0

Gra na tej pozycji w Juve od dłuższego czasu.

0

Wyobraźmy sobie, że Mascherano strzela bramkę.

1

Gomes jest za słaby fizycznie i piłkarsko żeby grać na tak newralgicznej pozycji jak DM.

0

Ech, Arsenal...

0

Proszę Cię, nie porównuj austriackiej Bundesligi do niemieckiej.

0

Któraś z gazet hiszpańskich pisała, że niby wypada do końca sezonu.

0

Hummelsa nie będzie do końca sezonu.

1

Haha, piszesz, że Thiago to średniak a potem proponujesz grajków z Lipska, którzy dopiero pierwszy sezon pokazują coś w Bundeslidze.

0

Ale pamiętam, że na początku lat 2000, Gaudio był takim one-shot Wonder grajkiem.

0

A tym argentyńskim finalistą RG nie był przypadkiem Gaston Gaudio, a nie Coria?

1

Agassi, Monfils, Michael Chang no i oczywiście Król Roger!

0

Akurat z Deulo to mam nadzieję, że Barca go wykupi, 12 mln EUR za takiego zawodnika przy obecnych standardach rynkowych to praktycznie promocja.

0

No może trochę przesadziłem, ale faktem jest że Milan w tej chwili to co najwyżej europejski średniak.

0

Ja wiem, ze lubisz Milan, ale w tej chwili to mogą aspirować co najwyżej do miana europejskiego średniaka i nie ma tam zbyt wielu naprawdę klasowych piłkarzy.

1

Na tle Milanu to nawet Gomes wyglądałby kapitalnie.

1

Tak się kończy brak okresowych przeglądów pojazdu ;)

18

Ja tego artykułu akurat nie widziałem, więc dla mnie ten post był jak najbardziej przydatny :)

3

Pewnie kierowca miał problemy z hamulcami.

2

Lion - droga do domu.

0

Radja to jest bardzo ciekawy pomocnik tylko szkoda, że nie jest trochę młodszy. Z drugiej strony ciężko byłoby dla niego znaleźć odpowiednią pozycję na boisku.

0

Co jest w nich takiego niesamowitego, że wszystkim się podobają? Ja nie widzę w nich nic szczególnego, może poza żółtym akcentem na kołnierzyku.

0

Wiadoma sprawa, tak czy inaczej dzięki za informację, muszę się jeszcze przemyśleć ten zakup.

0

Myślałem, że można z kabiny. Dawno nie widziałem Twoich komentarzy tutaj :)

2

Właśnie myślę o czymś takim, bo mam już dosyć tych wszystkich dziur gdzieniegdzie urozmaiconych asfaltem.

0

Co to jest Barca emoji?

0

Jeździł ktoś takim wozem? http://allegro.pl/show_item.php?item=6770836609#1333cb4d77

Jakieś opinie na temat użytkowania?

0

Ja tutaj akurat nie kierowałem się osobistą sympatią, bo gdyby tak było to na pierwszym miejscu umieściłbym Iniestę. A na chwilę obecną nietrudno zauważyć, że to MSN gra pierwsze skrzypce w Europie.

0

W tej chwili owszem. Napisałem to dwa razy.

0

A Ty które miejsce miałeś?

0

Zawsze się trafi jakaś grupka idiotów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?