0

Ok, nie zauważyłem wcześniejszego komentarza, w każdym razie dość nietypowo to rozpisałeś.

18

Tak, nie wiesz, że Bartra zbiera pozytywne recenzje za swoje występy w BvB, a do tego gra regularnie.

0

Jedna z najważniejszych decyzji? Może decyzja o zakończeniu kariery?

0

Ponoć ma zostać.

0

Nie dostanie, sędziowie o to zadbają.

0

Świetne tapety :)

0

A od kiedy Messi gra na lewej stronie, a Neymar na prawej?

0

Coentrao umie biegać?

0

Chyba poza top5

1

Aaa, ok nie doczytałem.

0

Jak obydwie to Celta - Las Palmas

1

To zależy czy patrzysz z perspektywy tej dziewczyny, czy z perspektywy chłopaka.

6

Problem polega na tym, że AG21 nie ma praktycznie żadnych argumentów boiskowych i dla mnie to jest główny powód dla którego gra, jak gra. W Valencii grał lepiej, bo to on był w centrum gry, ale Barcelona to nie jest Valencia.

4

Kwestia kierunku mas powietrza, kiedy powietrze idzie z północy to odczuwalna temp jest niższa, jak z południa to wyższa.

0

Bo pauzuje za kartki.

1

Ciekawe kto zagra za Messiego, chyba najlepszą opcją byłby Rafinha.

1

Ależ byłoby pięknie gdyby Pique strzelił im bramkę, najlepiej w 93 minucie ;)

8

1. Harald Schumacher
2. Vinnie Jones
3. Roy Keane

8

Biglia to niesamowite drewno, ani warunków fizycznych, ani rozegrania, ani szybkości. Pastore nic nie gra w klubie, nie rozumiem dlaczego miałby grać w reprze, Dybala kontuzjowany był, Icardi ma kredki w głowie, Lamela jest kontuzjowany, Vietto to nie jest poziom reprezentacji, Z tych których wymieniłeś wziąłbym Lanziniego, Piattiego, Perrotiego i może Gaitana.

0

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to się stało, ze Messi dostał 4 mecze zawieszenia, skoro w protokole meczowym nie odnotowano żadnych obelg pod adresem sędziów, a co najśmieszniejsze, oni sami zaprzeczyli jakoby Messi ich obraził.

0

Aż tak źle Argentyna gra?

0

Za to pewnie kurs ładnie poszedł w górę... dobrze, że dałem handicap.

0

Jak to wraca?

5

21:00 - pozycja obowiązkowa dziś.

3

Wawrinka, Nadal, a co do Argentyny to gra na najbardziej niesprzyjającym terenie w Ameryce Płd. więc dałbym podpórkę, była jeszcze Japonia, ale już rozegrała swój mecz :)

0

Myślę, że Halilović nie zaprezentowałby się gorzej od Denisa czy Rafinhi.

2

Komentuję, ze obejrzeć później :)

0

Halilović radzi sobie całkiem nieźle w Las Palmas, Munir również nie gorzej w Valencii, Sandro strzela dla Malagi, więc nie jest tak źle. Najbardziej tylko szkoda mi Adamy Traore, który kisi się w drewnianym Middlesborough.

0

Rekord straty to było jakieś 5 000, ale ostatnio trochę odbiłem.

0

Icardi ma problemy z głową, lubi imprezować i ma skłonność do częstego popadania w konflikty - nie chciałbym go w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?