JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok, nie zauważyłem wcześniejszego komentarza, w każdym razie dość nietypowo to rozpisałeś.
18
Tak, nie wiesz, że Bartra zbiera pozytywne recenzje za swoje występy w BvB, a do tego gra regularnie.
0
Jedna z najważniejszych decyzji? Może decyzja o zakończeniu kariery?
0
Ponoć ma zostać.
0
Nie dostanie, sędziowie o to zadbają.
0
Świetne tapety :)
0
A od kiedy Messi gra na lewej stronie, a Neymar na prawej?
0
Coentrao umie biegać?
0
Chyba poza top5
1
Aaa, ok nie doczytałem.
0
Jak obydwie to Celta - Las Palmas
1
To zależy czy patrzysz z perspektywy tej dziewczyny, czy z perspektywy chłopaka.
6
Problem polega na tym, że AG21 nie ma praktycznie żadnych argumentów boiskowych i dla mnie to jest główny powód dla którego gra, jak gra. W Valencii grał lepiej, bo to on był w centrum gry, ale Barcelona to nie jest Valencia.
4
Kwestia kierunku mas powietrza, kiedy powietrze idzie z północy to odczuwalna temp jest niższa, jak z południa to wyższa.
0
Bo pauzuje za kartki.
1
Ciekawe kto zagra za Messiego, chyba najlepszą opcją byłby Rafinha.
1
Ależ byłoby pięknie gdyby Pique strzelił im bramkę, najlepiej w 93 minucie ;)
8
1. Harald Schumacher
2. Vinnie Jones
3. Roy Keane
8
Biglia to niesamowite drewno, ani warunków fizycznych, ani rozegrania, ani szybkości. Pastore nic nie gra w klubie, nie rozumiem dlaczego miałby grać w reprze, Dybala kontuzjowany był, Icardi ma kredki w głowie, Lamela jest kontuzjowany, Vietto to nie jest poziom reprezentacji, Z tych których wymieniłeś wziąłbym Lanziniego, Piattiego, Perrotiego i może Gaitana.
0
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to się stało, ze Messi dostał 4 mecze zawieszenia, skoro w protokole meczowym nie odnotowano żadnych obelg pod adresem sędziów, a co najśmieszniejsze, oni sami zaprzeczyli jakoby Messi ich obraził.
0
Aż tak źle Argentyna gra?
0
Za to pewnie kurs ładnie poszedł w górę... dobrze, że dałem handicap.
0
Jak to wraca?
5
21:00 - pozycja obowiązkowa dziś.
3
Wawrinka, Nadal, a co do Argentyny to gra na najbardziej niesprzyjającym terenie w Ameryce Płd. więc dałbym podpórkę, była jeszcze Japonia, ale już rozegrała swój mecz :)
0
Myślę, że Halilović nie zaprezentowałby się gorzej od Denisa czy Rafinhi.
2
Komentuję, ze obejrzeć później :)
0
Halilović radzi sobie całkiem nieźle w Las Palmas, Munir również nie gorzej w Valencii, Sandro strzela dla Malagi, więc nie jest tak źle. Najbardziej tylko szkoda mi Adamy Traore, który kisi się w drewnianym Middlesborough.
0
Rekord straty to było jakieś 5 000, ale ostatnio trochę odbiłem.
0
Icardi ma problemy z głową, lubi imprezować i ma skłonność do częstego popadania w konflikty - nie chciałbym go w Barcelonie.