JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnio Barca B właśnie gra całkiem dobrze i mają realne szanse na powrót do Segunda więc nie skreślałbym ich tak szybko ;)
0
Ja akurat z 365 nie korzystam, ale może innym się przyda :) Może zmienny adres IP i maskowanie sieci byłoby rozwiązaniem, ale nie mam o tym pojęcia więc nie wiem, czy to możliwe.
0
Będzie trzeba przerzucić się na STSy.
0
Jak na razie nie widziałem nigdzie takich informacji, ale niewykluczone że tak będzie.
0
Wydaje mi się, że wprowadzili niedawno taką opcję, ale nie korzystałem z niej jeszcze.
0
Korzystam z bwina od dobrych 6 lat i nie miałem do tej pory żadnych zastrzeżeń.
0
Myślę, ze jednak Unzue dałby nieco więcej szans wychowankom. Nie mam żadnych argumentów aby tak twierdzić, ale po prostu takie mam przeczucie.
9
Tak sobie myślę, że plusem odejścia LE będzie więcej szans dla zawodników z Barcy B, a przynajmniej mam nadzieję, że nowy trener będzie częściej z nich korzystał.
1
Czy mecz Hiszpanii z Francją będzie transmitowany w TV?
0
Dopiero co przeszedł do Atleti, a już do Chin chce uciekać :) Pewnie plota.
0
A Gumbau?
0
Nike nie odda Adidasowi jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych i dochodowych projektów.
1
Zadziwiająco niska cena jak na obecne standardy rynkowe.
14
Dobrze.
29
Tak.
http://v.uecdn.es/p/110/thumbnail/entry_id/0_t96p1hfk/width/660/cache_st/20160421200246/type/2/bgcolor/000000/0_t96p1hfk.jpg
1
Baka cytrynowa, szarlotka, i podobnie jak kolega wyżej biszkopt z galaretką i truskawkami.
0
Jeszcze kilka konkursów i w generalce też byłby drugi.
0
Suarez jakaś kontuzja, że tak szybko zszedł?
0
Po prostu takie nic nie wnoszące komentarze robią niepotrzebny bałagan na stronie i bardzo dobrze, że są usuwane.
3
I słusznie, niepotrzebny śmietnik się robi.
11
75 mln to tylko klauzula, a nie jego faktyczna wartość.
0
No to nieciekawie.
0
A bwin?
0
O widzisz, zapomniałem o olejku, będę musiał sobie nawdychać.
0
Brałem antybiotyk od zeszłego czwartku do wtorku i niestety już mi się skończył.
0
Nie jest to alergia, bo alergia atakuje mnie zazwyczaj w kwietniu (poza tym chodzę na odczulanie). Odnowiło mi się chyba zeszłotygodniowe przeziębienie, które najwidoczniej nie do końca zaleczyłem.
W sumie mam przy sobie tabletki przeciwuczuleniowe więc wezmę na wszelki wypadek, a nuż pomogą.
0
To też raczej opcja dopiero na wieczór, ale dzięki ;)
0
Pomysł zacny tylko wtedy raczej nie wróciłbym z pracy autem do domy ;)
0
Macie jakieś sprawdzone sposoby na wodnisty katar? Stosowałem już chyba wszystkie możliwe metody i szlag mnie trafia z każdą wysmarkaną paczką chusteczek.
Mam krople do nosa, brałem żurawinę z miodem, piłem rozpuszczalną witaminę C, rozpuszczalne ACC, ibuprom zatoki, herbatę z miodem i z cytryną i powoli kończą mi się pomysły (alkohol niestety chwilowo nie wchodzi w grę).
1
Icardi ma sieczkę w głowie, jest skłócony nawet z własnymi kibicami...