JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra na tej pozycji w Juve od dłuższego czasu.
0
Wyobraźmy sobie, że Mascherano strzela bramkę.
1
Gomes jest za słaby fizycznie i piłkarsko żeby grać na tak newralgicznej pozycji jak DM.
0
Ech, Arsenal...
0
Proszę Cię, nie porównuj austriackiej Bundesligi do niemieckiej.
0
Któraś z gazet hiszpańskich pisała, że niby wypada do końca sezonu.
0
Hummelsa nie będzie do końca sezonu.
1
Haha, piszesz, że Thiago to średniak a potem proponujesz grajków z Lipska, którzy dopiero pierwszy sezon pokazują coś w Bundeslidze.
0
Ale pamiętam, że na początku lat 2000, Gaudio był takim one-shot Wonder grajkiem.
0
A tym argentyńskim finalistą RG nie był przypadkiem Gaston Gaudio, a nie Coria?
1
Agassi, Monfils, Michael Chang no i oczywiście Król Roger!
0
Akurat z Deulo to mam nadzieję, że Barca go wykupi, 12 mln EUR za takiego zawodnika przy obecnych standardach rynkowych to praktycznie promocja.
0
No może trochę przesadziłem, ale faktem jest że Milan w tej chwili to co najwyżej europejski średniak.
0
Ja wiem, ze lubisz Milan, ale w tej chwili to mogą aspirować co najwyżej do miana europejskiego średniaka i nie ma tam zbyt wielu naprawdę klasowych piłkarzy.
1
Na tle Milanu to nawet Gomes wyglądałby kapitalnie.
1
Tak się kończy brak okresowych przeglądów pojazdu ;)
18
Ja tego artykułu akurat nie widziałem, więc dla mnie ten post był jak najbardziej przydatny :)
3
Pewnie kierowca miał problemy z hamulcami.
2
Lion - droga do domu.
0
Radja to jest bardzo ciekawy pomocnik tylko szkoda, że nie jest trochę młodszy. Z drugiej strony ciężko byłoby dla niego znaleźć odpowiednią pozycję na boisku.
0
Co jest w nich takiego niesamowitego, że wszystkim się podobają? Ja nie widzę w nich nic szczególnego, może poza żółtym akcentem na kołnierzyku.
0
Wiadoma sprawa, tak czy inaczej dzięki za informację, muszę się jeszcze przemyśleć ten zakup.
0
Myślałem, że można z kabiny. Dawno nie widziałem Twoich komentarzy tutaj :)
2
Właśnie myślę o czymś takim, bo mam już dosyć tych wszystkich dziur gdzieniegdzie urozmaiconych asfaltem.
0
Co to jest Barca emoji?
0
Jeździł ktoś takim wozem? http://allegro.pl/show_item.php?item=6770836609#1333cb4d77
Jakieś opinie na temat użytkowania?
0
Ja tutaj akurat nie kierowałem się osobistą sympatią, bo gdyby tak było to na pierwszym miejscu umieściłbym Iniestę. A na chwilę obecną nietrudno zauważyć, że to MSN gra pierwsze skrzypce w Europie.
0
W tej chwili owszem. Napisałem to dwa razy.
0
A Ty które miejsce miałeś?
0
Zawsze się trafi jakaś grupka idiotów.