,hit'' Premier league i nudy, nudy nudy przez 1,5h ;D
0
@FearTheBeard Jak masz ochotę się wybrać na mecz taki jak w w lidze mistrzów, lub w lidze z Płockiem to musisz szukac info w necie kiedy startuje sprzedaż, a potem na stronie ebilet dokladnie o tej godzienie o ktorej startuje sprzedaz musisz odswiezać co 5sekund az do momemntu gdy pojawią się bilety, i masz jakies 5-10min na wybranie w miare spoxo miejsca.
2
@partymaker Veszprem ma mega słaby rok jak na siebie, faza grupowa ligi mistrzów to chyba najgorsza od lat w ich wykonaniu, ale udało im sie wyrwać Remiliego i co by nie mówić to jest dalej zespół w top5 na świecie (Barca,Kielce,PSG,Veszprem,Kolonia to taki ścisły top, cała reszta puka do drzwi)
Ja się z wyniki troche cieszę bo wieksze emocje bedą w Kielcach, a będę miał tą przyjemność kibicować z trybun.
Veszprem gra juz jutro mecz ligowy - teoretycznie formalnosc ale z drugiej strony jednak nie mogą sie w 100% skupic na meczu w Kielcach.
Kielce w ten weeknd nie grają tylko pełne skupienie na meczu z Veszprem.
I druga sprawa - Płock - uważam ze serio mają mega duże szanse w rewanżu - Magdeburg gra jeszcze w niedzielę mega ważny mecz ligowy z Rhein-Neckar Lowen. a 75h później rewanż z Płockiem.
Ciekawe jak sobie poradzą fizycznie zawodnicy z Niemiec, ja wyczuwam wielkie emocje.
11
Kielce wczoraj zresmisowały na wyjeździe z Veszprem 29:29 w 1wszym meczu ćwierćfinałowym ligi mistrzów.
Ogólnie mega dobry wyrównany mecz działo się serio sporo
(szybkie 4;0 dla Kielc, potem Veszprem goni mają piłke na 9 do 9 ale podwójna interwencja Wolfa, na koniec 1wszej połowy Kielce odskakują na 16;13, początek drugiej polowy mega slaby, robi się 23;20 dla Veszprem (45min) następnie 28 do 26 dla Kielc, znowu remis, Kielce rzucają na 29;28 i w ostatniej sekundzie dają sobie wbić na remis.)
Mega dobry mecz z obu stron, myśle ze remis sprawiedliwy po tym co zobaczyliśmy przez te 60min, ale mam wraznie ze zespół z Kielc nie wygrał tego na własne życzenie.
Statystyki:
Wszystko bardzo wyrównane jedynie w tych 2 jest przepaść:
Przechwyty:
Veszprem 5 - Kielce 2
Błędy techniczne
Veszprem 4 Kielce 10
To jest przepaść na takim poziomie, i jesli pomimo tych 2 statystyk Kielce remisują ten mecz, to patrzac na to ze rewanż jest w Kielcach to oceniam szanse Kielc na awans na 57% do 43%
Ale to jak wspaniałym sportem jest piłka ręczna pokazuje własnie przebieg tego spotkania, w 2min wszystko moze sie zmienic o 4-5bramek w jedną lub w drugą stronę.
Ostatnie 30sec meczu Barcelony wczoraj na wyjezdzie z GOGiem
35:30 GOG ma piłke i rzuca bramke, ale zamiast gola na 31:35 (tylko+4 dla Barcy) sędzie gwizda faul w ataku GOGu - szybka kontra i mamy 36:30(+6 dla Barcy)
GOG ma 15-20sec do konca gra akcje, mają sam na sam na 4sec do konca bramkarz broni, szybka kontra i 37:30 (+7 dla Barcy)
Mogło być +4 a jest +7, dlatego handball jest taki wspaniały emocje są praktycznie przez cały mecz.
1
Kupon na dziś
Piłka ręczna liga mistrzów 1mecz cwierćfinałowy
GOG vs Barcelona(-1,5bramki) typ Barcelona 1.42 (STS)
Veszprem(-3,5bramki) vs Kielce typ Kielce 1.40 (STS)
Łączny kurs 1.99
#Pewniaczek
Na dziś polecam też ponizej 31,5bramki GOG po kursie 1,85
0
Propozycja pewniaczka na czwartek:
Piłka ręczna liga mistrzów (pierwszy ćwierćfinał)
GOG vs FcBarcelona
Typ GOG poniżej 31,5gola kursik 1,85
Krótka analiza:
Patrząc na ostatnie wyniki GOG w lidze duńskiej to nie mam wątpliwosci ze Barca to wygra (kurs 1,30 z handicapem (-1,5) -1,40 a z handi (-3,5)-1,75, wynik po 1 połowie i na koniec meczu Barca,Barca - kurs 1,50 wszystkie te typy warto grać)
GOG jest świadomy ze raczej stoi na straconej pozycji i na pewno nie pójdzie na wymianę ciosów z Barcą, a Barca też nie będzie chciała jakos bardzo forsować tempa od samego początku, bedą chcieli dobrze wejść w mecz - dokładną piłką i stopniowo powiększać przewagę.
Barca jest głównym faworytem do wygrania ligi mistrzów w tym roku, w lidze mają totalny luz (gdzie GOG gra teraz tak zwaną runde mistrzowską u siebie w kraju i ostatnie 4mecze wszystkie na styku (1zwycietswo, 2remisy i porażka)
Barca wyjdzie na ten mecz z dużym zaangażowaniem w obronie(bo kiedy mają grać na zaangażowaniu w obronie jak w lidze to wszystkie mecze są rozstrzygnięte juz w pierwszej kolejce sezonu), do tego mają dobrych bramkarzy, nie ma szans żeby GOG rzucił 32bramki.
0
Ile brameczek czujecie jutro w meczu City vs Real?
Ogólnie bardzo duzo opinni jest ze bedzie +2,5 bramki, a ja mysle ze max 2, a takie 0:0 mnie nie zdziwi
0
@Herato jezeli u nas miałby zarabiac 10mln rocznie a w Arabii sie mówi o 400 to jest 40x tyle, to tak jak zalozmy ktos zarabia 5tys miesiecznie a mialby zarabiac 200 xD
1
ale brama PSG xDDDDDDD
0
@zodiak_10 ciekawe jaka była by reakcja klubu gdyby dostali takie 0:3
2
@antymadridista100 melatonina serio działa, i jest to substancja którą Twoj organizm wytwarza naturalnie wiec moge polecić.
Ale obiecaj mi jedną rzecz - masz problem ze snem to 1krok = odstaw wszystkiego rodzaju urządzenia elektroniczne (TV, laptop, telefon) na 2h przed snem i zobaczysz co się stanie :)
1
Czyli Arsenal za 10min mozna powiedziec ze mają zapewnione TOP 2
0
Nwym czy nawet jakby byl gol, czy nie bylo spalonego, ale mimo wszystko ,,XD''
0
w sumie smiesznie by bylo jakby PSG dziś przegrało xd
1
@Sulimo Koronie te 3pkt dają w miarę bezpieczną sytuacje, bo patrząc z kim bedą grali w ostatnich kolejkach to porazka dzis (którą w sumie mozna było lekko wkalkulować wprowadziła by niepokój)
0
@Anonymus0608 @Adamski69 a Mahrez nie miał jakiś pudeł w waznych momentach? coś mi sie tak kojarzy ale juz nie pamietam