0

Zobaczymy ;)

0

Chyba, że Busta przegra z Khatchanovem, bo młody Rosjanin też gra coraz lepiej.

0

Nie wytrzymał Francuz końcówki niestety... Ale i tak ten mecz na pewno kosztował Djokovicia sporo sił i to na pewno będzie miało znaczenie w dalszej części turnieju.

0

Dzięki!

0

Poczekajmy do końca, widać że Serb jest daleki od optymalnej formy i liczę, że Simon to wykorzysta.

0

Kolejne świetne zagrania Simona i 5:4 :)

2

właśnie też ta wymiana mi się najbardziej podobała. A Nishikori ostatnio obniżył trochę loty. Myślałem kiedyś, że kwestią czasu jest kiedy wskoczy do top 3, ale patrząc na jego ostatnie wyniki to co raz bardziej zaczynam w to wątpić.

3

Kapitalny mecz rozgrywa Giles Simon z Djokoviciem. Francuz z taką grą ma spore szanse na zwycięstwo w tym meczu.

0

Jaką stronę z płatnymi transmisjami meczów polecacie?

7

Chodziło mi o Jardela, ale Liedson też by pasował do opisu :)

2

Brawo :)

0

Nie ;)

1

Jak tak to rzeczywiście co innego, niemniej jednak bez solidnego zaplecza finansowego zapewnionego przez RB pozostaliby pewnie w 2. Bundeslidze.

2

To i ja zapodam jakąś zagadkę na dobranoc:

Jeden z najlepszych strzelców w historii Primeira Liga, choć bardzo niedoceniany w reprezentacji swojego kraju, karierę zakończył kilka lat temu.

0

Też od razu pomyślałem o Shearerze :)

0

Taki sam ewenement jak City i PSG po zasileniu petrodolarami ;)

0

W takim razie czekam na następną zagadkę :)

1

Troszkę w błąd wprowadziłeś bo Riquelme zawiesił buty na kołku już jakiś czas temu.

0

Warto, dobry film. Film oparty na faktach, więc nie jest specjalnie przesadzony.

0

Daj znać jak wrażenia, jak się nie spodoba to też daj znać :)

Tutaj opis filmu:

W dniu 48. urodzin Nicholas Van Orton zostaje zaproszony do tajemniczej gry, która odmienia jego monotonne życie.

1

Ja, podobnie jak koledze niżej, polecam Tobie film "Gra". jeden z moich ulubionych filmów wszech czasów, nieszablonowy thriller sensacyjny, myślę, że się nie zawiedziesz ;)

1

O to, to - "Gra" jeden z moich ulubionych filmów wszech czasów, zdecydowanie polecam.

1

Kto to jest Monalas? Gdzie on gra w ogóle?

16

Nie chciałbym ani Bellerina ani Cancelo.

0

Palencia gra na równym i dobrym poziomie, ale w trzeciej klasie rozgrywkowej. Uważasz, że taki przeskok o dwa szczeble rozgrywek dobrze by mu zrobił?

6

On nie ingeruje, on zwraca uwagę na fakt, że smutne jest picie od 12. Ingerowałby, gdyby pojechał do niego i zabrał mu flaszkę.

0

*dewaluujecie

P.S. - zgadzam się

2

Widzę, że Lucho postawił na szybką pomoc.

0

Dlatego serię tą traktuję bardziej jak komedię niż film akcji.

2

Gdyby każdy piłkarz miał dementować każdą plotkę na jego temat opublikowaną w tabloidach to nie miałby czasu grać w piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?