0

Jaki znowu Marek?

16

Nie ma to jak wyrzucić z nazwy zespołu nazwę miasta a zostawić jakieś idiotycznie brzmiące nazwy sponsorów.

16

Śmieszne, że Rakitić jest wyżej od Busquetsa, to pokazuje jak wciąż niedoceniany jest nasz wirtuoz.

2

Na pewno wolałbym jego niż wydawać grube miliony na Pogbę, ale nie byłby przesyt w pomocy. Chyba, że Lucho planuje sprzedaż któregoś z pomocników.

2

Przecież on nie ma ani dryblingu ani szybkości, dla mnie to taki Ozil tylko z gorszymi podaniami i lepszym strzałem.

0

"w sezonie 2015/16 La Liga zarobiła 1,237 mld euro z praw telewizyjnych" - czy ktoś mógłby podać ile zarobiła BPL?

1

Widzę, że czerpie wzorce z kung-fu Pazdana.

0

A co zrobił?

1

Chyba się troszkę zagalopowałeś, Pjanić to ścisła czołówka pomocników Serie A, gracz o wyrobionej marce znakomicie bijący stałe fragmenty gry i strzelający całkiem sporo jak na pomocnika goli. 40 mln EUR to optymalna cena za niego.

12

Użyj Fire Blast.

1

Bałbym się o Austrię, reszta nawet ok.

2

Szczerze mówiąc to nie widzę nikogo kto byłby w stanie go zastąpić - Bellerin to Alba-bis, Roberto najlepiej spisuje się w środku pola tak jak napisałeś. Myślałem o Carvajalu, ale wątpie żeby Real go puścił, zwłaszcza Barcelonie.

1

Jeśli chodzi o Brazylijczyków to najbardziej utytułowany jest Julio Cesar.

6

Pomimo iż często jego wrzutki doprowadzały mnie do szału, to jednak bardzo go ceniłem i byłem pod wielkim wrażeniem jego współpracy z Messim. Jego wkład w sukcesy drużyny był nieoceniony i wielce żałuję, że nie zdecydował się jeszcze zostać na jeden sezon. Najważniejszym i jednocześnie najtrudniejszym zadaniem włodarzy Barcelony będzie teraz znalezienie odpowiedniego następcy Alvesa.

0

Jeszcze jest David Luiz.

3

Pozwolę się podzielić smutną wiadomością: zmarł Andrzej Niemczyk, wybitny trener kobiecej reprezentacji siatkówki, z którą zdobył wiele sukcesów na arenie międzynarodowej.

2

A według Ciebie ilu jest obecnie piłkarzy na 3 pozycje? Mamy Busquetsa, Iniestę, Rakiticia, Sergi Roberto, Rafinhę i Ardę. Jest to 6 zawodników, dla których nominalną pozycją jest ustawienie w pomocy i rozegrali śladowe ilości meczów na innych pozycjach. Nie pisz mi tylko, że Ardę albo Rafinhę można ustawić na skrzydle bo to czysta iluzja i oni nigdy na takiej pozycji u nas nie grali i zapewne nie zagrają.

1

Nie wiem czy pijesz do Mathieu, czy do kogoś innego, ale akurat on nie opuścił tylu meczów co Gundogan. Sztab fizjoterapeutów nie jest gwarancją braku kontuzji zawodników, może jedynie w pewnym stopniu zminimalizować ryzyko ich wystąpienia.

0

To normalne że wszyscy są jeszcze zajechani po Arłamowie. Wróci świeżość i powinno być ok.

1

http://www.transfermarkt.co.uk/ilkay-gundogan/verletzungen/spieler/53622

Co z tego, że zagrał w 85% spotkań jak znowu jest kontuzjowany i przegapi najważniejszą imprezę sezonu, kupmy od razu Reusa.

0

Z ogórkami zagramy we wtorek, teraz trzeba było sprawdzić jaki jest rzeczywisty obraz gry w meczu z w miarę silnym przeciwnikiem.

5

To ja już wolę żeby Busegio nie miał żadnego partnera niż wiecznie kontuzjowanego Gundogana.

0

Ale chyba nie do podstawy?

2

Pjanić ciekawa opcja, dobrze, że nici z transferu Rafinhi i van der Wiela.

1

Zawodnik nie może być kontuzjogenny, bo znaczyłoby to, że jest przyczyną kontuzji. Zawodnik może być podatny na kontuzje ;)

1

Wielka szkoda! Miałem nadzieję, że jednak go nie zamkną...

14

Thuram akurat przychodził jako klasowy zawodnik, wiekowy już wówczas, ale wciąż jeden z najlepszych na świecie.

2

Dooobra, człowiek ślepnie na starość, sorry.

3

Ja tylko żałowałem, że Henry nie przeszedł do nas kilka lat wcześniej.

2

No przejęzyczył się pewnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?