1

Nierealistyczne to było już w 7 części jak skakali sobie autem między budynkami, generalnie potraktowałem to jako komedię i tylko dlatego nie żałowałem zmarnowanego czasu.

0

A żaden z pokonanych zespołów to nie jest półka Juventusu.

0

Chociażby zamieszczanie dziecinnych twittów.

0

A kogo tam wstawić? Albę który będzie biegł do chorągiewki?

2

Kapitan Barcelony powinien godnie reprezentować Klub nie tylko na boisku, ale również poza nim. Pique ma z tym czasem pewne problemy.

1

Dobra nakładka.

Poza tym cieszy powrót Ardy, liczę na jego występ od pierwszej minuty i mam nadzieję, że zamknie usta tym, którzy go skreślają i sprzedają.

17

W jaki sposób mogłoby to wyjść na dobre?

2

Nie ma takich kont. W każdym banku prędzej, czy później dokładane są rozmaite opłaty np. za wypłaty z bankomatów, za wypłaty poniżej określonej kwoty, za niezrealizowanie określonych obrotów kartą w ciągu miesiąca, itp.

Dlatego warto zapytać się kogoś kto posiada konto w danym banku już od dłuższego czasu.

1

Belotti to jest fenomen, gra w dość przeciętnym klubie jakim jest Torino a wykręca niesamowite statystyki.

3

Bardzo, bardzo słaba prowokacja - 2/10

3

Jeśli nawiązujesz do delikatesów Alma to firma nimi zarządzająca zbankrutowała jakiś czas temu ;)

0

Mała wskazówka na przyszłość: miejscówkę na takie mecze dobrze jest rezerwować nawet z tygodniowym wyprzedzeniem, oczywiście w miarę możliwości ;)

0

To już oficjalne?

1

Tylko, że ja ani słowem nie wspomniałem o Fabregasie.

0

Trochę słabo, że aż tyle osób się wykruszyło, ale ważne że było fajnie.

1

Finały rządzą się swoimi prawami, był kluczowy w finale i nie da się temu zaprzeczyć. Poza tym już od kilku sezonów jest najbardziej bramkostrzelnym pomocnikiem w Barcelonie i pisanie, że jest słaby, drewniany itp. jest śmieszne.

1

Napisałeś, że Rakitić nie przyczynił się walnie do zdobycia trypletu, co jest nieprawdą bo strzelił otwierającą bramkę w finale LM z Juve.

2

Przypomnij mi kto strzelił otwierającą bramkę w finale LM z Juventusem?

0

Niemcy robią naloty na isis?

0

Jak się udało spotkanie (pomijając wynik meczu) ?

0

Grała lepiej to fakt, ale najpierw pisałeś, że Juventus nie dał pograć Barcelonie.

1

Jak to Juve nie dało pograć Barcelonie? Swoją szansę miał Iniesta, Suarez, Messi. Wbrew pozorom Barcelona mogła spokojnie strzelić ze dwie bramki i moim zdaniem Juve wcale nie grało lepiej niż PSG.

3

Bardzo ładne życzenia, wszystkiego najlepszego również ode mnie :)

6

Tu nie chodzi o obrażenia, tylko o sam fakt że taki atak miał miejsce i teraz żadna drużyna piłkarska grająca w Niemczech czy Francji nie może czuć się bezpieczna.

2

A co się właściwie dzieje z Albą? Czemu nie może grać w formacji 4-3-3 na swojej nominalnej pozycji, a gra Mathieu, który może raz czy dwa w całym meczu podłączył się do ataku? Coraz mniej rozumiem decyzje LE.

0

Przebłyski geniuszu to za mało, tu trzeba zagrać całe spotkanie na najwyższym poziomie, a patrząc na to jak grała pomoc Barcelony, to nie spodziewałbym się cudów. Samo zepchnięcie Juventusu do defensywy nic nie da, bo obrona Starej Damy to monolit i w takiej głębokiej defensywie mogą spokojnie przetrwać cały mecz, a jestem pewien że swoje szanse na pewno będą mieli.

15

Powtórka z Paryża, tyle że tym razem nie ma możliwości odrobienia strat. Śmiem twierdzić, że strzelenie 3 bramek Juventusowi będzie większym wyczynem niż 6 bramek PSG. Tym bardziej patrząc na formę obydwu zespołów.

1

Może wcześniej nie odczuwał takiej potrzeby. Trzeba chcieć dać sobie pomóc ;)

29

Szczerze mówiąc nie dziwię się Neymarowi, bo gdyby mnie tak poniewierano co mecz (na ogół bez reakcji ze strony "sędziów") to już dużo wcześniej bym się zagotował. Oby praca z psychologiem przyniosła pozytywne efekty. Zresztą już sam fakt, że Neymar poprosił o pomoc psychologa dobrze o nim świadczy, bo nie trzyma w sobie problemu tylko chce go rozwiązać.

0

Napisz do użytkownika: LuisSalvano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?